Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0
Само да попитам някой друг освен мен успя ли да реcторне и активира с ГМ без да има девелъпърски акаунт?

След като никой не ми обърна внимание на въпроса реших да взема нещата в мои ръце и мога да потвърдя, че ГМ-а си се активира без проблеми след рестор. Ресторнах пак моя телефон и още един за да съм сигурен че не съм минал между капките вчера.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моите впечатления от IOS 7 GM,естествено тествано на тел на жена ми!

Интерфейса ми допада,с малки изключения!Сафари е супер с тези табове,AirDrop също(ако работеше и по някакъв начин с TimeCapsule)!Филтрите в камерата са напълно излишни според мен!Като цяло...10-15 мин.ровене в телефона и ръката посяга към моя апарат и проверка за новини за скорошен джейл!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Струва ли ви се по-тиха с новите ринг тонове?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обхвата ми се губи повече от преди. На места, на които беше по три "точки", сега е една.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз го забелязах това мислех че е само при мен ам явно са сменили формулата.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен AirDrop,AirPlay. Липсват 4s GM.

my2etuny.jpg

Редактирано от gazara74
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

AirDrop няма да се потдържа от 4с най-вероятно през сидия ще се насладим на тази функция, AirPlay се появява когато има устройство към мрежата (примерно смарт ТВ) в която е свързан телефона или с даден аксесоар свързан с телефона (примерно слушалки).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Обхвата ми се губи повече от преди. На места, на които беше по три "точки", сега е една.

Tова е първото нещо, което забелязах веднага щом телефона се включи след инсталацията на GM, при beta 6 в нас имах пълен обхват, сега е с една понякога две черти надолу. Или отчитането на обхвата са го направили по-чувствително или нещо нещо не е както трябва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нямам проблем с обхвата на 4s, стои си същият както и с последната бета. Някой с ipad 4 да е пробвал GM-a? При мен ми се струва, че лагва грозно и за момента ме дразни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Лагва и при iPhone 4. Доста дразнещо. Чак не отива на Емблематичната 4-ка.

Редактирано от Cyberman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Поправка, тази вечер като се върнах ... лаговете бяха изчезнали. Сега е "мазен" като при iOS6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе никой нищо не казва за "iTunes Radio". Пробвахте ли го вече, какви са ви впечатленията? Аз пробвах няколко станции като натисках бутона за следваща песен и изведнъж той стана сив и не може да се ползва вече, да няма някакъв лимит? Като кажа на Сири да смени песента ми казва "Sorry, but you can't skip through any more songs on iTunes Radio". Пробвах да търся радио по име на група, написах Pink Floyd и ми излезе Pink Floyd Radio, почнах да го слушам и след 2-3 песни започнаха да текат други рок парчета, на други групи. Излязох и затворих приложението, отворих го отново и натиснах Pink Floyd Radio Station и пак продължава да пуска чужди рок парчета, ноне и на Pink Floyd. Не знам това бъг ли е или така са го направили..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен не се появява вероятно защото съм на БГ стор, как мога да го пробвам, трябва да си правя нова регистрация в американския ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, само за Американския стор е. Иначе аз го тествах като бях с бета 1 и 2. И тогава странно свиреше по няколко песни и след това спираше. Май още не е съвсем оптимизирано, както и други продукти пуснати малко на Зор да кажем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Замислено е да ти пуска парчета, които са подобни на тези на Pink Floyd. И да - ако нямаш абонамент за iTunes Match, има лимит за броя песни, които можеш да скипнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен от слагането на GM itunes radio не работи - изписва network unavailable все едно нямам интернет..

Иначе добре върви ОС-а. Новите звуци ме радват, особено обновената версия на получаване на мейл - note. Уолпейпърите също са добре подбрани и има за всекиго по нещо.

Малко тъпо направиха, като обявиха, че iwork и ilife програмите стават безплатни, а всъщност ще са безплатни САМО за новозакупени устройства.. Доста подло от тяхна страна, но разбираемо - нали трябва да продават повече устройства...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз до колкото разбрах са безплатни не за ново-закупените устройства, а за тези, които инсталират iOS 7 и изберат "set up as new", тогава се появява прозорец, който ти позволява да свалиш приложенията безплатно. Предполагам това не важи за GM версията, така че ще разберем на 18-ти дали е така или не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Същото важи и за iPhoto. В момента на 6.1.3 си иска пари за покупка. Ще видим на 18-ти как ще са нещата, ако успеем да ъпдейтнем разбира се :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз разбрах че е уж за ново активираните у-ва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...