Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


The Shaman

Recommended Posts

mzl.ddlqlhcy.175x175-75.jpg

View In iTunes


  • Free
  • Category: Finance
  • Updated: 09 February 2013
  • Version: 1.0.2
  • Size: 3.5 MB
  • Languages: English, Bulgarian
  • Seller: First Investment Bank AD
  • © 2013 „Fibank” is a registered trade mark of First Investment Bank AD. All trade marks, logos, website addresses, product or derivation that describe “Fibank” are trade marks and or the property of First Investment Bank AD.

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 5.0 or later. This app is optimized for iPhone 5.

mzl.lvzxwbdo.320x480-75.jpgmzl.hzrnaipi.320x480-75.jpgmzl.xpmljref.320x480-75.jpgmzl.dplgeszm.320x480-75.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо му куца. Не мога да си вляза в профила постоянно ми казва, че не съществува такова име или парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влязох си без грижи и смея да твърдя, че работи доста стабилно. Добра работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ЧУДНО! Не съм очаквал да излезе такова българско приложение.. Веднага го мятам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо му куца. Не мога да си вляза в профила постоянно ми казва, че не съществува такова име или парола.

Не е от приложението. Налучкай си името или паролата. Най хубавото е че вече имаме и фиксинг, купува и продава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре как си добави карти? на мен постоянно ми дава грешка. Уш съм логнат пък ми дава да вляза пак. Давам юзър и парола и ми дава грешно име/парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това приложение току-що стана по-използваемо за мен от сайта на ПИБ.. Дава информация веднага за нови плащания с карта, а не след 5-10 дни, както е на сайта им..

Има дребни бъгчета, но предполагам ще ги оправят.. Примерно при писание, трябва поне 3 пъти да натисна полето, за да се активира клавиатурата. По времето на логване/регистрация ми даде грешка, че ми бил грешен CVC кода - изтрих, написах го отново и го одобри. Картата изглежда леко бъгава и като се натисне на обект не дава инфо за него, а излиза само в списъка по-долу.. Би било добре да има функция за пренареждане на валутите в "Курсове". Първоначално ми излизаха разбъркано, след малко - по азбучен ред.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре как си добави карти? на мен постоянно ми дава грешка. Уш съм логнат пък ми дава да вляза пак. Давам юзър и парола и ми дава грешно име/парола.

Само си влязох с името и паролата. Сметките ми сами се заредиха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, някой с активно онлайн банкиране пробвал ли е да нарежда салда през приложението? Ще е много удобно ако програмата ти дава възможност да оперираш с разплащателните си сметки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е добре как си добави карти? на мен постоянно ми дава грешка. Уш съм логнат пък ми дава да вляза пак. Давам юзър и парола и ми дава грешно име/парола.

Първото за което те пита е парола за влизане в самото приложение. След това некст и ще въведеш картата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де влизам в приложението и ми иска паролата за защита, въвеждам я, логва ме и долу ми пише MyFibank: "паролата за защита" wtf? <_<

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Приложението го бива. :smile:

Това, което забелязвам, обаче е, че ако имам профил в my.fibank.bg, но нямам регистрирана карта, а само сметка не мога да верифицирам профила си през приложението. :o

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да, иска карта за това. Драсни им мейл. Може и в Туитър. Следят го и отговарят бързо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах в ревюто, защото ми каза, че в момента не мога да докладвам за проблем :mad:

Server Error

404 - File or directory not found.

The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...