Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

Предлагам тук всеки фен на велосипедите да се похвали със снимки и клипове на любимото си колело, ъпгрейдите по него, интересни маршрути и всичко останало свързано с любимия ни начин за спортуване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам велоЕргОметър, ама не съм му се мятал от сто години, че няма време......иначе.....байка е хубав спорт, сега си говорим с моята мацка да купуваме велосипеди и да почваме да обикаляме Гребната база.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето го моето сладурче с мен :smile:

e3uvameh.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз търкалям, от средата на лятото, този приятел. Имайки в предвид, че го взех от човек, ползван и че съм 90 кила, се оказа доста здрав, навъртях към 600км. без да го щадя и нищо не е изтропало. Само на един бордюр срязах задна гума, но за щастие нямаше други поражения.

Карам го в града, ходя на работа в хубавото време, по 5 километра в посока, на отиване по-бабешката да не пристигна мокър. В свободно време си правя кръгчета по 15-20 км. Надявам се да събера тренинг този сезон и да удвоя дистанцията. Най-благ маршрут за сега ми е пътеката покрай реката в Ловен парк, бърза с доста денивелации и доставя адреналинче. Смених си отражателите на спиците с тънки бели пръчици, тези при по-висока скорост образуваха дразнителен звук.

Ще сменям фара, че с този ми е малко тъмно, та някой ако има добри впечатления - да препоръча.

417513_4361175428136_1486574980_n.jpg

Нямам търпение да свърши дъждовния сезон, вече ми е бая краставо.

п.п.Колега хубаво отваряш тема, похвали се и ти :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за фар ти препоръчвам това:

0d6e0f760dc31a23.jpg

По нашите магазини не го намерих, но пък в ebay е фрашкано. Сложиш ли го, като мАтор ще си вечер. Излезе ми 160 лева и забравих какво е да купуваш батерии. :smile:

Ето модела и цената, която леко е надолу:

049febbcf1f07e59.jpg

Скоро смених Acera-та с този дзвер и съм много доволен:

9858c2237243e898.jpg

Миналото лято направих пет (5) изкачвания до Шипка (130 км), едно ходене до морето (не с колелото) с около 350 навъртяни километра. Абе има-няма, спокойно мога да кажа, че съм засукал едно 1700-2000 км за едно лято. ;)

Сега, да попитам някъде из Софето има ли тези гуми и готов ли е някой да ми съдейства закупуването им?

http://www.izkystvo....p?ProductID=261

Линка е от сайт, който разбрах не функционира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Grievous

Това намерих набързо, но не знам колко е актуално!

http://www.ustrem-bg.com/shop/26/322-michelin-city.html

Аз лично за града ползвам това:

http://www.ridespot.net/productdetails.php?productID=27366

Много добре се държи на асфалта.

Иначе карам един RAM One доволно къстъмизиран :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, 26х1.85 ми е нужна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

п.п.Колега хубаво отваряш тема, похвали се и ти :smile:

Още няма с какво да се похваля, но това ми е най-новата мания :) В момента съм в Англия и първия ми разход ще е за iPhone 5, следващото ще е колело. Нямате идея колко много колелета има тук! Хората масово карат евтини колелета, с които ходят до гарата или университета и оставят без притеснение на специални вело-паркинги. На гарата в Кембридж има сигурно 1 000 колелета сутрин, с които местните сутрин се придвижват до там за да пътуват с влаковете към работните си места. Не е рядкост да видиш някоя супер-красива девойка да върти педалите на колело от ранга на нашите балканчета :D Ще снимам въпросния паркинг скоро и ще пусна снимки тук :)

Няма Драг-ове и Рам-ове тук, но пък има много сносни Trek-ове. На това съм се прицелил, за да си спортувам, само трябва да търся по-голяма рамка, че съм 193 санта висок...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от престоят ми в Амстердам.

Никой не си взима скъпо колело, защото и там се краде. Видях всевъзможни тунинги за превоз на деца и багаж.

sa6epa9y.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моя и аз чакам затопляне

Мисля да ходя на работа с него

20 км в едната посока щуро А

ezude6a2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моят верен другар:

296611_1957017567475_1745786344_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой разбирач да каже бива ли го това, иска му 250 кинта, от Германия, внос???

post-11783-0-85216600-1365568284_thumb.j

post-11783-0-11271400-1365568472_thumb.j

post-11783-0-43991700-1365568489_thumb.j

post-11783-0-88238200-1365568507_thumb.j

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо не!

Това нещо не струва повече от 50 лв.

Типичен предствител на вилосипеди тип Метро и Кауфланд, които стават само колкото да пробваш 2-3 кръгчета в парка и да решиш купува ли ти се истинско колело или не...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен също не ми допада. Напълно съм съгласен с колегата @ОXYGEN

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел си купи преди седмица това.

3a670936f6b83d1c.jpg

Препоръчвам го на всеки над 1.90 височина.

Другото, по-класно е Shockblaze Croxer.

http://bikesport.bg/bg/products/1713-велосипед-shockblaze-croxer-cross-градски-_-хибридни_

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е от престоят ми в Амстердам. Никой не си взима скъпо колело, защото и там се краде. Видях всевъзможни тунинги за превоз на деца и багаж. sa6epa9y.jpg Sent from my iPhone using Tapatalk

Не е точно така.

Много от тези колелета по гарите са неугледни за да не се крадат, но повечето си имат още едно колело, много по-качествено. Средо хубаво колело е от порядъка на 700-800 евро.

Относно така наречените от колегата "тунинги" също не съм съгласен, защото колелета за превоз на деца има всякакви. И те са серийно произведени, тъй като този вид транспорт е изключително популярен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М,даааа, оказва се, че някой хора нищо не разбират от байкове......ТОВА, на снимките по-горе е Маунтийн Лайн, MADE IN GERMANY, било е електрическо, всичко е комплект, цена като ново €1400, вече е мое за 200 кинта, поздравче!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

a2aju9u3.jpgrydadyva.jpg

Това е моето. Цялата механика в на Шимано. Гумите са 26х2.25. Мисля да минавам на новите Алтуси.

Който познава Бургас, това са снимки от преди час. Навъртях 20 км. zu9e4aba.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

М,даааа, оказва се, че някой хора нищо не разбират от байкове......ТОВА, на снимките по-горе е Маунтийн Лайн, MADE IN GERMANY, било е електрическо, всичко е комплект, цена като ново €1400, вече е мое за 200 кинта, поздравче!!!

Не споря, че не е хубаво. Просто не е моя стил колело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...