Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

HBO GO Bulgaria


algor

Recommended Posts

HBO GO Bulgaria

By HBO Holding Zrt.

6a77ffc99c6b3db5.png

This app is designed for both iPhone and iPad

  • Free
  • Category: Entertainment
  • Released: 23 April 2013
  • Version: 3.0.5
  • Size: 20.6 MB
  • Languages: English, Bulgarian, Hungarian, Romanian
  • Developer: HBO Holding Zrt.
  • © HBO Holding Zrt.

You must be at least 17 years old to download this application.

  • Frequent/Intense Cartoon or Fantasy Violence
  • Frequent/Intense Mature/Suggestive Themes
  • Infrequent/Mild Alcohol, Tobacco, Drug Use or References to these
  • Frequent/Intense Sexual Content or Nudity
  • Frequent/Intense Realistic Violence
  • Frequent/Intense Profanity or Crude Humour
  • Infrequent/Mild Horror/Fear Themes
  • Infrequent/Mild Simulated Gambling

Requirements: Compatible with iPhone, iPod touch and iPad. Requires iOS 4.3 or later. This app is optimized for iPhone 5.

Представяме ви HBO GO®. Стрийминг услугата на HBO®.

Забележка за използване на AirPlay:

HBO GO използва субтитри в реално време, за да позволи субтитрирането на различни езици във всички налични платформи.

В момента опцията субтитри в реално време не се поддържа от AirPlay така, че субтитрите не са достъпни за AppleTV.

Свалете си HBO GO приложението безплатно, за да гледате трейлъри и промо материали за любимите си филми и НВО заглавия. 

Гледайте хитови филми и сериали, които обичате, HBO оригинални продукции, включително ТВ филми, документални заглавия, концерти, специални събития и още много на вашето устройство! БЕЗПЛАТНО и ЕКСКЛУЗИВНО за HBO абонати. It’s HBO. Anywhere, Anytime.

ОПЕРАТОРИ, предлагащи HBO GO в момента:

ТЕСТВАНИ МОБИЛНИ УСТРОЙСТВА

• iPod Touch Pro


• iPhone 3GS


• iPhone 4


• iPhone 4S


• iPhone 5

ТЕСТВАНИ TABLET УСТРОЙСТВА

• iPad


• iPad 2


• iPad 3


• iPad 4


• iPad Mini

Ако не намирате вашето устройства в списъка, не можем да гарантираме, че приемането на сигнала ще бъде успешно.

Ако имате проблеми с приложението по време на работа с устройства, моля посетете http://www.hbogo.xx/support.aspx и свалете по-ранна версия на приложението от секция Мобилни устройства, графа Android.

С новото HBO GO приложение можете:

Да гледате всичко, което обичате по HBO, включително Холивудски филми, хитови сериали, концерти, церемонии, HBO оригинални продукции: ТВ филми, документални, всички епизоди на най-добрите НВО заглавия, включително True Blood®, Game of Thrones, Boardwalk Empire®, The Sopranos®, Sex and the City®, The Wire® и още.

Да гледате всеки нов епизод на любимите си сериали и филми едновременно с премиерата им по HBO.

Вземете го с вас: Докато тичате или сте на път, не пропускайте и момент от НВО заглавията, които обичате, като ги вземете на вашия лаптоп, таблет или телефон.

Персонализирайте го: Направете HBO GO изживяването лично. Създайте си свой Списък за гледане и гледайте, когато ви е удобно. Ако бързате, продължете да гледате заглавието от Списъка, което сте започнали, на преносимо устройство – лаптоп, таблет или телефон.

За да ползвате HBO GO® е необходима 3G или Wi-Fi връзка, за да гледате на мобилно устройство. Услугата може значително да увеличи трафика при ползване на 3G достъп.

©2013 Home Box Office, Inc. All rights reserved.

mzl.wiysqwzi.320x480-75.jpgmzl.epjhwtan.320x480-75.jpg

mzl.heewdtzl.320x480-75.jpgmzl.nrlrnohl.320x480-75.jpg

Не съм тествал услугата, защото активирането става чрез доставчика на ТВ, където съм абониран за HBO.

За момента виждам, че се предлага от 5098.png или поне само тях виждам в сайта на HBO GO.

Как да активирате HBO GO?

  • Ако сте клиент с HBO пакет се обадете на телефон 0700 43 700 или посетете нашите офиси и вземете своя клиентския си номер.
  • Ако нямате с HBO пакет заявете от тук, на телефон 0700 43 700 или посетете нашите офиси и вземете своя клиентския си номер.
  • Регистриайте се от тук. Можете да разгледате инструкцията за регистрация тук.

Това е от сайта на Blizoo.

