Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

Ако правиш всичко по ръководството не би трябвало да имаш проблеми. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

колега помагаи..... имам iphone 4 ФЗ ios 6.01 работи с гавеи чип има tethered jailbreak ако му сложа EVASION JAILBREAK от сидиата ще стане ли UNTETHERED ??? И ще си работи ли гавея ?? МОЛЯ ЗА ОТГОВОР благодаря ти!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колега, хайде прегледай го малко този форум!

Инсталирай това от Cydia.

http://bgiphone.com/...t_return=187329

Линка не работи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Да питам за 6.1.4 има ли някакъв джейл или не?Ако няма как да смъкна до 6.1.2 или 6.1.3?Пише че имало с Sn0wbreeze 2.9.15 но така и не успях да го намеря и да го смъкна ако изобщо е вярно това.

Редактирано от linkinpark79
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма джейл за 6.1.4. Това със свалянето работи само за iPhone 3GS, при по-новите не работи.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Брях, верно ли? Искаш ли да ти демонстрирам качване на 6.1.3 на четворка и после обратно на 6.1? Какво ще заложиш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте с iPhone 4S съм , ФЗ ( позлвам го с Gevey ) 5.1.1 . Мисля да си вземам нов Gevey , който поддържа iOS 6.x.x ,и да си ъпдейтна телефона до 6.1.2 . В момента е с Modem Firmware 2.0.12 . Ще мога ли след ъпдейта да го активирам с новия Gevey и съответно да го джейлбрейк-на по този начин както е описано ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш 6.1.2, а само актуалната 6.1.3 и за джейлбрейк забравяш. Иначе, гевей не знам, но екссим работи на 6.1.3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет,натъкнах се на интересен проблем.

Телефонът е 5-ца,ФО със 6.0.

Всичко си тръгва както трябва,рестартира си се и стига до ползването на иконата,която трябва да се появи на телефонът.

И точно там-греда-няма кьорава икона.

Как ли не го въртях-под win xp,7,та и на един macbook air...просто не се появява смотаната икона...

Някой да се е сблъсквал с нещо такова?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Моят проблем е че след като го качих на IPHONE 4 се рестартира и стои вече половин час черния екран с ябълката и дотам.... какъв може да е проблема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нов сорт ти е ябълката трябва нова вършачка иначе няма обиране.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Даже много ясно ти го каза:

Позагледа ли първия пост, за кои версии iOS е този инструмент? Трябва да се насочиш към темата за ивейжън 7. Раздела за новобранци поразгледа ли? Правилата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Включване на камерата при заключен телефон,краш...и всички епълски проложения се изтриха!Преинсталация на обичайните неща не помогна!В стора ми дава да си ги инсталирам отново!Нищо пиратско от Cydia нямам!Иначе от Cydia всичко работи?!Баси гредата

Sent from my iPhone using Tapatalk

Качвам от AppStore,подрежда ми ги по същия начин както са били,но няма място на телефона!През iFile отварям,папките на тези приложения които съм имал си стоят!Ако ги изтрия оттам и инстална наново,ще има ли проблем?На рестор мирише!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Здравейте!

Имам iPhone 4, 04.10.01 с вече малко архаичния софтуер 4.3.3, джейлбрейк-нат. Реших най-сетне да си сложа по-нова версия, и реших това да е 6.1.2 (това е последната версия преди 7-цата, която може да се джейлбрейкне), понеже знам, че със 7, 4-ката е доста бавен. Свалих си 6.1.2, през iTunes - shift+restore...и стигам до тук. При опит за рестор ми дава всевъзможни грешки. Оправих хост файл-а и стигнах до грешка 3004. Поразрових се във форума и тази грешка се свързва навсякъде при опит за downgrade на софтуера, което не е случая при мен защото не правя downgrade. Порових доста из форума, но не намерих точно проблем като моя.

Трябва ли да направя нещо по-специално, за да мога да ресторна телефона с 6.1.2?

Благодаря предварително!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно даунгрейд правиш. Искаш да сложиш фирмуер, по-нисък от актуалния а това не е толкова просто! Потърси в темите за даунгрейд. Какво общо има настоящата тема?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НЕ ЦИТИРАЙ ПРЕХОДНО МНЕНИЕ!

Хмм..явно доста съм се отдалечил от тези неща. Мислех, че "даунгрейд" е когато искаш да сложиш фирмуер по-нисък от този на телефона. Ами не знаех къде точно да си задам въпроса и за да не отварям нова тема, тук ми се стори най-подходящо. :smile:

Edit: Може ли някой да ми даде кратки наставления какво трябва да правя от тук нататък. Навсякъде чета за даунгрейд към по-ниска версия на софтуера...това не ми върши работа на мен.

Редактирано от izoant
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако телефонът ти не е бил на 6.1.2 досега, не си губи времето. Има изписано доста, защо НЕ може.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеца по-късно...

Имам следния проблем с един iphone 4s: Jail-вам го вече няколко пъти но cydia така и не се появява. Някакви предположения?

edit: с 6.1 е телефона

Редактирано от TomTailor
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...