Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 iPhone и iPod touch с Redsn0w [без А5 устройства]


Recommended Posts

Още веднъж, нещо което повтаряме винаги! Ако сте iOS 6.1.2, НЕ ЪПДЕЙТВАЙТЕ до iOS 6.1.3, или ще изгубите untethered jailbreak-а си. Това ръководство е за устройства преди тези, задвижвани от A5 , за тези, които инцидентно са ъпдейтнали до 6.1.3 или за разработчици!

Съвместомост:

  • iPhone 4, iPod touch 4, iPhone 3GS

Нещата, които са нужни:

Драги юзъри на уин7 и Мак МЛ: научете се да стартирате програмата като администратор(уин=десен бутон "run as...", mac=cmd+open), в противен случай темата ще расте до безкрай с едни и същи въпроси "защо не ми се получава?"!!!

  • Redsn0w 0.9.15b3 [Windows / Mac]
  • iPhone 4/3GS, iPod touch 4th-gen с iOS 6.1.3. Може да свалите 6.1.3 от тук:

  • iOS 6.0 IPSW. Може да го свалите от тук:

Стъпка 1: Свалете оригиналния iOS 6.0 от линка по-горе.

Стъпка 2: Свалете и пуснете Redsn0w 0.9.15b3 от линка по-горе

Стъпка 3: Натиснете бутона Extras и изберете Select IPSW. Посочете му 6.0, който свалихте в стъпка 1.

6015069i.png

6015070m.png

Стъпка 4: Върнете се в началното меню на redsn0w и натиснете бутона Jailbreak и следвайте инструкциите.

6015071w.png

Стъпка 5: По тези инструкции, телефона ще влезе в DFU.

Ако всичко е наред, Redsn0w ще започне да върши работата си: да джейлва устройството ви с Limera1n експлойта и да инсталира Cydia. Процеса няма да отнеме повече от минута.

Пак предупреждаваме, че това е tethered jailbreak, a и устройството ви ще "заспива" на Apple логото ако по някаква причина рестартирате телефона си. За да буутне отново, трябва да го свържете с PC или Mac, да стартирате redsn0w и да изберете от Extras -> Just Boot. Това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямате системни модификации(апсинк, мобайл субстрат и т.н.), ще пали, но общо взето ще разчитате само на телефонията. Половината приложения(най - важните!!!) няма да работят без just boot...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм с 6.1.2 . Искам да попитам.Ако някога ми се омаже телефона и ми се наложи да ресторна, мога ли да го направя отново с 6.1.2 или ще се наложи да скачам на 6.1.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам само аз ли имам следничя проблем всеки път когато трябва да рестартирам телефона трябва да правя Just boot иначе приложенията не работят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Провери какво означава Tethered Jailbreak.

А и то си пише, ама кой да чете

Пак предупреждаваме, че това е tethered jailbreak, a и устройството ви ще "заспива" на Apple логото ако по някаква причина рестартирате телефона си. За да буутне отново, трябва да го свържете с PC или Mac, да стартирате redsn0w и да изберете от Extras -> Just Boot. Това е.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да попитам ... ако случайно се рестартира телефона и половината приложения спрат да работят, ще се оправи ли след това ако му дам Just Boot ?

П.П. iPhone 3GS 16GB IOS 6.1.3 Jailbreak :thinking:

Редактирано от Stefano Stefanov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм ... Много интересното е, че правя всичко както трябва, инсталира се всичко "уж", а накрая Cydia нямам ... Някой знае ли каква може да е причината ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Задай 6.0 и при Just Boot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблемче :( След като задам Select IPSW отваряйки папката, в която съм разархивирала IOS 6.0 не ми дава подходящ файл, който да избера. Скоро ми е преиннсталиран компютърът и се чудя дали не ми липсва нещо друго, освен горепосоченото от вас.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А как така разархивира 6.0???

Файла трябва да ти е с разширение ".IPSW"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добре сега съм на 6.1.3 вчера го ъпнах телефона е 4S има ли възможност да се джейлне

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така нов съм тук . . . искам да попитам скоро ще има ли джелебрейк за айфон 5 иос 6.1.3 ? моля да ми кажете :) Благодаря ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А кога точно знаеш ли ?

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...