Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Закъсняване на отговор


георги марков

Въпрос

здравейте! проблема ми е следния : когато имам входящо обаждане и вдигам не ме чуват веднага има някакво забавяне и ми казват че има някакъв стържещ звук,после разговора протича нормално,много е дразнещо постоянно трабво да повтарям ало,ало.....

в обратната ситуация гокато аз търся някой няма проблем.

телефона е 4s със последния формуер 6.1.2

моля ако имате решение помагайте !!!

джеил имам,от сидия не съм сигурен дали съм качвал и какво съм качвал,телефона ми е от скоро и съм нов неразбирам много,и съм на глобул.

Редактирано от георги марков
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Е к'во им е на Вива? 30 телефона сме, околко 10 петици и няма такова нещо.

А горното километрово изречение, трудно се чете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Напоследък издава един странен звук, докато звъни и като се свърже , случвало ми се е 15-20 секунди да ми скрибуца на ухото ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

1x3GS, 2x4 и 1х4S на Виваком и няма такъв проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е от телефоните, а от Виваком , мога да Ви изброя около 10 модела , на които се е случило от 2 месеца насам - това ми е мисълта на мен ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе вас да не ви подслушват? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проверено е ужким и викат , че не , ама знае ли човек- тия десетки левове дето въртиме, не са шега работа !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен го има понякога закъснението:iphone5 6.1 jail Globul

П.п. И преди jaila се е случвало.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го имам сьщия проблем, забавянето е около 2/3 секунди при изходящо или входящо повикване. На Loop съм, ако има значение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен го има само при входящо повикване. Направо е отвратително да повтаряш по 3 пъти "ало, ало, ало".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абсолютно същия проблем на 5-цата - виваком с нова нано сим. Мислех, че е от телефона, защото преди с 4-ката никога не ми се е случвало. Сега всеки божи път повтарям като папагал Ало..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На м-тел го има със орогинална нано сим:).Така,че ми се струва,че не е от сима.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък напук нямам грижи. :) Също съм с оригинален нано от Мтел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

+1 на мтел - след като я смених с новият чип всичко е ок :)

Sent from my iPhone 4s(6.1.2) jailbroken using Tapatalk!

Редактирано от simba4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ви казвам, че има дървена партида карти при всички оператори, ама вие си знаете...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Позната с 5-ца на глобул същата работа. Всеки път и се карам ,че ми мълчи Предположих ,че е от картата и ходихме да я смени , но нейсе проблема си остана.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С една и съща карта на Виваком, имах този проблем на Нокия Е71.Сега с 3gs го няма.Не съм пробвал Нокията с друг оператор......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Привет колеги, моя проблем е малко по различен, но реших да не отварям излишна нова тема. iPhone 5, версия 6.2.1 джейлнат сЪС сим на виваком. Забелязвам че като имам активен трафик и чопля нещо по телефона (или поне така си мисля) на отсрещния дава "че съм изключил телефона или съм извън обхват" .... после ми праща смс. Забелязвам че и спряно и с пуснато 3g, проблема си остава. Дали има някой с същия проблем или с идея? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Там, където си бил докато си чоплил в нета, не е имало umts/hsdpa покритие, а само gprs. Не можеш да поддържаш gprs трафик и разговори едновременно, това е понеже част от свиваком е NOM1 мрежа - дава извън обхват. Ако беше NOM2 като грабул, щеше да клъцва трафика и да получаваш обаждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ясно. Благодатя ти за отговора...на blackberry-то никога преди това не съм имал същия проблем. Със същия сим. И аз допуснах че проблема е гореописания от теб, но ме убеждаваха че войса е с приоритет и спира трафика. Интресно е блекбърито как се оправяше тогава?

П.С. Нлагодаря и на поправилия правописа ми. Винаги се радвам да науча нещо ново каквото и да е то.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...