Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

Алекс, какви накладки си сменял, бре? То не е с дискови спирачки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, де - ти как им викаш на гумените хм...подложки? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Калодки са бре. Челюсти е на Спилбърг.

:tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Първите ми 150 км за ден. Стара Загора - Казанлък - Бузлуджа - Шипка - Казанлък - Мъглиж - Стара Загора.

se5upynu.jpg

Някой от Мъглиж може да се разсърди, че не се обадих, но беше късно и не стояхме много. ;) Прибрахме се по хладно на фар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е можеше да се видим все пак. За по една "Cola" щяхме да намерим време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ето това купихме на дъщеря ми. Не е кой знае какво, но да се учи:)

post-63-1373472635,1913_thumb.jpg

post-63-1373472648,6208_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме е срам...

Имах Drag Ontario Pro, но го продадох понеже не ми беше по мярка. Миналата година си взех едно смотано Sprint-че и това беше голяма грешка - карал съм го 2 пъти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то има Sprint и Sprint :) Моя е с твърда вилка и ме болят китките като го карам...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много сте се размекнали нещо? :) Балканчетата едно време имаха голи гуми за возията, пък никой не се оплакваше.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе то има Sprint и Sprint :smile: Моя е с твърда вилка и ме болят китките като го карам...

Остана ми такава черна вилка, като на лилавия Спринт, след ъпгрейда. Мога да те зарадвам, само събира прах в момента, а е здрава. На мен ми беше ниска, пък и съм тежичък и за това я смених. Взимаш 2 бири да кажем наздраве и я отнасяш.

п.п. Онзи ден сменях задна капла, че кривя и късам спица за трети път.

п.п.2 Балканчетата с облегалките имаха супер як кожен салон :tooth: и мятаха яко задница на контра, бях направил задната гума на конци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От миналата седмица кара без помощни :)

post-217-1373712175,1948_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък онази вечер ги слагах. :biggrin: Прибрахме се към 00.30 часа след запой на Сребърното езеро (с. Колена).

u4a7ydez.jpg

ga6u4u2a.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Остана ми такава черна вилка, като на лилавия Спринт, след ъпгрейда. Мога да те зарадвам, само събира прах в момента, а е здрава. На мен ми беше ниска, пък и съм тежичък и за това я смених. Взимаш 2 бири да кажем наздраве и я отнасяш.

п.п. Онзи ден сменях задна капла, че кривя и късам спица за трети път.

п.п.2 Балканчетата с облегалките имаха супер як кожен салон :tooth: и мятаха яко задница на контра, бях направил задната гума на конци.

Къде да нося бирите? :drunk:

Тъкмо ще се запознаем. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет Колеги

Наскоро веломанията взе да ме обзема и мен, особено след като сина ми вече кара без помощни и иска да ходим да караме всяка вечер. Имам едно колело, дето ме е срам да Ви го покажа, защото е от магазин Billa за 180 кинта и е на 10г., но е карано само 5 пъти най-много, по обясними за Вас причини. :smiley-face: Сега се оглеждам за нещо читаво (като за любител) с което да застана до малкия с неговия DRAG. Първоначално мислех за нещо над 1200лв., но като се замислих, че няма да правя сериозни преходи и за лишенията които ще ми струва подобна инвестиция, взех че преполових сумата. Сега търся нещо за около 600 кинта. Харесах си един Cross GRX 7 и един DRAG ZX-3. Колебая се между тези двете. Вие какво мислите? Сигурен съм, че за тези пари има и по добри възможности, но аз не разбирам нищо (колелото от Billa го доказва). :blush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много Благодаря!

А нещо по-добро в този ценови диапазон? Понеже за тези пари предпочитам българското се огледах и за Siven, но ........ (знам ли).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако е за нов, слушай колегата. Иначе в тоя диапазон, може да си намериш хубав Scott втора ръка. Миналия месец един познат продаде такъв, с карбонова рамка за 400лв.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Току що видях на един познат неговия Cross GRX 8 и го покарах. Много ми хареса. Защо ми трябваше да го виждам. Сега започвам да се двоумя, дали да не се изръся още 200 кинта за него. Знех си аз , че трябва да послушам колегата Grievous и да тичам към магазина, а не да се оглеждам за глупости. Иначе Саше ,прав си брат за втората ръка. Аз обаче си искам нещо ново.

Много Ви благодаря Колеги!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...