Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Оплаквания има, че iWork не е Free за iPad купен и активиран вчера. Да не би и това да стане, като iWork за MacOSX, няколко месеца гратис в AppStore и после си плащаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен работи.25pp,ios7.???

При мен също заработи, но след като я обнових до последна версия :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой да има проблем с iCloud? Дава ми.че има нови "terms and conditions" и след това няма свързване със сървъра,не минава проверка и съотвтно не ми е активен.

Това е само от телефона,а през компа се връзва нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

10000000 пъти се каза,че в момента са натоварени сървърите!!!!Баси хората!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Баси,небаси,не съм малоумен бе пич! Ти прочете ли до край какво съм писал??? Натоварен,претоварен и не знам какъв си не значи ли,че няма да имаш възможност от никъде да се свържеш? Защо от 10 места се връзва,а само от телефона не иска? Както и да е... според мен се оакаха много тоя път с техните супер сървъри другарите от Apple!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Защото, ако се беше замислил на какво са пуснали ъпдейт,щеше да се сетиш къде става натоварването!!!Доколкото съм чул,ъпдейтнаха IOS ?!

И нещо полезно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Баси,небаси,не съм малоумен бе пич! Ти прочете ли до край какво съм писал??? Натоварен,претоварен и не знам какъв си не значи ли,че няма да имаш възможност от никъде да се свържеш? Защо от 10 места се връзва,а само от телефона не иска? Както и да е... според мен се оакаха много тоя път с техните супер сървъри другарите от Apple!

Aaaaa Пеше, зарязвай ги тия "другари" оакват се много...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доколкото съм чул,ъпдейтнаха IOS ?!

Ти от слухове ли си вадиш изводите? Аман от заядливци в тоя форум! Човек да не попита нещо. Благодаря за отзивчивостта!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

От iOS 7 GM, направих чист рестор на iPhone 4.

После едно по едно приложения, и т.н.

Има следната разлика:

в iOS 7GM -> Settings имаше подменю CELLULAR, сега е MOBILE, инак е със същата функционалност.

Много добре се държи, дори като свалям иконките за SEARCH не лаг-ва, колкото при бетите.

Смятам, че ако се прави спокойно, стъпка по стъпка и с вслушване по кое време да извършите процедурата,

хем ще сте доволни от работата на телефона си, хем хората, които разбират, споделят и отделят от времето си да дават акъл кое как да правите, ще видят, че труда им е допринесъл за радостта и на други, освен на тях! :guitarred:

Благодарности към всички такива! :anime3:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Ъпдейта на facebook и twitter? Много странно, аз нямам излезли ъпдейти за тях и си изглеждат като в iOS6.

Дал съм линк в темата за фейса. Намери ги ръчно и натисни Ъпдейт.

Някой да има проблем с iCloud? Дава ми.че има нови "terms and conditions" и след това няма свързване със сървъра,не минава проверка и съотвтно не ми е активен.

Това е само от телефона,а през компа се връзва нормално.

Аз имам проблем с облака, също! Не мога да сваля нито едно приложение от вече купените.

Минаха ми новите термс, бачка си, но не може да се инсталира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не знам колко са еднакви gm и public release, но на 4S-a ми 7-цата лети

(С public release съм и не бях особено доволен от GM)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от kike09
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой с проблем да не може да влезе в App Store?

Предполагам,че е натоварено,ама да отсея други проблеми :)

На мен ми излизат платени през компютъра-когато ми се отпуши App Store-а на телефонът ще ти кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на iphone 4, официалният рилийз на 7-мицата се държи перфектно. Батерията се държи нормално, няма забавяне и като цяло е супер. От няколко часа съм с нея и досега не е крашвала както колегата по напред беше написал.

Само ми направи впечатление например за wallpaper-ите, че при 4-ката са одрязани някой от готините, които ги има в 5-тицата или просто аз немога да ги намеря (специално тази с балончетата светло синята, която я има за 5) :smile: Има само папка Stills, а папката Dynamic липсва, което за мен е малко безмислено.

Редактирано от Dennise
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Доколкото разбирам всички имат проблем със свързването. Аз засега изчаквам. В момента на 4-ката съм с ГМ и се държи доста прилично, но тези дни ще кача и пъблик-а.

Някой успял да качи официалната 7-ца да каже iWork free ли е за чист рестор и активация, или не. Това ме вълнува най-много, понеже в Pages (на iPad 3) имам документи, а не съм го купил... ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен си излизат платени. iPhone 5 след чист рестор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Казаха "new device",не "new IOS"!Може би във времето ще са безплатни за всички;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Иска ми се под ново устройство да разбирам "set as new" ... Иначе би било адски тъпо да е само за "актуалните" устройства. Още повече, че вече са пуснали и поддръжка (стари версии на приложенията) на старите iOS iPhone 3G например. Като искаш да пуснеш безплатен офис пакет го пускаш за всички баси играта ...

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да, официалната е различна от GM-a, и аз това забелязах. Дано батерията да държи повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тази стъпка е напълно нормална. Все пак Епъл искат да накарат хората да си купуват нови устройства (дори да са по-стар модел). Най-вероятно догодина или може би още по коледа ще пуснат офис пакета безплатно за всички. Въпрос на време е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Откакто излезе GM вкъщи всички сме с iOS 7 (ще трябва да променя в профила тук инфото). Нещата които най-много ни харесват са не новото шарено с плоски икони (тук сме по скоро за умерен скуморфизъм и визията на 7 е по скоро лек компромис засега) са следните:

- споделените галерии за снимки и видео както и новата им организация (уникално удобно ако двама или повече снимате и искате да имате общ албум)

- iTunes Radio (супер як аналог на Pandora за която трябваше да се пуска VPN, сега за да се слуша просто се ползва USA акаунт)

- "Мултитаскинга"

- Календара

- Нотификациите

Нещата които не ни харесват ще разберем по-натам сега това което дразни е от свикването със 6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам питане, от 2-3 дена насам, когато цъкна на "Software Update" секцията в "Settings" и стои само един надпис "Checking for Update..." и до там, може да седи с часове така :(

С jail iPad3 съм...на 5.1.1. (съпругата ми е с аналогичен iPad, но при нея излиза новия iOS 7 като избор за инсталация).

Някой някакви идей как да го оправя това?(опитах с Respring, Reboot, без резултат).

Мерси предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ми че как да не е проблем. Иначе другите как ще разберат, че сме модерни. Уу трябва да си ъпдейтна профила, снощи актуализирах мака :D

В отговор на колегата с 4-ката, на който му липсва папката dynamic wallpapers, от толкова страници не разбра ли, че за 4-ката няма да ги пускат? Както обикновено по-старите устройства се орязват от някои функции в новата ОС. Някой с 4S да не вземе да си търси air drop къде му е.......

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...