Като активирам и пробвам услугата, ще напиша мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз се регистрирах. Активацията отнема около един час и се прави с клиентския номер на абонатите на Близу. Може да се ползва на един компютър, един таблет и един смартфон. Пробвах го на компютъра и на айпада, но на айпада нямам субтитри.

Редактирано от marbu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май само някои имат.

e4a4y4eq.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Vivacom не го предлагат все още :(

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както е казано по-горе след регистрацията всичко е супер.

Не видях опция за скриване или показване на субтитрите, но пък и нямах много време за човъркане.

Разнообразието от заглавия на филми и сериали е задоволително.

За такива като мен, които пътуваме много и ползваме различни хотели в цялата страна, тази екстра отива автоматично в графа "полезни" за убиване на час-два вечер преди заспиване след напрегнат работен ден. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И при мен се появиха субтитри , но са много ситни.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при мен крашва, първоначално е ОК , но после ...

Редактирано от Byron
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На телефона и таблета нямах грижи, но на Мака не иска да зареди. Цикли на изчакайте.

post-63-0-34973200-1369578701_thumb.png

Оправих се. Махнах смотания Silverlight.plugin, който страницата изискваше и след регистрация на Уин само се логнах на Мака.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Хм, спря да открива сървъри от днес при мен , надявам се да е моментен проблемът...Може ли да ми кажете дали при вас работи приложението ?

От два дни при мен със стартирането ми изкарва тестовия прозорец и на втория тест казва, че не намира налични сървъри... Преинсталация не помага. Или е при мен проблемът , като потребител от чужбина , или моментен срив в тяхната с-ма..

Редактирано от SpAwN
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Работи, но филмите понамаляха.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ми изкарва и дотам..:

ezygynuh.jpg

8arenu3e.jpg

Най -интересното е, че си работеше перфектно и отведнъж спря. Нито съм променял нещо по телефона , нито нищо - просто на сутринта исках да си догледам филма и извади този екран..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изтрий и инсталирай пак. Преди ден-два ми се случи нещо подобно. Пускам да гледам и ми вади менюто на унгарски. Какво ли не правих не и не. Изтрих, сложих я и си тръгна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Два пъти преинсталирам вече - ефект нулев..:(

Май ще се окаже, че проблемът е в местоположението ми - Германия , но как работеше за около 10 дни тогава...?:((

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеца по-късно...

След ъпдейта не мога да се логна? Някой с подобен проблем на Blizoo?

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз инсталирах направо новата версия, логнах се веднага и си работи екстра.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...
  • 3 седмици по-късно...

Някой да знае как се премахват устройства от списъка, че нещо не намирам такова меню.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цъкни вляво на управление на устройството и най-отдолу ще ги видиш. Старите имат хиксчета за изтриване.

adepapur.jpgjyhebyba.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми дава изобщо да си вляза в профила и тези менюта от Излезте на долу изобщо ги нямам. Трябва да вляза от iPod-а на малкия и от там да разчистя. Това ме навежда на друг въпрос. Реално аз имам само две физически устройства - iPhone и iPod. След всеки ресет глупавата програма приема телефона за ново устройство и го добавя в списъка като такова. Ако имаш само телефон и не си правиш сметката, а това много лесно може да стане особено в такъв период като сегашния когато всеки ресторва, джейлва, проваля се, пак ресторва и така по няколко пъти, в един момент увисваш, защото не можеш да си влезеш в профила, а това меню е налично само в този случай. Няма как да разчистиш по друг начин. Не знам дали може да регистрираш два профила с един номер, който ти дава провайдъра на телевизионните услуги. С една дума, тази програма е същия шит като My Football Pro :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колега, защо не ползваш компютър чат-пат за администриране на акаунта си?

По идентичен начин като теб преди 2-3 седмици тръгнах да влизам от компютъра като написах юзер и пасс, влизайки ми излезе надпис, че съм достигнал максималния брой устройства и с препоръката да отида в менюто в едикоя си опция, за да актуализирам.

Спокойно си ме допусна, махнах 3, добавих едно друго устройство и си излязох.

Може би тази опция не е добавена при мобилните устройства, но през компютър можеш да ги управляваш спокойно.

Или поне можеше преди 3 седмици...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега не може. И от компютъра ме изхвърля ако не съм логнат. Тези менюта липсват и на компютъра, менютата са еднакви с тези на телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След всеки ресет глупавата програма приема телефона за ново устройство и го добавя в списъка като такова.

Това, обаче, не става автоматично, нали?!?!

Изисква твоето потвърждение и задаване на име на устройството.

Аз лично имам доста устройства и в месеца по 2-3 пъти променям според зависи откъде искам да гледам (или друг от семейството).

Това с ресета явно не е домислено, но не виждам проблем да им се напише на съпорта и да го помислят.

До този момент аз лично забележки към програмата нямам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...