Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

МCleaner


Rosi Ko

Recommended Posts

MCleaner е програма с помощта на която може да си филтрирате обажданията и смс-ите, като си създадете blacklist, whitelist.

Инсталира се я от Cydia (сорса на iSpazio).

Програмата струва 11.99$.

За мен е много полезна и съм си я купила :)

iphone_1.gif

Сайт на производителя: MCleaner

А ето го и лекарството: http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!

Програмката е супер полезна :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

А какво ще правим с новата МCleaner 1.7.0 , ще има ли лекарство, или да си карам със 1.6.3?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето лекарство за MCleaner 1.7.1

1) Сваляте си Putty

1a) Ако нямате инсталиран OpenSSH на телефона, инсталирайте го от Cydia

2) Инсталирайте GNU Debugger от Cydia

3) Свържете се с телефона през putty, използвайки SSH протокол.

login: root

password: alpine

4) Напишете в PuTTY (terminal) gdb

5) В gdb копирайте следните команди:

break *0x00003320
break *0x00003348
commands 1
silent
print $r4
set $pc=0x3328
continue
end
commands 2
silent
printf "nnnSERIAL:%c%c%c%c%c%c%c%c! ENJOY!nnn",$1,$2,$3,$4,$5,$6,$7,$8
end
attach -waitfor MCleaner

6) Стартирате Mcleaner

7) Пишете continue в gdb

8) Изчаквате Mcleaner да се зареди

9) Натискате Activate

10) Пишете сериен номер 00000000 (8 нули)

11) в gdb ще се изпише серийният ви номер

12) Затворете gdb (напишете quit)

13) Затворете Mcleaner и го отворете отново

14) Натиснете Buy and Activate и напишете новият сериен номер

Благодарение на kostiksimbs

[vbox7:cksyl0go]6c862ffc[/vbox7:cksyl0go]

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се версия 1.8, стъпките са същите, ако сте имали преди това 1.7.1 и помните ключа, можете да го използвате без да се гърбите да минавате през всичките стъпки :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се версия 1.8, стъпките са същите, ако сте имали преди това 1.7.1 и помните ключа, можете да го използвате без да се гърбите да минавате през всичките стъпки :)
аз си записах кода на един лист...значи ли това че ако ъпгреидна програмата само трябва да си я активирам със същия код
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Появи се v1.8.1, ъпдейтнах и продължава да си работи :lol:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата не ми работи. Направих всичко активирана е отключена е, обаче когато сложа номер в blacklist няма никакъв ефект телефонът си звъни когато набирам от този номер... Някакви идеи?

п.с. Рестартирах тела гледах настроиките и пак същото

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата работи, но трябва да си вкараш телефоните във формат +3598********

7784121723907819971248292691QrSVpvL0D8Y5WSOMrrUN.JPG51371262021136268241248292694YXLhu7hGBue9ATv69rmx.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно...

Здравейте,

преди 3 дни минах на 3.1.2 и като цяло ми се вижда доста по-добра и стабилна от предишната.

Проблема ми е с приложението MCleaner. Самият проблем е в това, че програмата ми приема телефонни номера, които не са ми в контактите, а тези, които са ми в контактите ги отхвърля. Сега ще кажете, че проблема е в настройките. НЕ. Не е там проблема. Проверих ги няколко пъти. Дори изтрих самите профили и направих нови. Няколко пъти правих респринг, рибуут и след като нищо не се получи направих няколко пъти преинсталиране и ънинсталиране и ново инсталиране на приложението и все същия резултат. Най-накрая вече като се нервирах и видях, че нищо не помага направих и рестор на самия апарата. Пак си качих приложенията наново, пак си го синхронизирах за контактите, поради това, че го добавих като ново устройство, евентуално ако е имала някаква боза да не ми я върне отново с бекъпа. И след като качих наново MCleaner, направих проверка дали работи и установих, че проблема си го има пак и не работи правилно :)

Та молбата ми е ако някой има или е имал същия проблем, да ми каже какво мога да направя по въпроса... Ако можете да споделите някакво предположение, предпоставка или каквото и да е било за странното държание на приложението, ще Ви бъда благодарен..

П.П. Имам следните приложение инсталирани на телефона:

Shazam

Siphone on iPhone

Skype

.977 Music

MCall Show

iPhonetic 3

Rock

Intelli Screen

iXpenseit

Bossprefs

Cydia

iFile

Quickoffice

iBattery Pro

Пиша Ви ги, за да прецените дали някое не пречи на работата на MCleaner.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програмата работи, но трябва да си вкараш телефоните във формат +3598********.Я погледни в какъв формат ти са номерата.Аз при преминаване към FW-3.1.2,нямам проблем с програмата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В този формат са ми. И това и още един куп други неща проверих. Всичко е така, както трябва да бъде, но за жалост не работи правилно :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое точно и е по-доброто, че не съм наясно? Аргументирай се. Колегата само на честна дума ли да разчита?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От тая постоянно се оплаква тоя и оня. Аз лично никога не съм я качвал и нямам намерение. iBlacklist си върви перфектно, проблеми от нея не съм имал и не на последно място, има си всички необходими функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Когато ползвах iBlacklist и имах изпуснато обаждане или SMS никога не ми се показваше като такова (пропуснато) отпред. Сега с mCleaner нямам никакви проблеми от подобно естество!

PS: Ползвам mCleaner от sinfuliphone (1.8.1)

[strikethrough:3msrr5sc]PS2: Пълно обяснение как да се кракне: http://gu1337.com/iphone/256180-mcleane ... phone.html[/strikethrough:3msrr5sc] - При този начин ми излиза, че паролата е Illegal.

PS3: При мен проработи този deb файл (1.6.3) и кийгенът към него: http://itunes.apple.com/linkmaker/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...