Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iOS 7


uomoto

Въпрос

Както знаете Apple официално показаха новата версия iOS 7. С нея дойдоха доста полезни функции и изцяло нов дизайн.

gebetu4e.jpg

Желаещи да качат новата версия 7, но нямат Dev акаунт е редно да споделим, че това е Възможно!

Нужно е да нямате направен Jailbreak. А аз предлагам да направите ъпдейта на чисто!

1.Теглите фирмуера

2.Пускате последната версия на iTunes , задържате бутона Shift(Win) Option(Mac) и натискате Update(не Restore) , след това посочвате .ipsw файла. Това е!

post-9834-1371012467,4838_thumb.jpg

post-9834-1371012481,1381_thumb.jpg

post-9834-1371012492,8161_thumb.jpg

post-9834-1371012503,0816_thumb.jpg

post-9834-1371012513,881_thumb.jpg

post-9834-1371012523,8669_thumb.jpg

post-9834-1371012546,1077_thumb.jpg

Мога да споделя, че за първа бета нещата са доста добре. Направих рестор от ДФУ към 6.1.3, активирах и веднага ъпдейтнах към iOS7. След това си качих приложенията.

Потърсете в гугъл iOS 7 Beta 1

Sent from my iPhone using Tapatalk

post-9834-1371012200,0453_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Recommended Posts

  • 0

Абе.. нямате ли си друга работа... проблема е описан, решението е описано - който го мързи да чете да му мисли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

@kal1ch, решение баш не е описано - по-скоро е workaround... И при мен го има (и при OTA, и при restore), свикнах с него и чакам 7.1.1 (примерно). :)

Няма смисъл да се спори за това кой как си използвал телефона - факт е, че при някои го има, при други не. Не можем да правим нищо друго, освен да чакаме ъпдейт. Излишно трошите нерви в глупави спорове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Мисля, че зависи от нета който ползвате. При мен беше редовно явление на 6.х.х и на 7.0. Сега го няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А не немога да се съглася!Защо едни ще имат а други не ,това ми е интересно и не ми дава мира.Ще ги тормозя тези от Виваком и това е .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Скоро гледах сайта на вива или както им казват и аз лично не видях някъде да е подчертано, че ти продават тетъринг или разговори по интернет с даден интернет план. Не казвам, че го няма написано, но аз не го забелязах. Единствено някакво упътване как да правиш hotspot, което не е това, за което претендират някои колеги.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Тествах 3 телефона - 4s, 5 и 5s с карта на Вива за проблема с тетъринга. Само 4s го прояви. Моето предположение е, че фабрично заключените и в последствие отключени телефони проявяват този проблем. До колкото си спомням в началото не се продаваше 4s отключен и макар, че в последствие е отключен официално проблема се проявява пак.

Sent from my BMW

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де, а в Настройки, след като сложиш SIM карта на Вива имаш ли място за слагане на APN за шерване на интернет?!

Също можеш ли да сложиш друга SIM карта на друг оператор в този 4s, влез в Настройки/Информация, за да ъпне оператора и пробвай да шернеш интернет да видим, какво се получава. Мтел нали били официални, опитай с тяхна карта, ако ти е удобно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Да не би да си актуализирал приложение?! Аз като го цъкна по погрешка за актуализация и ако веднага я спра започва да се върти. Общо взето, ако не внимавам ми се случва всекидневно, но винаги причината при мен е от AppStore. Ако има друга е добре да се знае, за фикс само, без рестарт, а не нещо друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Аз имам 5S от Щатите, а жена ми е с чиста петица от Англия. 5S-та е Never Lock, а петицата е Factory Unlocked. И при двата телефона са със сим карти на Vivacom, iOS 7.1 и нямам никакви проблеми с Personal Hotspot.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

5S-та е Never Lock, а петицата е Factory Unlocked.

Извинявай, би ли осветлил невежите относно разликата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

5S e фо.

