Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Да потвърдя и аз че ми изпратиха абсолютно същия отговор от Виваком.Това е несериозен отговор на такова ниво.Демек ми казаха да отида при другите оператори с които няма такива проблеми,а не да се опитат да задоволят клиентите си.Странно!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Предварително се извинявам на екипа, но какво по дяволите очаквате да ви напишат от Виваком? Явно сте много компетентни, та кажете, че ми е интересно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

...а не да се опитат да задоволят клиентите си.Странно!

Дилърски договор с Епъл, би им струвал куп пари инвестиция и ангажименти. Отделно, че трябва да продават бая бройки годишно, за да се вредят. В замяна ти ще им носиш по 20 кинта на месец. Далавера е.

П.П. Нито ментел, нито грабул са в състояние да "задоволят", просто в даден момент са били собственост на Дойче телеком(грабул) и Мобилком(ментел), та са продавали от техните квоти. Иначе, 'най'ш ''га?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да потвърдя и аз че ми изпратиха абсолютно същия отговор от Виваком.Това е несериозен отговор на такова ниво.Демек ми казаха да отида при другите оператори с които няма такива проблеми,а не да се опитат да задоволят клиентите си.Странно!

:offtopic:

Да не те учудва... На мен в офиса им в бизнес парка ми казаха, че единственият начин да си получа един депозит, който съм направил от вече две години, е да си изместя номерата на друг оператор. Е така директно ми го каза служителят, без да ме познава, при безсрочен (изтекъл) корпоративен договор на 10 карти... Без да се опита да реши проблема срещу едно преподписване, примерно. Познай какво направих :smile:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Фактът, че са тъпаци по офисите е неоспорим :smile: И при трите оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оправили са проблема с AppStore и вече не върти кръгчето горе, някой може ли да потвърди или съм имал късмет xD. Изтрих на няколко пъти около 50 приложения, докато се сваляха и без проблеми. Само да знам дали наистина е оправено, че ми омръзна да рестартирвам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да каже някой, който е имал подобен проблем, защото определено не е проблем на iOS.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен го имаше като проблем, но само един рестарт се наложи и след това не съм го забелязвал отново.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

И при мене не се наблюдава такъв проблем :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз също забелязах, че "върти кръгчето горе".

След рестарт се оправи. Незнам дали е било проблем на iOS, но вече не е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен се появява този "ефект" при опит за сваляне на нещо от App Store и в последствие отказано/прекъснато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не са го оправило все още, вероятно е iOS проблемът, а не само AppStore.

Като сваляш приложение, сложиш го на пауза и след това го изтриеш от AppStore, обикновено е добре или почти винаги няма проблеми. Обаче, ако приложението се сваля в момента и не е на пауза, след като го изтриеш от AppStore и се върти този кръг. Ако се върна в AppStore и започна да свалям отново същото приложение, сложа го на пауза и след това го изтрия от AppStore - кръгчето спира да се върти и няма нужда от рестарт.

Все още в някои моменти приложения сложени на пауза не се подчиняват и продължават да се свалят, което си е проблем от iOS 7, не е сериозно, но може да вкара излишен разход, ако някой е с ограничен план.

Също вчера забелязах, че се мъчи със зануляване на черпените МВ и започване на нов месец, трябваше 2-3 пъти да го направя, че да останат на 0.

Най-неприятното, което ми се случва с една игра е момента, когато се заключи дисплеят/телефона и играта е отворена, телефонът след отключване спира да се подчинява известно време и ако в този момент ти влезе телефонен разговор на дисплеят се вижда играта, не може да се приеме разговора, Хоум бутона и дисплеят не се подчиняват и само си чакаш всичко да се оправи и т.н.

Вчера ми се случи с важен разговор, който чаках и не успях да вдигна по никакъв начин.

Супер малоумни неща се случват със 7.1.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@iphoneman

много ми е чудно колко приложениая имаш нацепени на телефона ,и дали си ъпнал ота

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от mereta
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Въобще нямам много приложения щот нямам място, само 421, а iOS с 950 приложения движи супер добре, тествано е. Лимита бе 1000.

Също не е проблем в ОТА ъпдейта, проблемът е при много хора с чист рестор без бекъп, ако говорим за бъга от AppStore. Иначе аз съм ъпдейтнал ОТА разбира се как ли не на всяка актуализация ще им правя рестори.

iOS 7.0 също имаше бъгчето с приложения на пауза, които продължават да се свлят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Това, че не се случва при всеки, не значи че не е от иОС-а. ;)

ВЕрно ли ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това с кръгчето се появява, когато започнеш да сваляш приложение през мобилния интернет и го сложиш на пауза. Тогава кръга върти вечно докато не рестартираш телефона, което прекратява връзката с AppStore (чрез прекратяване на всякаква връзка по-точно).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Когато се пуснат да се свалят няколко приложения заедно, скороста пада значително. Тогава може да се използва паузата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

На мен ми направи същия номер апп стора на мак про-то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Слага се на пауза щот може да се слага, ако не знаеш защо се прави не му е тук мястото да се обяснява, но общо взето, ако нямаш време да го чакаш да се свали, примерно. Или сваляш под WiFi нещо което е купено под 3G и е започнало да се сваля автоматично на някоя не добра мрежа WiFi и т.н.

При мен не е проблем със слагането на пауза, а по-скоро при изтриване на приложение, което не е сложено на пауза или по просто казано прекратяване на нещо, което се сваля. Дори спиране на ъпдейт от AppStore и трябва да се рестартира. Сега не ме питай защо се спира ъпдейт xD.

Няма толкова значение, но все пак е неприятно да се рестартирва постоянно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
На мен ми направи същия номер апп стора на мак про-то.

Той със 7.1 ли е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хора кажете някоЙ справи ли се с проблема с тетъринга.И ако да даите да си помогнем взаимно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айде аз да решавам на кое къде му е мястото да се обяснява! И ми се струва, че почваш сериозно да си надскачаш сянката и май ще се наложи да ти давам "отпуска" .

Колега, често засичам изкаванията ти и те моля да научиш малко материята с iOS, не всеки е длъжен да се съобразява с твоя начин на работа с телефона. И това че си "мод" или мърмод не те прави Бог. Даже не знам с какво си заслужил тези права, като само се заяждаш с хората, колко били невежи... удри един бан ...

П.П. Аз , както и повечето хора, си ползваме телефона по предназначение с пълните му функции. И аз съм забелязал въпросния проблем, но не съм го обсъдил именно заради подобен коментар " ами защо му давате пауза " , но не очаквах точно "мод" да го каже.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от BigP
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...