Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

удряй катанеца и давай да цапаме в другат тема :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Теглете си двамата още сега по една майна и ни спестете десетките постове преди да стигнете до нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Бързината на 4s-ка е зашеметяваща - или е по-бърза от 6.1.3 или е на нейното ниво ! Ще заредя телефона и ще видя как се държи батерията и евентуално утре по това време ще мога да дам моята гледна точка за тоя ъпдейт :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ако някой с 4ка ъпдейтва нека сподели мнение как се държи телефона :smile:

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо при активацията удрям на камък -ни през Туньо, ни през телефона...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Значи не е само при мен. Ще активираме утре ако не стане до края на мачовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Абе гледайте си мачовете, 7 няма да избяга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече написах, ама айде и тук. Бъдете настоятелни с активацията или който не бърза, утре направо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От няколко часа съм с iOS7. Активирах и двата iPhone-a от раз.

Като цяло много ми харесва и интерфейса е така направен, че изглежда доста по-бърз от iOS6. Има някои неща, които дразнят, например буквите на клавиатурата са само големи, въпреки че Caps lock не е включен. Също папките можеше да си останат с 4х4 приложения на страница.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой намери ли начин за iTunes Radio?

И някой има ли проблем с iPad да открие новия ъпдейт?

ПС. Дава ми непрекъснато на единия телефон(5ца) "Software Update Unavailable. Software update is not available at this time. Try again later", ПРИ условие че ъпдейта ми се дръпна успешно, но явно НЕ може да го инсталира нещо..хух :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
От няколко часа съм с iOS7. Активирах и двата iPhone-a от раз.

Като цяло много ми харесва и интерфейса е така направен, че изглежда доста по-бърз от iOS6. Има някои неща, които дразнят, например буквите на клавиатурата са само големи, въпреки че Caps lock не е включен. Също папките можеше да си останат с 4х4 приложения на страница.

Буквите винаги са били големи, просто си бил с джеил брейк :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, до сега бях с iOS7 бета 6 и започнах да правя рестор към 6.1.3, но накрая ми даде грешка: We could not complete your iTunes Store request, An unknown error occurred (-9810).

Някой знае ли какво трябва да се направи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам дали са сменили бейсбанда от последната бета но от както съм с GM ми се оправи обхвата в офиса където ментел бяха ужасни и сега ако не е сменен бейсбанда ще кача финалната 7 инак ще си чакам някой с иос7 да ми кацне за да видим как се държи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Някой намери ли начин за iTunes Radio?

И някой има ли проблем с iPad да открие новия ъпдейт?

ПС. Дава ми непрекъснато на единия телефон(5ца) "Software Update Unavailable. Software update is not available at this time. Try again later", ПРИ условие че ъпдейта ми се дръпна успешно, но явно НЕ може да го инсталира нещо..хух :(

Sent from my iPhone using Tapatalk - now FreeБъди по настоятелен и търпелив. При мен след половин час опити тръгна!:)

Редактирано от Kimi
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Звукът за отключване има ли го или не пак :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,на мен пък не иска да ми се свърже с Itunes Store...Дава ми Could not activate Iphone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен го няма ''звукът при отключване' ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте,на мен пък не иска да ми се свърже с Itunes Store...Дава ми Could not activate Iphone

Виж пост №1420!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Дано да е това,тръгва всичко и когато започна да активирам и в Itunes ми изписва We could not complete your Itunes Store request . The network connection was reset

Редактирано от Tomi Abedinov
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Sent from my iPhone using Tapatalk - now FreeБъди по настоятелен и търпелив. При мен след половин час опити тръгна! :smile:

Подобна грешка имах на моя си телефон, докато се дърпаше самия ъпдейт. На съпругата на телефона й, ъпдейта се дръпна, и по време на инсталацията изписа тази грешка, което е много странно, и сега всеки път когато натисна "Install now" и мисли мисли, и после бълва тази грешка. Нещо странно е станало. Според мен не си е дръпнало целия пакет, и сега си седи някъде и незнам как да го оправя...явно го е кеширало някъде...или знам ли :(

Ако някой има идей, моля да сподели.

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам идеИ бол. Пий една бира и лягай. Сутринта в 7-8, хамериканците ще спят и ще активираш на спокойствие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При 4с-ката също забелязвам повишаване на бързината.Не мога да кажа дали работи по добре или по-бързо от 6.1.3,но определено системата се държи много добре и е много приятна за ползване.

П.С Не знам за каква активация говорите,аз такива ядове нямах :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...