А 5 ФЗ,последствие отключен от оператор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Детайлите - ок, но са маловажни. Къде е разликата иначе? И, точно па в щатите 99% са локнати и се отключват впоследствие. Манете се от тия недог@зени "термини", които подвеждат и без това ошашавените хорица. Има три вида телефони - отключени, отключВани(чип, софт) и заключени. Няма "невър", "евър" и "форевър".

Боби, сори баце, че ти поразводних поста - разбрах защо подчертаваш разликата(по повод забележката по-горе в кои варианти има или няма хотспот), но се дразня на тая измислена терминология. Няма да ти казвам на какви бисери съм присъствал по тоя повод. Иначе смятам, че няма връзка дали е излязъл отключен от кутията или е отключван впоследствие. Всички non-Apple(ако мога така да се изразя) оператори имат проблеми с тетъринг-а под iOS 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

А това само теория ли е или е така. Някой може ли да потвърди?

Имам предвид дали има разлика ако е бил отключен в кутията или е отключен по-късно (Без да броим чипове или бейзбанд отключване с ултрасноу или нещо друго)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За кое да има разлика, че не разбрах!?

Моят е заключен за Verizon US, а нямам проблем с тетъринг. И сега, както преди - пиша името ли бе на APN за тетъринг и винаги, когато го пусна си движи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Добре де къде да турсим логиката?Преди ъпдеита си имах тетъринг.След него ,вече не.С карта на Мтел-да.Значи проблема е поделен и между двата виновника,Виваком и Еипъл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Или между ios, телефона ти и Apple (на български е ЕПЪЛ!)?! Да кажа и аз, че нямам грижи с Вива!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Apple не са виновни според мен. Преди ъпдейта имаше възможност за Jailbreak, а сега вече не.

Виваком продава ли ти с плана възможност за шерване на интернет? Аз не видях в сайта им подобна услуга или функция. Hotspot не важи. Обади се на Виваком и щом ти си плащаш подобна услуга нека ти оправят проблема или да те обезпечат по някакъв начин. Не търси под вола теле, вероятно проблемът е в името на операторът, както каза колегата Alxx по-назад.

Аз скоро сменях оператор и дори ясно и точно да е написано в сайта им, че без никакъв проблем ще мога да шервам интернет и да водя Воип разговори, както на мен ми е удобно, преди да поискам смяната ги попитах още 2 пъти да не би след това да сме с проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Услугата за шерване на нета е на у-вото, а не на оператора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен на 6.1 се губи функцията понякога и се опитвам да се сетя как я добавях. Сега гледам на един колега с 7.1 и му е активна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPhone 4 MC605GB/A. Точно като моя :), а моя е от 2010 окт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Услугата за шерване на нета е на у-вото, а не на оператора.

При iOS 7.1 е услуга от оператора, а не на устройството или поне така се очертава след разглеждане на тази тема, няколко Apple теми и т.н. С две думи устройството няма никакво значение.

Не знам за БГ операторите, но при мен са около 50 оператора и винаги винаги е било услуга на оператора била тя платена или не. Също и Воип разговорите са услуга на оператор.

В моят случай, използвам второстепенен оператор Х така да го нарека, антени на оператор Y и плащам линията ми на оператор Х, APN за интернет със сертификат на операторът X, а само за шерване използвам операторът Y с APN на оператор Х. Някой така го е измислил и работи перфектно, като никога по никакъв начин няма да имам проблем със шерването на интернет понеже операторът Y е "Apple оператор", както е модерно да се нарича.

Също устройствата в случаят имат ОС, която при iPhone е важна и да не се връщаме назад в годините щот ще шернеш интернет, но някой друг път, а общо взето устройствата нямаха проблеми при дадени обстоятелства.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Как по просто да се изразя, приятел има същото устройство, като моето, абсолютно, но различен оператор. Той има проблеми, а аз не. По мое разбиране устройството няма никакво значение. Виж операторът да и в този ред на мисли шерването на интернет е функция на оператора и зависи от оператор поне при 7.1, а не от устройство. Поправи ме, ако греша, но аз така го разбирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Ти си направи сам тест, сложи карта на Мтел примерно да видим как ще си с проблемът и сам ще си отговориш в Твоят случай - оператор или устройство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...