Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Писах доста отдавна за досадно бавното зареждане след рестарт.

При мен рестарта трае минути! Доста тегаво!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Качих си iOS 7 и аз, харесва ми като цяло, но защо не иска да ми запазва паролите в safari ?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Включил ли си Keychain от iCloud опциите + в Safari има настройка дали да запазва пароли на сайтове, които указват да не се запазват пароли (може да ти се наложи да си сложиш passcode).

gogi6, след като другите смартфони ги имат от години тези неща, защо просто не се прехвърлиш към друг производител? ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бъгче :smile:

Докато пиша аймесидж от мака, от контрол сентъра пуснах еърплейн моуд, да не идват на телефона. Нъцки :smile: Телефонът продължи да пищи, докато не отворих месиджис ап - чак тогава излезе предупреждение, че видиш ли "нетът е спрян и не можете да получавате...", съответно тогава реално влезе в еърплейн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен проблемът сЪС звука някак си се оправи.Аз, също обаче забелязвам,че един рестарт трае към 3-4 мин, което е много според мен. Дано се изчисти и този бъг до офишъл релийза. :smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Пак някой ще ме скастри....ама....

Защо,по дяволите,пишеш английските думи с български?

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Английската шльокавица не е забранена ;)

Точният въпрос е: защо ползваш чуждици, когато има български думи за това? Отговорът е лесен - защото е десетина годишен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Набързо "скастрихте" ентусиазма на момчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора бях си сложил 7цата бета 2 но явно и е изтекъл лиценза и сега иска да ме направи developer и с Тюнса не става нищо , не ми дава нито да го ресторна нито да му сложа по ниска версия .... Помогнете !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля че стана мерси !!!

Редактирано от Стоян Анастасов
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам въпрос, на който сигурно вече е отговорено, но не намерих отговора. Въпроса ми е, ако инсталирам iOS 7 GM, ще мога ли след това да ъпдейтна до официалния релийз или ще трябва да правя restore от itunes?

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нищо не ти пречи да ъпдейтнеш! При проблеми, винаги може да ресторнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

4S-a с iOS 7 на брат ми, който в момента е в Щатите, е бил блокиран оня дeн. Изписало му се на екрана "Please activate your phone."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Сложил е друга карта

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С коя бета е бил брат ти в щатите? С последната ли щот ако е така странно, въпреки че четох за някои блокирани телефони с iOS7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, блокнати от ФБР. И какво като е изтекла бетата! Не влизайте във филми а потърсете причината в човешкия фактор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам, кой и как, но в щатите масово пищят за брикнати недивелъпърски телефони с бети. Мой познат(който е в час) - също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
И какво като е изтекла бетата! Не влизайте във филми а потърсете причината в човешкия фактор.

Като изтече някоя бета iOS 7 аз лично не знам дали се локва телефона или се ъпдейтва, но изтече ли и срока на годност не би трябвало да продължава да работи, както го прави обикновено. Вероятно е изтекла бета 3 и се е заключил, случаят на брата на колегата.

edit: Със сигурност е свършила.

"iOS 7.0 beta 3 (11A4414e) released to developers expires on Thursday, August 29, 2013 @ 12AM (GMT)"

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имаше днес доста коментари за заключени телефони по новинарските сайтове в Америка. Аз им се чудя на тия хора как са издържали толкова време на бета 2/3. Бая бъгове си имаше... ОТА ъпдейт да не би да се прави трудно или да отнема много време?

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен ОТА работеше само от б1към б2 след това не пожела да тръгне . Ъпдейтите ъч ги правил като сваля целия фърмуеър.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,

Използвам iOS7 от beta 4 насам и не мога да открия опцията при заключен екран след два бързи клика на home-бутона да се включва music player или друг app. Предположения?

еdit: знам, че в control centre има опция да се включи музиката, просто въпроса ми е дали самата функция е премахната в iOS7?

Редактирано от denislaw
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...