Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 iPhone и iPod touch с Redsn0w [без А5 устройства]


Recommended Posts

Гогиш, iBlacklist нали си го има вградено, че и Do not disturb в допълнение?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Почти няма нищо общо с вграденото!Но всеки според потребностите;)Ползвал си iBlacklist,да?Купено?Ако да,ще знаеш че разликите са големи!Има идея в IOS 7,но има какво да желая още!;)Въпроса при мен е,че много рядко сядам на компютър и трябва всичко да мога през телефона...Да не мислиш,че ми се занимава с джейлове-мейлове!Даже ми е писнало,но няма как!Да,барнали са я,харесва ми,но е много ограничена!Функция "cut"няма!За файлове!Имаш ли идея,един филм да си дръпнеш примерно с MagnetPro ,1.5 ГБ ,колко място на тел трябва да имаш за да го гледаш с някой плеър?!Никой тук,дори и старите кучета не могат да ме убедят,че джейла видиш ли, е да слагаш "циганийки"Хайде,че много спам!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Без да взимам страна, но iPhone без iFile е като безалкохолна бира или виртуален секс.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не един път съм писал, че едната причина да джейлвам е именно тази програма. Платена да. И даже си я инсталирах от Sinful..... крачена, защото при честата смяна на телефона искаха да шаря отново, но това е друга тема. Сега започнаха и в AppStote подобна практика. Като излезе джейл и аз джейлвам за седмица да се уверя че не съм забравил как се прави и да си припомня старото време. После рестор и set as new до следващия път и така вече няколко години. А желаещи без възможности не липсват, та трябва да сме в час да помогнем, ако трябва и можем. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Има публикация за jailbreak на iPhone 4 с iOS 7.0.4 мисля, че беше. Утре вечер ако намеря време ще я преведа.

Редактирано от bgm8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Добра новина и за притежателите на 3GS/4.

Който е с Tethered Jailbreak да си инсталира от Cydia p0sixspwn. Радва се на Untetherd Jailbreak.

du7y7ygy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 4ка няма шанс така ли..? А знае ли се нещо за Untetherd кога ще има ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много бързо изчезна от Cydia. Не го намирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За 4ка няма шанс така ли..? А знае ли се нещо за Untetherd кога ще има ? :)

http://blog.ih8sn0w.com/2013/12/613-615-3gsa4-untether-cydia-package.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах коментарите и пише че този tweak е премахнат..Iphoneman има ли как да видиш дали са го качили пак? :)Благодаря

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През браузъра го виждам, свали си го от компа и инсталирай на телефона, вероятно и така ще си свърши работата.

Ако не се вижда в Cydia, може и да е претоварен трафика, нямам идея.

http://cydiaupdates.net/pkg/com.ih8sn0w-squiffy-winocm.p0sixspwn

Edit: p0sixspwn 1.0-9 от това репо

http://repo.ih8sn0w.com

http://t.co/slKuJn3OAD

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

кажете моля ви какво означава това 50a64325c1f37140.JPG

пита ме с кой bootrom съм стар или нов .Ако дам yes съм с новия. ако дам NO съм със стария така ли е или грешно съм разбрал

кое трябва да избера YES или NO

по-принцип съм с 3gs и съм със стария бутрум това означава ли че, ше бъда с ънтетеред джейл след манипулацията

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 години по-късно...

Колеги, понеже джейлнах една 4-ка с 6.1.3, с redsnow и cydia се бъгва яко, не мога да добавям sources, дава грешки добавя го, ама нищо след това.Само hackyouriphone стана, обаче не мога да инсталирам zephyr и другите туикове ги няма. Дали има някво решение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е обнови се в началото. Иначе да, свалих някои deb файлове, че Zephyr  не искаше да се свали. Обаче какво да сваля за стари версии на приложенията, знаеш ли?. Appcake записах обаче няма чак толкова стари версий. И даже пробвах NFS обаче след свалянето давам install и нищо. Дали не е бъгав тоя кейк нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре.Благодаря. Викай Бойко да ходи вместо тебе

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...