Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 iPhone и iPod touch с Redsn0w [без А5 устройства]


Recommended Posts

И какво няма да мога да го джалебрейкна повече ? трябва да обновя ли ?

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да се научиш да чакаш!Ако искаш,може и да спонсорираш екипа който прави джейл;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

:mad:

Парите не са проблем . . . но джайлбрейка мога сам да си го направя просто не виждам никъде да има джейл за айфон 5 иос 6.1.3 и за това питам :smile:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората, които правят джейлбрейка, ще пуснат направо за iOS 7, която се очаква да излезе съвсем скоро. Това е причината да няма за 6.1.3 или 6.1.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам аз като все още си седя с 5.1.1 на ipod-а мога ли сега да го кача на 6.1.2 или трябва направо 6.1.3?

Редактирано от Cvetelin Kostadinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички. Това ми е първият порст :) Ъпгрейднах си телефона на 6.1.3 и нямам SHSH файл за по предна версия. Имам единствено бекъп от ITune но даже незнам какво садържа и каде се намира... Кой ще ме посъветва какво да правя и мога ли да го даунгрейдна на по предна версия ? Опитвам се да го отключа да работи със Мтел . Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А телефона е??

Iphone 4 (3.1) 16гб Пробвах с redsnow но ненамира SHSH файлове за по предни версии само за 6.1.3 ми дава да тегля :/

Редактирано от BUL
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дори да го свалиш, бейзбанда му няма да мръднеш! Т.е. единствения ти вариянт е фабрично отключване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам следния проблем при джейл, когато натисна Install Cydia и тръгва но ми дава Exploit Failed,някой знае ли от какво може да е ? iPhone 4 6.1.3

Редактирано от kivanov11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Питах за версията на редсноу, ама...два въпроса:

Нет фреймуърк поне 2.0 имаш ли и пускаш ли снега като администратор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За нетфреим-а предполагам,пускам като администратор да и версията е redsn0w_win_0.9.15b3 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остават два варианта: антивирусът пречи или не е вкаран правилно в дфу.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Или махни кабела от телефона и го свърши отново, рестартиай компа, по вероятно първото. Задръж Хоме бутона, когато го вкарваш в DFU, докато блесне дисплеят, ако още блясва на четворката, задръж го повече от нормалното.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва първо да посочиш IPSW 6.0 В противен случеи ще дава грешка!

П.П. Extras / Select IPSW - посочваш 6.0,връщаш се назад и тогава дава Jailbreak

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз мъча един Iphone 4, джейлвам, но при Just Boot, стигам до missing keys.plist data for this build. Ползвам redsnow от линка и 6.0 за телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Килни редсноу, после го пусни като админ и първо посочи фърмуеъра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...