Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Тема за велосипедния спорт


inutero

Recommended Posts

Много благодаря за съвета! Ужасно си прав. От опит знам как съм се чувствал на неговата възраст когато са ми купували нещо което смятат, че трябва, а аз съм искал съвсем друго.Ама пък пустото колело дето си е харесъл поне дискови спирачки да имаше, но ............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво би ти попречило да му го надградиш после? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами да и това е вариант. Въпроса е модела да го позволява. Явно ще се съобразя с желанието на поколението и ще бъде "неговата". Не знам само колко е добро това дето си е избрал, но негова си работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вземи му тийм едишъна направо, разликата си струва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, предполагам, но ТЕ ми идва около 950 кинта. По-евтино не го намирам. Затова се чудя между Pro. и Comp. и дали изобщо да е С1 или дa опитaм да gо нaвия за един ZX3.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ти бях видял бюджета, сори. Скъпо идва наистина.

Дъщерята имаше ТЕ ама и стана малък, да не му е малък след година- две.

Обаче сега се сещам че ТЕ го има само 14.5" а ПРО имат и в 16.5" размер.

Предни дискови за Про и Комп са ти 90-120 лв. - хидравлични. И не на последно място, тежко е ...

Трябва да хвърлиш едно око на калкулатора.

ZX3 не си струва според мен, ако 790 лева можеш да прежалиш би взел ZX4-ка ТЕ, има го бяло и черно, доста добре стои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То бюджета си е по-скоро негов. Той си е събрал 650 кинта и иска да му взема колело за тези пари. На мен не ми е проблем да му додам и за ТЕ, ако си струва де? Проблема е, че той е доста слабичък и да не му е тежко. Висок е 145, но е 27 кила. Като клечка е. Определено бих му додал, но за нещо което да може да кара дълго време. За нещо което да кара 2 години и да му стане малко не съм навит. Затова искам и съвет от форума, какво да избера. Благодаря много!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Младежа си е избрал колело за скачане, тъй че не му се бъркай, а му го вземи. Ако по-късно е разбрал, че греши не му натяквай, той сам ще се поучи....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че ZX4 TE е по-тежко от C1 Pro около 1 кг. и май ще се избира С1, но явно ще се решава в магазина на място.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Привет колеги!

Още не сме купили колелото на малкия, но тези дни май тряба да го направим. Замислих се дали пък не е по-разумно вместо скъпо колело на DRAG да не взема евтино на Scott. Спрях се на ето това:

http://www.scott.bg/bg/-2014/466--scott-aspect-670.html

Вие какво мислите?

Подрви и приятен ден!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@niksan76 драгчето не е ли по-евтино?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Wayward, 800лв. за мен са доста пари, но колелото което му купя ще му е за много време и не е съвсем детско. Парите той си ги е събрал, а и си продаде неговото. Просто 800лв. е най-евтиното колело на Scott и среден клас на Drag.

Mirror, aми Drag C1 Pro e около 700 кинта, а Drag C1 TE е около 900. Мисълта ми беше кое е по-добър вариант, евтин Scott или среден клас DRAG?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз залагам на Drag :smile:.

Има ли тук някой MTB фен от Плевен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди време питах за сервиз....

Проблема ми беше, че сменената миналото лято капла, беше наплетена офсет. Караше се така, но както очаквах, даде отражение и ос-та се беше изкривила.

Днес подкарах след направена профилактика: пренаплитане и изправяне на двете капли, смяна на задна ос, смяна на накладки(задни), смяна на команда и жилото към нея.

Останах доволен. Оставих го в петък с уговорката днес да е готово. Вместих се в предвидения бюджет, съобразно класа на частите, излезе приличните 60 лв. Сервиза се намира на Тотлебен 37, в локалното посока Княжево, малко преди Несторов. Продават цели колела и части. Човека си личи, че е зарибен байкър. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има още един наблизо - пак посока Княжево, но вече по Борис 3-ти. От ул. Мъглен(следващият светофар след Несторов/Гешов по новому) влизате в локалното посока Княжево и след около 300 метра гледате вдясно в кооперацията срещу пешеходния светофар. Освен, че имат бая части, разполагат със стругче за преправяне и пр.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купихме колелото - Drag C1 TE.

Благодаря на всички колеги за помоща!

Поздрави!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление се налага да се разделя с моето колело. Ето го и него (малко реклама) :

Линк към обявата : http://olx.bg/prodav...-bayk-i58671912

60159542_1_800x600.jpg

60159542_4_800x600.jpg

60159542_6_800x600.jpg

Редактирано от Ради Аврамов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ради, би ли ми казал колко тежи цялото колело?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам за съжаление, нямам кантар. Не е леко, колкото пистов бегач, но за колело с двойно окачване с такъв ход е много леко :) Все още се продава, а цената е по-малка от 1/3 от реалната му цена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имахме спор. Аз казах, че е под 12 кг.

Затова попитах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тия дни може да взема от някой един кантар и ще ти кажа. Това, че рамката е размер XL също има значение. Повечето са L. За такъв тип каране обикновените колела са по над 15-16кг.

Редактирано от Ради Аврамов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с твърдак и от 15 кг съм го свалил на 12,300. Имаш ли желание, пари и свободно време, всичко се постига.

И все пак, ако можеш метни го на кантара. После ще обадя какъв е бил баса. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Кольо 12,4 кг е :smile: губиш с 400 гр. Естествено ако му махна някои аксесоари (стойка за шише, километраж, огледало, фар...) ще стане под 12 ама не в това е смисъла :smile: Аз не съм гонил лекота, а здравина, затова е и с такива огромни гуми, които също много тежат.

Редактирано от Ради Аврамов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не забравяй, че съм мод и мога да ти редактирам мнението. Той иска да го види написано от теб, пък от там нататък... :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...