Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

След една седмица работа със бета 1 и бета 2 се върнах на 6.1.3 . Изключвам интерфейса (по него ще се работи още много явно) и мога да кажа , че на този ранен етап системата е още много бъгава. За спорта я пробвах , но за постоянна работа нестава . Това са ми впечатленията . Ще се чака поне Бета 6.

Редактирано от aserrr
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За мене бета 2 е доста по-зле от бета 1. Почти всеки ден се налага рестарт поне 1 път. Проблема при четворката е малкото рам и бързото му свършване, но при спирани на програмите и пестене на рам става работата. Определено чакам бета 3 за да видим как ще са нещата. За сега не планувам връщане към 6...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Е колко "сериозен" трябва да бъде един телефон? Все пак не е аксесоар на погребални агенти. А и шаренията се започна отдавна, така че се очакваше малко разлика и в тази посока.

Ами да не изглежда като правен от надрусан с LCD :)

Малко е странно колко глобални изводи си правиш от една бета версия. Нормално е да има недовършени или недоизмислени елементи, но нали това е идеята на бетата - да се оцени кое е добре и кое не е. Също така, аргументите ти смятам, че опират изцяло до лични виждания за добър дизайн. Много от нещата, които си посочил не са особено релевантни в наши дни - като търсиш в google нещо, резултатите като бутони ли ти излизат? От доста време се използват именно акценти за да отличат интерактивни от статични обекти. Също така, доста лоша практика е да подменяш background-а на текстови полета за да индикираш прогрес, защото прави четимостта много по-трудна. Не мисля, че ще откриеш друг модерен browser, който запълва url полето и си има причина за това ;)

Както и да е, не ми се навлиза в дизайнерски спорове - няма съмнение, че има още поле за развитие в iOS 7, но твърдения, че е посредствена на базата на впечатления от бета версия са просто несериозни. А дали Стив Джобс се обръща или не в гроба, смятам, че е най-малкият фактор при вземане на решения ;)

Резултатите на гугъл са списък от информация в която има малък процент вероятност да има нещо което ти е потребно на текущия екран/страница - това няма нищо общо с редовно ползвана функция на софтуера която на екрана се изобразява заедно с още няколко други такива функции. Определено мозъка ми харесва и предпочита повече открояването на визуален елемент (икона или ала икона) а не текст във втория случай :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако може и неонови светещи надписи да има около бутоните за да се открояват? ;) Мозъкът ти харесва и предпочита това, на което е свикнал. Когато свикнеш интерактивните елементи да се открояват с акценти а не с бордери, градиенти и светлинки около тях, въобще няма да ти прави впечатление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Най-сериозното, което не ми хареса в тези Бети е, че в 00.00 часа до 00.17 горе долу се получава едно заспиване на телефона и се събужда само с двата бутона, поне когато аз го видя заспал. Не знам дали е от тази опция да не ме притесняват, която ми е нагласена за 00.00 и все забравям да я спра и да вида, какво ще стане.

Камерата да ми снима от лока и да сменям на видео си е цяло чудо, но не ме притеснява. Дано пипнат кернел или нещо друго за 4-5та бета и да може да се използва всекидневно, като телефон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Темата не е пусната за спорове, нито го интересува някой ,дали харесвате новия дизайн или не!

Придържайте се към темата хладнокръвно и споделяйте бъгове и новости, които откривате. В това число не влизат приложенията инсталирани след ъпдейта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой може ли да ме обясни набързо на лично как да върна от 7 бета2 на официалния ios по бъгава от тая версия не съм виждал :( телефона забива прави сам рестарти а е нов на 2 месеца iphone 5

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вкарваш в ДФУ, връзваш към iTunes и даваш бутона Restore.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лично аз открих една нова функция в приложението Photos, подобна на iPad (поправете ме, ако греша)

