Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Как да превърна iPad3 в bluetooth клавиатура


Jordji19

Въпрос

Имам една идея рових из нета и не намерих решение. Идеята е следната както си седя пред ipada да го ползвам като bluetooth клавиятура кум телевизора а ако може и като мишка. Аз си мисля че е възможно но ненамерих такава програма нито безплатна нито платена. Би ми свършила работа и за ipad и за iphone. Телевизора ми е samsung 7000 серия. Това което гледах е че към телевизора може да се включат bluetooth и клавиятура и мишка. Ако някой има решение на идеята нека да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

2 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Разгледай тази програма Samsung SmartView, мисля че ще откриеш това което търсиш. Ето и линк https://itunes.apple.com/gb/app/samsung-smartview/id359580639?mt=8&sa=U&ei=D4kWUZ2UCoiVswbWoICoCA&ved=0CC8QFjAA&sig2=dDvZAeD0DkrOQsIJA9Nb8w&usg=AFQjCNE1Yn70Xz1sb7IYQLyaNEHKwFnikQ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разгледах и двете предложения благодаря ви за отделеното внимание, но нестава первата няма шанс да се свърже с samsung tv и втората я имам инсталирана тя работи перфекно като обикновенно дистанционно все едно имаш всички бутони от оригиналното дистанционно, но преминеш ли на smart неможеш да се движи като мишка а пуснеш ли web browser няма клавиатура да въведеш един адрес даже. Отваря се клавиятура на телевизора и ти с нагоре надолу и ляво и дясно търсиш да въведеш желаните буквички много е изнервящо. Поне мишка да имаше ......:-(

Редактирано от Jordji19
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...