Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Имат време до бета 6-7 да сменят дизайна с по-хубав. :p Това в кръга на шегата естествено. Но ще ви кажа къде според мен е грешката на Apple с този пастелен и семпъл дизайн. В последните години сме свидетели на опита на Apple да интегрира в iOS възможно най-много неща заради, които потребителите джейлбрейкваха своите устройства. Това е добър ход и като цяло успяха да намалят процента на джейлнати устройства. Сега и в iOS7 виждаме много подобрения и откъм функционалност това ще най-добрата iOS излизала някога, спор няма. Но все пак си мисля, че с този дизайн ще принудят все повече потребители да чакат джейлбрейк, за да могат да си сменят темата, а веднъж направили джейл започват да ползват и другите облаги, с които Apple се опитва да се бори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не съм съгласен, че потребители ще чакат да си сменят темата. Темата е доста интересна и добра, а ако на някой не му харесват иконите, което няма нищо общо с темата, спокойно може да ги разкара в някоя папка или някъде по дисплеите.

Също би било по интуитивно за Apple да пуснат начин да се сменят картинките на иконите, което не би било голям проблем за iOS7.

Един dashboard в левият дисплей не е излишен и най важното едно приложение на Apple за работа със файлове и дълбоко интегрирано с приложенията.

Има по-важни неща от цветовете на иконите и ако някой му е кеф взима си един Андроид за 100 лева и проблемът решен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Също би било по интуитивно за Apple да пуснат начин да се сменят картинките на иконите, което не би било голям проблем за iOS7.

Това ще означава, че Apple признават, че иконите им не струват. Как го виждаш това да стане? ;)

Нито ще е интуитивно, нито ще е умно. Който иска да си сменя иконите да джейлва. Оревахте света с тия икони (това не е отправено към iPhoneman) - ще кажеш, че са най-големия проблем на света.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То и телефоните не са най-важно на света,още по-малко някаква си бета!Но гледай колко изписани страници!Лично аз с интерес чета тази тема,за да се информирам кое работи и кое не!Благодарение на публикуваните мнения ,извода за мен е:99% срещу 1% в полза на IOS6+джейл срещу IOS7 beta1!Всъщност,след като премина първоначалната еуфория,какво ново освен външно-козметични промени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мен Control Center е най-доброто обновление. Надявам се да добавят и настройки, за да можем да си добавяме 3G и да сменяме приложенията отдолу. Другото са главно козметични промени, да. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В същия пост, който си цитирал съм споменал решението на проблема. Никой не ти казва да си вземеш хемороид. Джейла няма да умре - с него лесно можеш да си смениш иконите.

Мисълта ми е, че твърде много се акцентира върху иконите, а те не са никак съществени, ако се замисли човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@gorgior аз ако имам проблеми с OS на телефон, с иконки или други неща, преди да започна да плача по форумите ще си сменя телефона и проблемът ми е решен, бързо и лесно. Това имах в предвид със закупуването на Андроид, който е най-евтиното решение, в случай, че не съм доволен от друг.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Темата е доста интересна и добра, а ако на някой не му харесват иконите, което няма нищо общо с темата, спокойно може да ги разкара в някоя папка или някъде по дисплеите.

iPhoneman първо иконите и като цяло дизайна е едно от новите неща в iOS7 и си е баш по темата да го обсъждаме тука. Глупавите ти предложения да се скрият иконите в папки си ги запази за себе си. Как си представяш основните икони за телефон, съобщения, мейл, сафари, снимки итн да ги завреш в отделна папка? И само не ми обяснявай как ще си реша "проблемите" с андроид за 100 лв...

kal1ch никой не е оревал темата, всеки споделя мнение. По същата логика мога да кажа, че тези, които са сложили beta 1 са "оревали" темата как много неща не им работят, при положение, че е нормално бета 1 да е пълна с бъгове. Факт е, че новия дизайн не се възприема така добре от всички потребители, както от Apple им се е искало. Подобни пастелни и семпли теми има отдавна за winterboard и за dreamboard и никога не са ми харесвали. На теб щом ти харесват, значи няма да имаш ядове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

kal1ch никой не е оревал темата, всеки споделя мнение. По същата логика мога да кажа, че тези, които са сложили beta 1 са "оревали" темата как много неща не им работят, при положение, че е нормално бета 1 да е пълна с бъгове. Факт е, че новия дизайн не се възприема така добре от всички потребители, както от Apple им се е искало. Подобни пастелни и семпли теми има отдавна за winterboard и за dreamboard и никога не са ми харесвали. На теб щом ти харесват, значи няма да имаш ядове.