От папка с албум, при "zoom" с два пръста върху снимка и я отваря ( лично за мен е безмислено, при полужение че с докосване е по-лесно )

ygugu5ap.jpg

Съответно, при "zoom out" я затваря ( малко по-полезно )

equsaty5.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз лично се отказах от бета 2 на този етап. Мога да потвърдя, че в сравнение с бетата - 6.1.3 направо лети на телефона :tooth:

Иначе и на мен вчера при под 20% батерия тъча заби и след като беше поставен да се зарежда отлепи и тръгна, но след това поредно забиване ме издразни бетата и върнах на 6.1.3. За сега чакам по-стабилна бета и ще стоя на 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iOS 7 beta releases on schedule

Tuesday, 02 July 2013 09:40

PATRICK STAFFORD

The next beta version of Apple's latest iOS software is scheduled for release in the next week, indicating the software is right on schedule.

Before a new version of Apple's mobile software is released, it periodically releases updated "beta" versions for developers to try. During this process, Apple curates information about bugs and other problems to fix before the public release.

Boy Genius Report has said according to "trusted sources", the next beta version will be released on July 8.

The public version of the software will be made available in the American fall (Australian spring) most likely alongside any new iPhone hardware

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Досега се държи много стабилно за бета. Забива по веднъж на ден но много странно - за няколко секунди седи ябълката на черен екран и после се появява екрана. Странно защото става много по бързо отколкото когато се включва изключен телефона.

Ако някоя програма се скапе (което се случва веднъж на ден два с мейла на гугъл, вайбър и малко по често със сафари) кликваш два пъти хоум бутона и затваряш програмата после я отваряш и всичко е ОК - бързо и лесно :smile:)).

Плюсовете: шернатите фото стримове, системния панел, аудио фейс тайма.

Свикването с новите шарени очила така де с новия интерфейс който са направили празнувайки 1 година от кончината на Стиви консумирайки нещата Му в кутийка с наспис "Dont PIP '76" намерена в кабинета Му.

Редактирано от trader
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разговор между гугъл-фенове:

- Ще купувам нов телефон, кажи ми коя версия андроид е най - стабилна?

- iOS7!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Свикването с новите шарени очила така де с новия интерфейс който са направили празнувайки 1 година от кончината на Стиви консумирайки нещата Му в кутийка с наспис "Dont PIP '76" намерена в кабинета Му.

Безглаголното говорене.. ;)

При мен доста консистентно се рестартира, когато слушам музика, ползвам maps навигацията и някой ми се обади. Не знам дали само при мен се получава, но за всеки случай го репортнах на Apple.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

6yhutate.jpgПри някой друг да се е случвало това? Вместо времето да показва това?

Нищо не съм пипал по настройките, но да си кажа чесно не съм гледал времето от НЦ откакто съм със бета2

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от midnight
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А аз още от първата бета не съм виждал времето в нотификациите...даже го нямам в сетингс за включване.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз не го бях виждал щот съм го спрял от настройките за локализация, но сега като го пусна да локализира и смъкна пердето ми излиза на момента.

Също го имам спряно и да актуализира на заден план, но мисля за показването в центъра за нотификации това е без значение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

du4a7a3e.jpgЕто го няколко часа по късно без да съм пипал нищо.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вероятно имаш пуснато това да пази посетените места, нещо подобно на GoogleNow и може би по тази причина ти излизат подобни нотификации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес минах направо на BETA2 и засега смятам, че се държи страхотно.

Работи плавно, анимациите са готини, а и като цяло новите шаренийки са свежа глътка въздух. Аз бях най-много против новия интерфейс, но в крайна сметка на самия телефон изглежда страхотно.

При мен siri не работи, но за сега не е болка за умиране.

Харесва ми плейъра, фото секцията, камерата, абе въобще всичко е страхотно! А най-хубавото тепърва предстои. :biggrin:

Друг бъг- не се заключва автоматично!

Редактирано от Dean
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...