Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви


mupo

Recommended Posts

офф:

Не издържах на това насищане с шаренийки и циганийки и си турнах 6.1.4 , ще изчакам ден два да се отърся и ще се пробвам пак !

Weather app изглежда доста добре, но ми се струва някак сходно със Yahoo weather app

Редактирано от kawabiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

iPhone окончателно заприлича на гейска играчка(както и казваше един стар юзър). Що ли се чудя - Тим Кук е шеф, може и Айв да е с обърнати чехли...

Розовия айфон много ще му отива на този ИОС7 :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Темата май се поизхаби и се почнаха глупостите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам тогава, че щом ми харесва, трябва да съм педал!

Мхмм двама ще сме... :tooth:

С голяма част от новостите, смятам че официално закриха Андроид :guitarred:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А от къде го видяхте този прозрачен док, че го мъчите толкова ? Полупрозрачен е и цвета му зависи от тапета... Вижте сайта на apple за справка

А ти видя ли скрийншота който пуснах на предната страница? На iPhone 4 хич не е полупрозрачен. Направо си е плътен.

На мен ми наресва интерфейса. А и мисля, че ще продължават да го усъвършенстват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, когато сложите тъмен wallpaper - фонтовете стават бели... а когато се сложи светъл - черни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам тогава, че щом ми харесва, трябва да съм педал!

:rolleyes:

Плюйте и хапете, но уважавайте и чуждото мнение!

:rolleyes:
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Както винаги на място ;) Не става ясно моето ли не е е уважено или аз не уважавам ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Естетвено, че на място :D

По темата на мен стария дизайн ми харесваше повече. На новия iOS ми харесват фийчърите, който и преди това по един или друг начин можеха да се добавят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мхмм двама ще сме... :tooth:

С голяма част от новостите, смятам че официално закриха Андроид :guitarred:

Андроид е умрел отдавна, ама юзърите му още не го знаят :smile:

Не ме кефи цветът на иконите, иначе интерфейса е чук. Ако работи както досега, iOS е №1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва изключително много-ако ще пед*л ме наречете,но се надявах на такава промяна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Супер е новия дизайн, текнаха ми лигите хахаха :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Време е да махна 5.1.1...това ми напълни очите, дори без джейл :D Жалко, че чуствам 4с-а си остарял вече :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може, но само ъпдейт. На А5+ ако нещо се осере - честито на печелившия. Бета юзър до септември :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сложих си я на античната четворка, върви горе долу. :tooth: Доста е интересна ама и много работи не са кой знае какво. Ако Джобс го имаше, никога нямаше да видим такова нещо според мен. Най-много ми направи впечатление това Switch Control което не разбрах за какво служи, но е пълно с толкова различни настройки, че ми заприлича на андроид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лично на мен новата операционна система много ми харесва. Много време се чудех дали да мина на iOs 5 и то основно заради iMessage. От следващата обаче бях изключително недоволен. Не само нямаше нищо интересно, а и беше крачка назад с тези тяхни карти. Обаче за 7 мнението ми е на 90% позитивно. Много нужни функции. Вярно, че част от тях ги имаше и с помощта на джейлбрейк, но сега е съвсем друго. Иконите обаче наистина са отвратителни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Недоволен от 6? Що? Че липсва бавенето от 5 или имплементацията на ASLR? Предпочитам малко новости, но надеждни като работа и приятни за ползване. Ако не беше така, щях да си продам айфоните и да си ползвам служебното недоразумение с хемороид 4.0.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...