Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Ето как да направите папка в папката за iOS7!

Пробвах го, бачка си безотказно.. :nosepick:

Нещо не мога да го направя :S

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Става със сигурност преди малко го пробвах на iPhone 4 за 4s и 5 незнам нямам под ръка става въпрос за папка в папка става номера по горе описан

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Редактирано от cecur
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Новия тюнс иска задължително да изключиш Find My Iphone на телефона при рестор!Застраховка при кражба?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Още от бета 1 и стария тюнс го има. Иначе да, застраховка е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямаше го на бета 1 и стария iTunes.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Щом казваш. :)

П.П. Може и аз да съм в грешка, че е от бета1, но 100% го имаше на бетите.

Редактирано от x3mbiker
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Вече две оплаквания за бавен, муден, лагав iPhone 5 iOS7 след ъпдейт, от 6.1.4. Не иска да набира, не може да затвори разговор по половин минута и няколко десетки натискания на END. Единия телефон е ресторнат след ъпдейта, проблемът продължава. Ще му направя такъв и от DFU .

Само да вмъкна, че аз минах през всички бети, сега съм с GM, и телефонът е пушка, нямам никакви оплаквания. Бърз, батерията държи повече от прилично. На сина ми 5-цата също е без проблеми. Единия от гореспоменатите е на жена ми, другият на един приятел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Има ли възможност за downgrade, на тоя етап. Поздрави

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам някакъв спомен, че в iOS 7 браузването беше направено по-лесно с жестове (може и да бъркам, че е било за Сафари...). При мен обаче няма такова нещо. Browse-вам страници в Сафари, но swipe-ване надясно не предизвиква никаква реакция. Нито swipe-ване наляво. Тъй като вече Сафари е full screen трябва да върна леко нагоре в страницата, за да се появи контролната лента с back бутона.

Някой да осветли "спомените" ми от WWDC или да сподели неговия опит?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е при теб — на iPhone 4S и iPad3 няма грижи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

chayanne, благодаря. Явно проблема е бил в моите пръсти (или кебапчета :)). Не съм swipe-вал от края на екрана и затова не е ставало. Сега започвам жеста от ръба на телефона и си работи. :)

Иначе да ви споделя една бърза новина. Открит е бъг, чрез който с помощта на Control Center може да се избегне заключен с pass code телефон. :)

По този начин достъп се получава само до някои приложения като Twitter, Photos, Contacts, Mail. Допълнително условие е, че те трябва да са били отворени на телефона преди да бъде заключен. Ето как работи:

Отваряте control center от заключения екран. От там може да отворите Clock app без необходимост от въвеждане на pass code. Задържате power бутона и избирате Cancel като бързо след това трябва да направите двойното натискане на home бутона, като задържите малко при втория клик. Въпреки че процедурата изглежда лесна за следване е трудно да се получи от всеки път. Аз успях да го направя първите 2-3 опита, но след това докато експериментирах не ми се получаваше толкова лесно.

Източник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте! Може ли някой да каже ,вече на официалната версия на iOS7 от къде се настройва ВРЕМЕТО в падащото меню защото аз не го намирам ??? Благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля,че не долови правилно въпроса ми колега :)) Имам предвид настройка в падащото меню на нотификациите да показва времето както в 6.х.х !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз май го долових...

Вече няма такова време като при iOS6.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Проблема е при теб — на iPhone 4S и iPad3 няма грижи.

Гледам че имаш точно моя модел айпад. Как се държи, при мен като искам да сменя тапета чакам по 10 секунди, като натисна клавиатурата да ми вади числата също имам лаг 1-2сек. При минимизиране с жест на приложение също ми е дървено някак отзад тапета примигва. (определено 4с-ката ми е както трябва но айпада се усеща че не е същото?)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нещо което не съм виждал и инсталирал до сега. jutanaze.jpg

Който знае да сподели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с разговорите го имам от бета1. Ако не се лъжа и на 6.1.4 го правеше тоя номер.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Баронче, сина уейбо вече е интегрирана, както фб и туийтър ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Vimeo и Flikr също :)

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да решите проблема с бъга при заключен телефон и контрол центъра, го изключете за лок скрийна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам проблем със силата на звука?

Доста по-тихо звъни?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...