Аз мислех, че темата е за да може хората да се информират кое работи на бетата, как се държи на различните устройства, какви са новостите и т.н. Простете, ако не съм разбрал, че смисъла е всеки да каже, че не му харесват новите икони.

Не ме разбирайте погрешно, уважавам мненията на всички, и съм наясно, че много хора няма да харесат новия интерфейс, но мисля, че ще е по-добре да отправят критиките си тук:

http://www.apple.com/feedback/iphone.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как си представяш основните икони за телефон, съобщения, мейл, сафари, снимки итн да ги завреш в отделна папка?

Аз не виждам проблем в новите икони от iOS7 особено в иконите за телефон, съобщения, мейл, сафари, снимки, дори много ми харесват, супер са направени и темата на iOS7 е брутално добра. Много съм доволен.

В краен случай между 500-800 икони, които имам обикновено в телефона, въобще не ме вълнува, че примерно 300 от тези икони не са правени по мой вкус. Имам по-важни неща за вършене и обсъждането на иконите на някой друг не ми е приоритет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом като не ти е приоритет да обсъждаш иконите за чий ... го правиш вече в няколко поста?! Казах ти съвети и мнения от теб не искам, така че спри да ме провокираш!

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Шъ въ замоля да ньи вдьигатьи наприженьието. Тамата е отворена и всеки има право да реве колкото му е кеф.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Варненския акцент, предполагам беше към мьенье насочян, димьек да замлъквам. :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извиниетие да ви запитам, ща можи ли някой да ми направи едно къстомче със сидия на iOS 7 да си го миетна на 2-ката, чи ми писна от тоз 3.1.3 вечи ... и ако можи виднага :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нека да внеса едно предложение, ако е удобно.

Защо в крайна сметка не се направи една анкета(отделна от настоящата тема напр.), където статистиката да покаже кой какви предпочитания има към подбора на икони в iOS7? Едва ли някой тук е способен да убеди другия в предпочитанията си относно стила на иконите. Все пак това си е част от естетическата преценка и одобрение/неодобрение на всеки индивид, където се крие и неговата идентичност.

Мнението ми е провокирано от повтарящите се на почти всички страници упреци или хвалебствия относно променения дизайн (главно разноцветните икони).

Мисля, че фокуса на конкретната тема е леко изместен в не чак толкова продуктивно и информативно направление. Не че ми пречи, просто смятам, че всеки от нас, колкото е харесал или не изгледа на iOS7 в началото (да речем преди 10дни) толкова го харесва и сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз пък мисля, че е излишно всичкото това мърморене, единствено се драчим и чешем пръсти. Така или иначе близките години ще трябва да ги гледате такива. Баси иконите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Калич, искаш да кажа на всички да понамалят напрежението, че ще издуят батериите :D Иначе, обсъжда се всичко, свързано с iOS7, вкл. иконите. Просто запазете добър тон, МОЛЯ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дубрье. Зимам си бильежка да ни рива повичи за иконити.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, аз бях. През миналите години, първите няколко бети винаги се пускаха през 2 седмици, в понеделник около 20:00 българско време. Надявам се тази година тенденцията да е същата. :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е обявиха че днеска изтича първата бета!

Sent from my iPhone(6.1.3) not jailbroken using Tapatalk 2!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не изтича ли след месец? 24 юли!?

Аз я чакам от петък, но в най-лошият случай до 10 дни ще излезе, надявам се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...