Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тethered Jailbreak за iOS 6.1.3 iPhone и iPod touch с Redsn0w [без А5 устройства]


Recommended Posts

Бам, бум... Говориш за неща, които нямат общо с темата, дум, дам.

Попълни си профила за да няма дум, дам... Честит първи пост..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, нов съм в този форум и искам да попитам какви проблеми може да предизвика този Jailbreak. Непрекъснато слушам, че благодарение на него ще мога да подкарам редица приложения, но за сметка на това ще се получат разни дефекти и проблеми на iPod-a ми. Какво друго може да се случи освен това, че iPod-a ми ще "заспива" на Apple логото при рестартиране? Модела ми е iPod touch 4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най - големият вирус за един компютър е потребителят! Същото е с джейлбрейка - ако знаеш какво правиш и какви модификации нанасяш, сидиа(инсталаторът който ще имаш) ти е приятел, в противен случай ще ти е враг.

А, да прочетеш темите в "Нов съм, а сега накъде?"? Там е обяснено като за деца.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно никакви проблеми! Който има проблем с този jailbreak да ползва sn0wbreeze-v2.9.14! Искам да попитам модератора. Кое точно не е по темата? Просто ползвах малко жаргон. Писах, че съм ползвал RedSnow и от 20 опита, 20 пъти не съм успял и съм решил проблема със sn0wbreeze... :smile:

Редактирано от hyperspeed
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо споменахме за профила ти или се бъркам?

Попълни си профила за да няма дум, дам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, колеги! Вчера станах горд собственик на iphone 4s, и съм много доволен от машинката но.... вчера научих, че е с 6.1.3, и това било проблем.

Телефончето не можело да се Jailbrak-не! И затова искам да попитам: Има ли някакъв вариант да стане това чудо на моя телефон, или ще трябва да чакам IOS 7?

Предварително благодаря на колегите!!! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първият пост е на китайски или е неразбираем поради някаква причина?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се колега не съм обърнал внимание благодаря. :smile:

Редактирано от Alxx®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, колега! Как мога да си кача на телефона кракнато приложение без да ми е джейлнат телефона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравей, появи се следния проблем. Джейлнал съм по описания метод и всичко си беше ОК. Проблема се появи след рестарт, който също го правя по описания начин: стартирам redsn0w (с администраторски права), след това Extras -> Just Boot. Обаче когато започне да уплоадва файловете ми изписва - "Missing: Keys.plist data for this build" и спира до там. Иначе по обикновенния начин си стартира, естествено с някой неработещи приложения.

Редактирано от kaizera
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Писано е за това :)

Отиваш на екстрас, посочваш 6.0(!!!) и тогава буутваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да посочиш 6.0. Предполагам посочваш 6.1.3, та затова и грешката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тогава си изтегли фърмуера наново, не е цял.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравиете искам да попитам може ли да се направи рестор през Itunes след този tethered jailbreak без да имам никакъв запазен bacup??

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички. Нов съм във форума .Търсих доста но не намерих отговор на проблема ми ,а той е :

Вчера джейлбреикнах ipod-а си 4г по описания в тази тема метод, но забелязах след премахване на джейлбреика и рестор на ipoda, че се изгубиха буквално изчезнаха 2 гигабайта от памета му .Останових това след като го свързах с итунса и в информация за ипода пишеше 6.39 gb ,преди дова ми пишеше 8gb .Мога ли да попитам на какво се дължи това и може ли да се оправи ?Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те са си толкова по принцип. Липсващите са заети от OS-а. Сигурно преди си гледал на друго място. Няма флаш памет, която да е с точни цифри ( 4gb, 8gb).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно ми е това но сега ми изписва 6.4 гб avelable 5.9гб а преди беше 7.8гб avelable 7.0 гб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не цитирай последен пост, счита се за спам.

Махаш джейлбрейка с рестор в дфу и имаш точните цифри. 8000Мб/1024 и получаваш мястото. От него вадиш ОС и джейлнатия дял, и получаваш 5,9 ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте ,че се намесвам ,но аз имам проблем точно с рестора след jail.постоянно ми изписва някаква грешка на itunes.ако някой може да ми каже какво може да се направи(без да update-вам на ios 7).

Редактирано от владимм
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...