Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 iPhone и iPod touch с Redsn0w [без А5 устройства]


Recommended Posts

Намерих от къде ми е грешката, не го бях пускал като администартор.. но като направя всичко,cydia не ми излиза ?

Редактирано от kivanov11
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

здравеитре купих си iphone 3gs със iOS 6.1.3 i Fm 05.16.08 какво ще препоръчате да jeil-na по описания по горе начин или да чакам да updeitna докато не излезне jail- за по висока версия

Редактирано от party_animal
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Iphone 4 (3.1) 16гб Пробвах с redsnow но ненамира SHSH файлове за по предни версии само за 6.1.3 ми дава да тегля :/

Здравейте,

имам подобен проблем. Имам един ipod 4g който е в recovery и като го свържа мога само да го Restore. Избирам с Shift + клик върху този бутон и избирам .ipsw с iOS 4.3.5 (понеже искам да сложа версия по-голяма от 4.3 но и по- малка от 5). След малко ми дава грешка 3194. Гледам през tinyUmbrella и там не ми изкарва почти никаква информация, даже наместо името на у-вото има цифрички. Не намерих решение какво да правя при липсващи SHSH. Проблема е че не съм първият който е пипал и не мога да дам много инфо. Като взех у-вото показва това с рестор бутона - заварено положение. Някакви предложения? Мисля да взема SHSH на друго у-во и да опитам с него...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не можеш с чужди схсх. Запознай се с iFaith и виж как се ползва. Има тема във форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам един малко глупАв вЪпрос. :smile:

Iphone 4, заключен към мтел. Ако се ъпдейтне към 6.1.3 и се запази бейсбанда без да се джейлва, ще работи ли с гивей?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има процент възможност, точно същия Гевей да не проработи, но съм направил няколко вече, без проблем. Джейла е тетърд!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от няколко дена се опитвам да подкарам кракнати приложения през Itunes, но без успех. Изгледах доста клипове в Youtube ,правих Jeilbreak няколко пъти, но уви не се получи. Разполагам с Ipod Touch 4G iOS 6.1.3. Дали изобщо може да се инсталират кракнати приложения на това устройство? Ако може ще съм ви благодарен да ми кажете как? Да уточня само че съм правил и Jelibreak с Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 от тази тема, но без успех отново. Благодаря ви предварително :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много, получи се.Първоначално не стана със сорса http://cydia.hackulo.us, но след това намерих друг сорс: cydia.iphonecake.com.И след това инсталирах AppSync, тъй като последно съм задал някакъв сорс Semitether в който неможах да намеря AppSync. Сега трябва да си сглобя една презентация, на Jailbreak-а и на инсталирането на AppSync и ще съм 6+ :) .Благодаря още веднъж.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Направо да питам директно . Днес ми смениха Iphone-a с нов в Глобул . Със 6.1.3 е и е 4S . Мога ли да го джейлна, и ако не очаква ли се скоро да мога ? Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чакай iOS 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

drk89, моля те, кажи ми кое е неясно или нечетливо в първия пост???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се . Бях на работа и реших направо да питам след като не намерих . Малко съм ядосан че са ми дали с такава ИОС , ама пък е нов без пари така че .. :) И ся кво прайм ... чакаме да излезе джейл за тая версия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

При мен се получава същия проблем като при @Seller след джайл-а,ребоот-вам пак върху 6.0 и cydia отново няма.Някой с някакви идеи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

При мен не стана! От 20-20 фейла! iPhone 4! Прекалено много се бави на "Please wait...", около 10 минути, след което сгъва чадъра! Прясно ресторнат на 6.1.3 през iTunes-a. Пробвах всичко, дори друг комп! Реших проблема със sn0wbreeze-v2.9.14! Бам, бум! От първия път! За да не ви дава грешки в iTunes-a ползвайте iREB-r7! Даже си мисля, че през iBooty-то стартира по-бързо... Успех! :smile:

Редактирано от hyperspeed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...