Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

София - Белград - за пътя, таксите, горивото и т.н.


algor

Recommended Posts

Благодаря ти, slaf. Някой ако има и други жокери и полезни идеи да не се притеснява да ги сподели! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Обръщай в Динари, иначе може да те бият в цената, с виза става на доста места. Слаф е писал вече.

Има една интересна крайпътна механичка "господарска механа" в Зайчер, много вкусно ядене и приемат всякакви валути, да не кажа и монголски тугрици :tooth:

:drunk:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Другата седмица тръгвам към Швейцария. Някой да знае хотел около Инсбрук, близо до основния път за да не се отделям много?

Някакви новости в Сърбия?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеца по-късно...

А нещо за Дубай да кажете интересно, съвет?

В събота пътувам...

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платил ли си за екскурзии или свободна програма?

Вземи пари;)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,но за там платил ли си екскурзии по забележителности?Сафари в пустиянята е яко,кулата и фонтаните,стария пазар задължително!На плажа е жега,морето не е от най-прекрасните.Вечер препоръчвам Мединад джумейра,но е скъпичко по ресторантите!Предвижването става с таксита,които не са скъпи,но не лексусите!!!Те дерат здраво и ги има пред всеки хотел!Ако поръчваш,имай го предвид.Ако си оправен има и метро и се стига почти навсякъде.Заведенията са скъпи за нашия стандарт,магазините като тук.Ако има разпродажби в моловете си заслужава да се пазари.Можеш да се пазариш за всичко.АбуДаби си заслужава да се види също

В кой хотел си?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

още не съм плащал за допълнителните, чудя се за бурж халифа, в сайта последния етаж е 70$ и ми препоръчаха да отида преди залез, за да видя през деня и през нощта... а от агенцията искат 55евро но сигурно е за средния етаж и вероятно през деня..., за сафарито сигурно ще платя да. Мислех за метро и градски транспорт имало карта и зареждаш на метростанциите..

хотела е в дейра, (тойота) аурис :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За метрото,да, зареждаш на станциите.Този хотел мисля нямаше превоз до плажа...Аз ходих май на всички възможни организирани мероприятия.На пазара отиваш с метро,на моловете също!За Бурж също е удобно с метро и да си платиш направо там!Но си отдели поне ден за всяко нещо

Бях в Аурис Фърст централ и имаше всеки ден шатъли до плажа,което си е екстричка !Района е същия
Едит:Сетих се,че ползвах някакви пътеводители от AppStore и бях много доволен
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Здравейте,

Някой да има инфо за Хургада - Египет?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...