Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Universal TV


Alxx®

Recommended Posts

post-226-0-90962700-1372786725_thumb.pngpost-226-0-65030600-1372786742_thumb.png

Universal TV е малка програмка, която се интегрира в iOS като вградена. Осигурява безплатно гледане на купища платени сателитни канали, сред които: Discovery, Discovery Science, Eurosport, NasaTv, FilmBox HD и още много други. Интерфейсът е относително прост и лесен за навигиране, а самата програмка работи малко мудничко(при зареждането на каналите), но стабилно. Повечето Дискавъри канали са с превод на руски език. Не съм открил, има ли начин да се добавят собствени стриймове.

post-226-0-87573100-1372786776_thumb.pngpost-226-0-46146100-1372786777_thumb.pngpost-226-0-71091700-1372786778_thumb.png

Достъпна е в ModMyi, напълно безплатно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

esutu9ah.jpg

Иначе сигурно ще е много полезна за хора като мен,които нямат кабеларка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На 4с ката почти всички тръгнаха , но днес на един приятел на 5 цата пробвахме да добавим репото за програмата и не стана -изписа проблем със сървара .

Иначе програмката има доста канали и се държи много добре на телефона ми

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами уж репото ама не стана:((

И сега има ли начин да се изтегли програмата ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое не става бре? Я, провери му списъка със сорсовете - моуд май ай си го има по принцип след джейл.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имаше я ,но програмата я нямаше вътре затова днес изтрих репото и реших да го вкарам наново обаче геч...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно доставчикът ти блокира сорса или айпитата му. Поради това не е имало нищо и не можеш да го добавиш сега. Не е невъзможно и да им се е срутил сървъра временно. Отидете на друг нет(не от оператора!!) или изчакайте ден-два.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще пробва на домашната мрежа и утре ще видим дали е станало ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 3Gs някой пробва ли я? Мен ме изхвърля на момента.

На 3gs върви идеално.Зарежда каналите за 2-3 секунди ( SD и HD).Това на WiFi,на 3g не съм пробвал.Друг е въпроса,че всичко го имам на приемника.Лично на мен,програмката ми харесва доста, 6+ за сездателите и за колегата който я постна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...