Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Закупуване на приложения и пакети


cantonov

Въпрос

Здравейте, искам да попитам понеже не съм много наясно как стоят нещата с закупуването на проложения от AppStore и пакети от Cydia. Искам да знам дали когато си закупя пакет от Cydia след евентуален упдейт на iOs-а и нов джейл трябва да закупувам наново пакетите които съм имал. Същото и за приложенияте дали тряба да ги купувам при всеки упдейт на оп. система, и дали когато има упдейти на приложенията трябва да ги закупувам или щом съм купил приложението следващите му версии са безплатни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Здравей :) малко е рано ,но после като видят какво си написал ще има критика че не четеш!!Относно питането-купувай смело всичко закупено остава твое!Без значение от модела Айфон и операционната версия.Ъпдейтите са безплатни !Поздрави

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някои приложения можеш да ги вземеш безплатно до 6 месеца след покупката, после плащаш намалена цена.

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въпроса е как става цялата процедура? Когато си купя апп и го инсталирам на телефона при back up към iTunes предполагам те се запаметявам там и при упдейт или рестор на телефона се инсталират наново след синхронизация? А как става с пакетите който си инсталирам от cydia имам си някакъв профил в BigBoss примерно или някое друго репо, или ми запаметя apple акаунта и при нов джейл като ги тегля не ми иска пари или как?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Купените програми от App Store се запаметяват в акаунта ти и винаги можеш да си ги изтеглиш.

При Cydia е същото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не. Ако влезеш в Сидиа-> Manage Account, ще си отговориш на въпросите. Oчевадно е. Колегата ти говори за AppStore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря много получих информацията която исках. Извинявам се ако съм подразнил някой, но исках да разбера точно как стоят нещата преди да почна да си купувам :smile:

Редактирано от cantonov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...