Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Тъпото АБВ ми качва всички мейли, дори изтритите след всеки рестор. Триеш ръчно.

Махнах я и не мога да ти дам шот, ама в настройките на пощата задай като триеш, да трие и от сървъра ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Изтрих ги.Влязъх в All inboxes,там имаше един майл! Изтрий го и изчезнаха всичките

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не издържах на любопитството да пробвам бета 6 и трети ден съм с iOS 7 beta 6!

Последно пробвах бета 4 и забелязвам хубави неща - изтощаването на батерията е като при 6.1.3 -нормално според употребата,

а освен че iRadio не ми тръгва - друго всичко е ОК, работи много по-добре от бета 4...

Днес има ъпдейт на Puffin browser, в updates на Аpp Store го показва, но като затворя приложението не остава знак за наличен ъпдейт, което инак ме дразни :tooth: ,

все още обаче при включване на iPhone в USB на СD в колата, контрола може да се извършва само от iPhone....Убеден съм, че и това ще поправят разработчиците.

С плавно "вървене" и нормално консумиране на енергията на батерията, дизайн, с който свиквам, не виждам причина да се връщам на 6.1.3.Поне за сега :guitarred:

Телефонът, който ползвам е iPhone 4

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен програмката на Google Translate крашва, някой може ли да провери?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPad 3 крашва почти всеки път, когато затворя приложение с 4 пръста. Оправя се с рестарт, но е много досадно, защото съм свикнал да не ползвам бутона изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой ще ми каже ли за да си сложа иос7 бета 6 дали трябва да слагам предните бети.Понеже пробвах и ми излиза грешка че не съм девелопар.Със айфон 5 съм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На iPad 3 крашва почти всеки път, когато затворя приложение с 4 пръста. Оправя се с рестарт, но е много досадно, защото съм свикнал да не ползвам бутона изобщо.

Т'ва е що не си черпил за рожденния ден :tooth:

Голям да порастнеш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Следващият, постнал директен линк към бета ще се разсърди много.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой ъпдейтвал ли е iphoe 4? Един познат си е ъпдейтнал 4ката, но няма много от ефектите, които имам аз на 4S. Няма подвижни тапети, няма панорама или въобще някакви ефекти на камерата, облаците във времето не се движат и прочие... Дали по принцип е така или той е объркал нещо? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Така е, нищо не е объркал :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако се опитате да прочетете какво сме писали до сега, няма да се налагат излишни въпроси!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако по-важните неща бяха посъбрани в първия пост - да, ама 29 страници, пост по пост...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сега за неразбралите още Iphone 4 няма да получи всички екстри като iphone 4s и iphone5

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам но при мен на 4-ката като го пусна се пуска по 2 3 минути.Много често забива и не можеш да мръднеш иконите докато не цъкнеш 2 пъти на хоум бутона за да се пусне swichera и чак тогаа се оправя..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ако по-важните неща бяха посъбрани в първия пост - да, ама 29 страници, пост по пост...

Що аз да мога да го направя а ти не?!? Все по-малко ми се занимава именно заради подобни изказвания! Поне си мълчи като те мързи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз да похваля нещо. Сири е подобрена супер много, сякаш по-лесно разбира и изпълнява командите от първия път. Последните два дни я ползвам яко и в 95% от случаите ипълнява от раз. Вие имате ли наблюдения?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моите наблюдения още от първата бета са, че наистина разпознава по-добре, но ако не съм го ползвал скоро, му трябват 20-тина секунди, докато ми отвърне. Това се случва и на wifi, и на 3G.

Sent from my iBrain using iFingers.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...