Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Интерсно ми е тези,които имат проблеми с iOS7 правили ли са рестор или направо ъпдейт.Защото аз направих рестор без бекъп и нямам оплаквания от iOS7,батерията се държи нормално и за сега не съм намерил нещо което да не функционора нормално.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз ъпдейтнах през тел ,всичко си работи много добре няма лагове батерията също се държи добре.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мен ъпдейта беше през телефона. Още вечерта го измъчих, защото ми беше интересно. Не съм слагал бети и GM. За сега няма никакви от споменатите проблеми и не виждам разлика в батерията.

И малко :offtopic: (не можах да се сдържа):

ay5xQvY_700b_v2.jpg

Редактирано от svetliol
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз направих чист рестор без никакъв бекъп. Два пъти го направих. Но батерията ми се изяжда. Всички настройки съм оправил, махнал съм излишните неща, които точат батерията без да са ми необходими. Но резултатите са плачевни + лаг и бавна работа с телефона. Батерията не е заминала, защото трлефонът ми беше гаранционно сменен преди по-малко от 6 месеца. Колко още рестора трябва да направя, че всичко да е ок, както някои отбрлязват, че в това е проблемът?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз да попитам има ли как location service да ми дърпа от батерията, когато телефона е с изключени 3Г и wifi? Тази сутрин като се събудих стрелкичката стоеше горе до часовника и се учудих, защото по принцип не ползвам location service и той е изключен за всички приложения освен за weather. Да не би да има някаква опция, при която през определено време се обновява времето независимо дали съм включил/изключил нета?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз направих чист рестор от ГМ към 6.1.4 и след това ъпдейт към 7 без да бях качвал нищо друго, само го активирах. Не вярвам да има разлика в моя случай дали с рестор или ъпдейт е трябвало да го слагам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз съм доволен! Никакви ядове с петицата. При това го направих ъпдейта по най-простия начин - директно от телефона, че си забравих компа в работата. Пак казвам - няма драма с батерията или с поведението на телефона :)

Редактирано от julian72
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също нямам ядове с фунционалност, като изключиш, че не можах да намеря как да откажа обаждане :). Но батерията едни 10% пада по бързичко мисля. Ъпдейтнах през телефона. Знам, че не мога да се върна обратно, но ако можех не знам дали бих ъпдейтнал пак. За мен, няма нищичко в новата ОС което да ми върши някаква смислена работа. Така или иначе пътя е само напред :).

П.С. Благодаря на колегите по горе. След 5 мин разговор с Булбанк приложението тръгна.

Редактирано от hgeorgiev
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И аз от снощи съм с новата иос7 , на 4s - доста по-бърза е от 6 цата,като изключим малко кофти вида на иконките другото ми допада-батерията за 4 часа е паднала с 20%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко хубаво с този control centar , включваш и изключваш wi-fi и така нататък ама не мога да разбера защо там го няма 3g -то ? Не са ли сметнали че е необходимо да си го контролираме по - бързичко :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нали трябва да се мисли за операторите, включено 3g, повече трафик за единица време ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За по-дълъг живот на батерията задължително се изключват почти всички system services в location services и най-вече frequent locations и wi-fi networking. Особено първото ползва gps-а през 10-15 минути и записва къде си бил. Полезно е за къстъмизация на резултатите в някои апликации, но точи батерията като смок.

След ъпдейта и на мен ми се прецакаха приложенията за онлайн банкиране. На булбанк се оправи с нова активация през онлайн банкирането, но на ПИБ едва ли ще е толкова лесно. Ще звъня в кол центъра да видим какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ние пък с ДСК-то нямаме ядове :biggrin:

Това с батерията не ви ли омръзна...

Никога до сега не съм спирал нищо на телефонът-за какъв .у. ми е такъв апарат,след като ще го ползвам като Нокия 3210...

Usage - 2 часа и 12 мин. (поща почти постоянно,разговори,find my friends,tapatalk...infinity blade не съм играл)

Standby - 9 часа и 19 мин.

75% батерия.

Разлика в сравнение с 6.Х.Х. не забелязвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хм при мен сега чак забелязах проблем със снимките на контактите, каквото и да центрирам в кръгчето ,при звънене излиза в някой от краищата на дисплея,никога там където съм го сложил.

Опитах да направя чист рестор , вкарах тел в дфу и му дадох shift+restore но ми изписа iphone could not be restored because the firmware file is not compatible, свалям го вече няколко пъти но на всички дава така, някаква идея ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Спри си антивирусната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Тази сутрин като се събудих стрелкичката стоеше горе до часовника и се

Тази стрелкичка не е само за локейшъни. На мен ми излезе когато имах вход. обаждане което не приех а отказах със бутона ремайнд/remind/ и на мен ми влезе във апп Reminders като след няколко часа ми се появи лилава стрелка и стоя там докато не отворих remainders app.

Дано съм помогнал

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

П. Така ми беше на ios6. Тук може да е същото.

Редактирано от koksibg
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

BulgarianSS

Не ползвам антивирусни всички е спряно , скайп ,vnc, restart но отново показва това съобщение. Пробвах на няколко пц-та с вин7 хр няма промяна.

Хм странно май е от itunes, дадох му рестор само свали си ios7 ресторна си го и сега няма проблеми с shift+restore,вече работи.

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да ви излизат снимките на контактите размазани при набиране от ваша или тяхна страна?

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Като набирам снимка вече няма като получавам обаждане да снимките са някак увеличени и леко размазани.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Редактирано от londongunner
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На булбанк се оправи с нова активация през онлайн банкирането, но на ПИБ едва ли ще е толкова лесно. Ще звъня в кол центъра да видим какво ще стане.

Приложението на ПИБ се оправя с нова инсталация и нова регистрация на цена 10 стотинки.

Поне при мен това беше решението при инсталацията на всяка бета до сега.

В момента съм с GM и проблем с батерията нямам за разлика от първите няколко бети. Но вече няколко пъти ми се случва, докато ползвам някое приложение, телефона да се изключи заради батерия, макар че на индикатора е около 10%. При включване на зарядно, телефона стартира веднага и съответно батерията е на 11-12%. Като приложенията не са някакви тежки игри... Изключвал ми е при използване на Camera, Photos, а днес и на Reminders.

Редактирано от hudson
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

В началото и аз си помислих така, но - не го прави всеки път и досега само на споменатите приложения. Не вярвам да имат по-голяма консумация от говорене по телефона например - издържа 3-4 минутен разговор при 1%, а и снощи разцъках една игра и си падаше нормално, не да умре изведнъж на 10%

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Прави ли ти го при използване на камера апликацията, почти сигурно е че батерията заминава!

Sent from my iPhone 5 Black 64gb(iOS 6.1 Jailbroken) using Tapatalk Pro!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...