Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Jailbreak на iPhone3G 2.2.1 чрез QuickPwn 2.2.5 (Win)


mupo

Recommended Posts

Накрая пускаш power и държиш home до победа(докато не го засече).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • mupo

    13

  • asdasd

    9

  • Aveliky

    6

  • turganay

    6

Топ автори в тази тема

А не ти ли казва, че след 5-секунди трябва да задържиш Home и Power бутоните за 10-секунди? След като изтечът 10-те секунди да пуснеш Power бутона и да продължиш да държиш натиснат Home бутона за още 10-секунди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Направих Custom update Firmware 2.2.1 за фабрично отключени телефони by Aveliky но посочените програми от листата не ми излизат :question:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори cydia един път и след като респрингне сподели дали пак ги нямаш програмите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

QuickPwn

Не ми тръгва нещо

на виста съм и като го стартирам ми изписва

[Window Title]

Microsoft Windows

[Main Instruction]

QuickPwn has stopped working

[Content]

A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available.

[Close program]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пича беше с iTunes 8.2 и върна на 8.1.Трябва да махне фаиловете на 8.2 ама аз незнам кои са. :redface: :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отвори cydia един път и след като респрингне сподели дали пак ги нямаш програмите.

Стана :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да попитам след като телефона ми работи с глобулска карта но не разпознава мтелска значи ли че е заключен.Човека от който го купих ми каза че апарата бил глобулски.Питам понеже незнам кой от двата файла да сваля за джейлбрейкване понеже прочетох че ако ги сбъркам може да стане лошо :confused:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@svetozar stefanov и asdasd - темата за вашите телефони е тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

аз не искам да премина в fw 3.0 а пьк питам кои фаил да сваля там те са 3 маиче 1 обиктножен а другите с приложения за заклучен и отклучен ? аз питам просто от 3 те кои фаил да си сваля ?

Още едно толкова неграмотно написано мнение и си аут!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти това където си ми го изпратил вече съм го правил и все още не може iphone да работи със друг оператор?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мерси.Да аз съм с Iphone 3g 8bg fw 2.2.1 от глобул.Кат Jailbrek-на после трябва да инсталирам Mobileinstallation от сидия и после каркнатите приложения ще ги прекарам от Itunes нали ? Мерси пак за отговора :Wink:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Така е, да. Въпреки, че съм останал с впечатлението, че mobileinsrtallation не е читав (ползвам insrtalld и ако бъркам нека някой ме поправи).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте пак съм аз.Ако искам да махам джейла трябва да ресторна нали? 1.Трябвали Ифона да изключа докато го свързвам с Итюнса ? 2.После с бутона SHIFT + рестор нали ? И избирам файла (iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore.ipsw) ?

МЕРСИ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, всичко е така, само няма нужда да спираш телефона

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Връзваш телефона за компа.

Пускаш iTunes.

Натискаш Restore.

Чакаш.

Готов си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...