Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Явно имам някакъв проблем с 4-ката, и с офицялната версия също крашва. Работи около 2-3 максимум 5 минути и дисплея замазва за миг целия става на хоризонтални черти и телефона се рестартира, странното е че с 6.1.3 нямаше такива проблеми. Това след ъпдейт, и след чиста инсталация същата работа...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз нещо говорих оня ден, ама кой да слуша...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам идеИ бол. Пий една бира и лягай. Сутринта в 7-8, хамериканците ще спят и ще активираш на спокойствие.

Идеята не е лоша.

Само дето проблема явно НЕ е в това дали мога да дръпна ъпдейта, "той" явно вече е дръпнат, но поради някаква причина не мога да го инсталирам :( Когато натисна да "Install now" излиза на екрана едно "Verifying update..." и малко след това ми набива тази грешка: "Software Update Unavailable. Software update is not available at this time. Try again later.". Дали е въпрос на някаква оторизация, или просто е дръпнал "калпав" имидж, не мога да кажа с сигурност, това някой по-вещ от мен може да каже. Ако е оторизация, ще чакам, ясно е, но ако е второто, с калпавия имидж, то тогава какво е решението(без рестор и губене на контакти от телефона и т.н.).

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е там, че нито ми е пръв айфон, нито за пръв път инсталирам или ъпдейтвам ios, имал съм 2g, 3g, 4s а сега за добро или лошо имам 4-ка, която ако не тръгне до 1-2 дни ще се превърне в iPhone 5. Сравнително грамотен съм и до сега винаги сам съм си ъпдейтвал, джейл-вал и т.н. телефоните спънки съм срещал не веднъж, но такъв проблем не съм имал и то постоянен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

След толкова айфони, не се ли научи да не ъпдейтваш веднага? Бързайте, пък JVV да ми обяснява за сървърите на 150 милиардната компания. Следя какво се случва от 2009-та, винаги има "олеле" и "бъгове" в първите два дни.

Амарето, не може да свери ъпдейта, просто бъди търпелив.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

То го дава аутоинстал за синка, поне на мен!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на IPad 3 казва че новата е 6.1.3….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

25pp не бачка след ъпдейта. С гм работеше

И ios7 е по различна от ГМ

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от tozarat
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

С iphone 5 от мтел съм-Заключен е.Ако сложа ios7 ще остане ли заключен :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но ще работи нормално както до сега ако го ползваш с карта на М-Тел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За клавиатурата, явно с новия интерфейс на 7-цата повече ми се набива на очи заради контраста. Не съм джейлвал от iPhone 4 насам.

Редактирано от Anton
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

аз с карта на мтел си го ползвам но е джейлнат..ако сега кача новия софтуер 7..ще мога ли да говоря с карта на мтел?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Но, на този етап няма да имаш джейл!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да има проблем с Phone, по точно бавно реагиране след натискане да набира някой?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ъпдейта на facebook и twitter? Много странно, аз нямам излезли ъпдейти за тях и си изглеждат като в iOS6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Наблюденията от чистия рестор на иПад 3 е че леко ми лагва тук и там, не ми е тка мазно като на 4с, някой с наблюдения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...