Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Mac App Store Update error!


iMan

Recommended Posts

Здравейте. Тъй като не намерих подобна тема във форума,реших да създам нова такава! Имам един странен проблем със мак апстора след бекъпване на един iPhone 5 от Италия на един приятел, появи ми се ъпдейт на Twitter app ,но нито мога да го ъпна нито да го махна от секция ъпдейти в мак апстор! Като натискам на ъпдейт ми излиза друг имейл. Като задам нова ми изкарва грешка (4) опитайте отново по-късно! Чивурках в нета за подобни проблеми, Последвах упътването на някой хора които са имали същия проблем,но без успех. Мисля ,че тази тема ще помогне на много хора да разрешат подобен проблем като моя. Благодаря предварително.

2373f5.png5mkbnm.png

2hwjy9.png5wxyt0.jpg

Никой не знае как да се разреши проблема!?

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Изумен съм,че колегите от BGiPhone.com не можаха или нямаха време да ми помогнат относно случая! Но с малко време и нерви намерих решението на проблема. Надявам се ,че за вбъдеще ще улесня много потребители със тази тема относно подобния преблем ,ако го срещнат някога! Естествено ако темата не бъде изтрита от системата за да бъде полезна на други хора.

Ето го и решението

I have found the SOLUTION! It takes literally less than a minute to complete!

Here is what I found out:

-One of my APPs had an attached file in which the "receipt" had Angry Birds attached to its information.

-It is not tied to any APPs installed onto your Mac from factory at all!

-It is an APP that you must have installed after the fact.

Here is what you do:

1. Go to http://apps.tempel.org/FindAny...

2. Download "Find Any File" APP (Download link on the right side)

3. Run the APP to search for "_MASReceipt" on your HD

4. It will find several APPs with this folder in question.

5. Narrow down all of the APPs that you had installed that might be potentially a "pirated" APP.

6. Throw the folder and its contents in the Trash can and kiss your problem goodbye!

If you want to make sure you are deleting the correct file all you have to do is open the file under the "_MASReceipt" in question and search for the words "Angry Birds" (Or whatever the APP in question) and you will find those words in the file. If you don't then you need to search the other folders.

Very easy fix and you won't have to deal with all of the time consuming and tedious processes posted ANYWHERE!

На кратко на български, ще обесня какво трябва да напарвите , ще ви отнеме няколко минути за да разрешите ситуацията. Нужни са само няколко стъпки.

1. Дърпате тази програма от този линк http://apps.tempel.org/FindAny...

2. Стартирате програмата и в празното поле е нужно да въведете следната команда за търсене"_MASReceipt" и натискате бутона Find

3. Изтривате тази папка от всяко приложение в което го има.

4. Задължително изпразвате кошчето.

5. За 100% ефект е по- добре да рестартирате компютъра и чак след това може да стартирате Mac App Store

6. След поправката,може да е нужно да инсталирате наново някои приложения!

Поздрави

Редактирано от iMan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изумен съм, че след назидателния ти увод, си "тупнал" решението на английски! Т.е. наполовина ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой ако среща затруднения относно английския, готов съм да му помогна. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Просто го преведи на български,вместо някой да е длъжен да ти пише специално за да разбере за какво става дума. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е нужно да инсталирате крайно съмнителни програми от трети страни, за да го намерите. Нямате чак толкова много приложения, че да ви е трудно да го намерите ръчно. Аз, се "светнах" кое е, по източника - енгри бърдс ми излизаше за ъпдейт с руски акаунт. Изводът е логичен - програмите които имам от рутракер ;) Няма нужда да преинсталирате нищо - просто свалете легално някаква програма от мак апстор и ползвайте нейния _MASReceipt за нередовната програма.

iMan, сори брато ама и слънцето не огрява навсякъде. Последните дни си късам нервите с андроид таблет - в движение влизам чрез него във форума и половината теми ми убягват :swear:

Едит:

3. Изтривате тази папка от всяко приложение в което го има.

Не правете това, по дяволите! После ще има "олелеее"! Направете написаното по - горе: ползвайте наличното или си го създайте!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx лично аз съм го правил метода така и нямам ядове! Първото което направих беше вариянта със Angry Birds ,но няма ефект.Естествено ,че могат да предпочетат и други вариянти. Този е крайния и най-ефикасния, повярвай ми пробвал съм съмати методи ,но без успех! Докато не стигнах до това решение. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласявам се, мир да има :) Обаче: начинът с триене и реинстал на дадено приложение, просто ще върне проблема в началната фаза и пак ще ти излезе ъпдейт. Прочети пак написаното от мен и вникни в дребната, но важна подробност за receipt файла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При мен проблемът се криеше в Transmit. И аз се поразрових из нета да видя за евентуални решения и това, което и Alxx е споменал, сработи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...