Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

Преди 1 месец и аз минах по този път, първо почнах да търся втора ръка колело, нищо не харесах. Накрая обиколих магазините и общо взето в ниския ценови клас са еднакви, с приблизително едни и същи части, говоря за колела около 500-600 лева. След чудете взех един Drag ZX4, бяха с малко намаление и ми пасна на бюджета.

За сега съм доволен, но се почна, айде едни нови спирачки, после почнах да гледам вилки, и накрая като си тегля чертата кой знае какво ще стане. Но кефа си е кеф.

Почти всеки месец има промоции на велосипеди, прегледай какво има в момента. Както писах като взимах моето някои от драговете бяха с по 20% намаление.

В момента е това при крос http://www.mtb-bg.co...-promo-campaign

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много е важно вилката да бъде Rock Shox. Всичко друго е та*ак. Това е твоето колело.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен, този сезон ще изкарам с Suntour, стоковия който е с колелото и за другия сезон ще се вземе нещо по добро, харесал съм rock shox xc32, в магазините всеки си продава неговите, нахвалиха ми Suntour Epicon, но има време още за да избера.

Спирачките ги взех от специализирани вело сайтове, взех си SHIMANO disc brake BR-M446 предна и задна. Има си голяма разлика от тукашните магазини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, недейте така да обобщавате така за една или друга марка.

Звучи малко като едновремешните изказвания "от Нокиа и Мерцедес по-добро няма"...

Споменава се мтб-бг, поне го четете. Сънтур има прекрасни вилки в по-високия ценови диапазон. Rock Shox имат доста посредствени в ниския. Не всеки може да задели огромни суми за топ компоненти. Една добра вилка с въздушна пружина при Rock Shox е над 500 лева, докато на Сънтур е 350 - нова с гаранция и с неоспоримо положителни отзиви. За същите пари Rock Shox могат да предложат само пружинните ХС30-32, които са тежки и неефективни. Да не говорим, че за да работи коректно такава вилка, то пружината в нея трябва да е съобразена с колограмите на колоездача. А опцията за смяната си е за сметка на купувача...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой да има позитивно впечатление от сервиз в София? Нещо Близнаците ги мързи да ми решат проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам много добри впечатления от Марио, който работи във Веломания до Халите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Новите придобивки, който скоро пристигнаха :cool:

Два броя дискове

6567982M.jpg

И новата вилка Rock Shox Recon Silver

6567978r.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Днес от Трявна към зарата. ;)

7b10af61367979b5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И от днес една. ;)

c41bd178ff68f3a0.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По едно време малко ми трябваше. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мислих да го пусна във вицове, но сметнах, че някой може да прибегне до този метод, ако закъса У гората. :tooth:

79bd6be8d816855c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

ahy3u5yq.jpg

Вместо ремонт на колата се сдобих с колело!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито, красавец е, само на хубави места да те води :smile:

Аз се повозих малко онзи ден, яд ме е че докато се престраша да подхвана по гората и стана време да приключвам. В неотъпканото е доста по-яко.

BfKyxt9CAAENZee.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не се смейте на ветеранчето в калта. :D

http://youtu.be/qkdBbICVsM4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам говориш за 2-ра ръка, но и в този случай 200 лв. са малко за "малко планинско".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Зависи. Аз барнах поизоставено италианче за 100(с нови гуми), като набих още съвсем малко в спирачки и седалка. За развозване чат-пат става.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва някой ден да си организираме велопоход!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги. Посъбрах парички и възнамерявам да се обзаведа с ново возило, че старото (Bachini на 10г. и за 150лв. от магазин Billa вече сдава багажа). Реших да си взема нещо по-читаво. Разполагам с около 1000 кинта. Позамислих се да посъбера още и лятото да речем да си взема ето това:

http://www.scott.bg/...-scale-670.html

Мой приятел вьрл фен на родните мрки велосипеди ме съветва за тези пари да предпочета нашенското, което по нищо не отстъпвало:

http://sportdepot.bg...91cElkPTQz.html

Вие какво мислите за тези две возила?

Ще ползвам байка за преходи,каране в парка и поне още 10г. няма да го сменям.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...