Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

еvasi0n - iOS 6.0-6.1.2 Untethered Jailbreak


Veselin Minchev

Recommended Posts

Сега последно апсинк работи ли или не

Sent from my iPhone using Tapatalk 4s!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е нали правеше проблем с времето? Как го инсталирате без проблем?

Sent from my iPhone using Tapatalk 4s!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично ресторнах, върнах си бекъпа от неджейлвания телефон и джейлнах с новата версия :)

Освен смотаните бели икони, засега не виждам проблеми...но те изчезват с респринг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Симчо, ами първо оправяш уедър, после слагаш апсинк - еУементарно, Уотсън.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да имам инсталиран AnyRing, сега ще го разкарам и ще видя дали ще се оправи проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С новия ъпдейт на AnyRing от днес - няма да имаш този проблем повече.

Сподели дали това е бил проблемът?

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Суперстранния бъг с времето. Рестор, джейл с 1.1, няколко неща от Сидиа (само проверени на 6х и без Апсинк), 100 респринга и ребута и всичко си е наред, обаче като го отворя на детайлната прогноза за деня и ми изкарва температури от по -17 и -19?!?!

Абе и с часа да няма проблем? Сега телефона ми показва 09:10, а поста излиза с 2 часа назад

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този бъг с минусовите температури не е от джейла.Имам го на 3GS-a и сам се оправя.При петицата го няма и двата са без джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с часа само тук е така. Сега пробвах във ФБ и всичко е ОК

Редактирано от stf007
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой някакъв напредък с Auto-Brightness ? Веднага след джейла отказа. Въобще не му трябваше рестарт за да се бъгне. Джейлнах след чист рестор и след като активирах аймесидж и фейстайм както, и се локализирах някъде по картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем със смс- ите, като пиша на някой и го изпратя и ме изхвърля, влизам на ново да напиша още един смс и пак ме изхвърля. Трябва да изтрия изпратения от мен смс, да намеря наново контакта и тогава мога да му пиша и след изпращането всичко на ново се повтаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не казваш дали си връщал бекъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му е мястото тук на въпроса ми,но простете. Аз съм все още с ios 5.1.1 и всичко ми е ОК,като гледам какви проблеми има с новата ОС и новия джейл все още се чудя дали да актуализирам !?

Някой може ли да обобщи всичко и да каже,коя е по-добрата, кой е по-добрия вариант,кои са плюсовете и минусите за момента,за да не се чудят такива,като мен..!?

By LanbeR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моя грешка, бекъп на съобщенията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не му е мястото тук на въпроса ми,но простете. Аз съм все още с ios 5.1.1 и всичко ми е ОК,като гледам какви проблеми има с новата ОС и новия джейл все още се чудя дали да актуализирам !?

Някой може ли да обобщи всичко и да каже,коя е по-добрата, кой е по-добрия вариант,кои са плюсовете и минусите за момента,за да не се чудят такива,като мен..!?

By LanbeR

Нещата се нормализираха и проблеми почти няма. Някой туикове все още не са опитимизирани за работа с iOS 6. Слагаш, пробваш и преценяваш. Ти си с iPhone 4 и ако имаш запазени SHSH файлове, винаги можеш да върнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Веселине,това и ще направя.

Казваш,че проблеми почти няма,че нещата се нормализираха,а как се държи батерята..,сумати хора от цял свят се оплакват..!?

На всичкото отгоре ios 6.1.1 ..,много раничко..,защо..!?

By LanbeR

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма разлика. Ако батерията ти е наред, всичко зависи от теб (туикове, настройки и прочие). Правиш чист рестор до 6.1, без да връщаш бекъп. Активираш всички услуги и тогава правиш джейлбрейк. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започвам с мойте проблеми... :D

1) Weather въпреки фикса пак крашва.

2) Осветеноста не работи корекно

3) Забива и ресва

4) Белите иконки от който всички страдат

5) Батерията се изтощава супер бързо

6) Приложенията (игри) бавно зареждам и секът

7) Erase ALL and reset settings - не функционира. Нямам кабел за това не съм пробвал с ресторе и сега немога си махна jailbreak-а който същност е калпав ще се чака друг.

5 и 6 според мен се дължи на приложения работещи на заден план който не се виждат в таск менеджъра. От скоро имам iPhone има ли приложение което показва подробно какво работи в момента(процеси и приложения) и какъв процент от процесора използва...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На крива ракета, космоса и пречи ;)

Докато чакаш нов джейл, прати на момчетата някой лев, за да можеш другия път да мрънкаш с основание... И не само ти ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Започвам с мойте проблеми... :biggrin:

1) Weather въпреки фикса пак крашва.

2) Осветеноста не работи корекно

3) Забива и ресва

4) Белите иконки от който всички страдат

5) Батерията се изтощава супер бързо

6) Приложенията (игри) бавно зареждам и секът

7) Erase ALL and reset settings - не функционира. Нямам кабел за това не съм пробвал с ресторе и сега немога си махна jailbreak-а който същност е калпав ще се чака друг.

5 и 6 според мен се дължи на приложения работещи на заден план който не се виждат в таск менеджъра. От скоро имам iPhone има ли приложение което показва подробно какво работи в момента(процеси и приложения) и какъв процент от процесора използва...

Логично е да пробваш рестор с наново изтеглен фърм и джейл с наново изтеглен ивейжън.

П.П. top от сидиа + терминал и ще виждаш всички процеси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така Някой Получавал ли е съобщение springboard is Wants to Use your Locations ей така от Никаде

Sent from my iPhone using Tapatalk 4s!

Току що след деинсталиране на туиикове хванах че action menu plus закупено крашва preferences при въвеждането на шорткът! Имайте го в предвид и не копивайте. Мануъл кърект пък при интервал вкарва винаги главна буква! Showcase работи перфектно! Имам съмнения за call bar cascade и multi-icon mover но ще пиша по-късно дали има проблем!

Sent from my iPhone using Tapatalk 4s!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Action Menu Plus Pack го отпиши, нямам такива проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...