Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Най-вероятно не е от 7! Шуми ли?

Ами не шуми, нищо не се чува сеедно няма микрофон. Микрофона си работи, защото когато съм на спийкърфон си говоря и ме чуват идеално и 7 цата съм я качвал с чист рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Не цитирай преходно мнение!

Двама познати с същия проблем, когато говорим или не ги чувам или все едно говорят през хавлиена кърпа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Извинявам се да уточня, че става въпрос за запис на видео което е без звук. Иначе при разговор всичко е ок.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Точно същия беше и моят проблем.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ахам :biggrin: . Оправи се след рестор, както съм писал по - назад в постовете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ок, то се е видяло че ще се прави пак рестор, явно друг начин няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Днес докато говорех по телефона и почна да звъни аларма в ухото ми и изпаднах в шок.

Не помня на по-стари версии дали може да се случи. Случвало ли ви се е?

Случи ми се няколко пъти, но с SMS. Нека кажа, обаче една подробност - единия път бях набрал номер, но отсреща не ми бяха вдигнали, т.е. не беше осъществена връзка. Другия път по време на разговор само след няколко ми нути нямаше проблем, само нормалната индикация, бипкане в слушалката, което чувам само аз. Явно си е бъг! :huh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми буча уатсап в ухото, дразнещо е, смс-и също.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Line също пищи по време на разговор...

Силно се надявам да го оправят това...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

По време на разговор, съм чувал, аларма, viber, whatsapp и facebook. Мисля че не е бъг, така си е. Дано скоро го оправят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

2 бъга единия е когато има закачено блу тут дивайс телефона не се заключва сам. Прави брайтнеса на 0 обаче не го заключва и про допир всичко светва. Другия е при ремайндъра, ако имаш ремайндър който се активира на локейшън. Само,че ремайндъра не се появява ако ремайндър апп-а не е включен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Няма звукова индикация в слушалката като дропне call. Само тишина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Някой беше казал,че Find my friends не работи освен,ако не е пуснато на заден план.

Мога да кажа,че си работи доста добре:

Първите двама са с iOS 7,третият е с 6.x.x :

2aha2u5a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Минали ли са десетина минути откакто Слави и Ичо са изгасили FMF или въобще не е пускан?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не е пускан-само аз го ползвам да съм сигурен,че не пият без мен ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Нямам идея къде им е проблема- никакви ядове не срещам аз.

Sent from my iPhone

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво е това BWF? FMF ми трябва да гледам къде са децата при тва без да им се обаждам да пускат някаква програма. Добре че поне find my iphone работи добре за сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колеги, след дфу чист рестор и ръчно връщане на контакти, музика и др. проблемите не изчезнаха. Продължава телефона да забива на изходящо повикване, да получавам смс-и за пропуснати повиквания, при пълен обхват, да рестартва самосиндикално, да дропват апове и прочее други номера, та или аз съм крив (което със сигурност ще чуя като мнение) или прав, че ios7 е най-недоизпипаната OS до момента от Apple. И преди да чуя коментари от сорта на "ресторвай по 786 пъти със сутрешното кафе" или "много приложения имаш" и тем подобни, да си кажа, че да слугувам от сутрин до вечер на тва лАйно не мисля, че си заслужава. Ако тре'а да го завивам и да му пея песничка за лека нощ нема как да стане, аре довиждане айшит и привет Нокиа Арте от 2007-ма (говоря за 5-цата, на 4-та не съм се занимавал все още). Да ме прощават взимащитв заплати от Епъл, 'щото като гледам к'ва защита му дръпват явно взимат сериозно количество хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...