Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Custom 3.1.3 firmware By Atomic Russia


Xband

Recommended Posts

Custom 3.1.3 firmware By Atomic Russia

•Jailbreak

•Root 750 Mb

•Logo standart

•Аctivation

•NO UNLOCK (DO IT BEFORE RESTORE and he's still be on this 3.1.3)

•Only Cydia

•installd (for *.ipa)

iPhone 2G (с включена активация): http://narod.ru/disk/17527035000/iPhone1%2C1_3.1.3_7E18_VTX_v1_Restore.ipsw.html

For officially unlocked devices ONLY iPhone 3G: http://narod.ru/disk/17531513000/iPhone1%2C2_3.1.3_7E18_VTX_v1_BBUpdate_Restore.ipsw.html

For officially unlocked devices ONLY iPhone 3Gs(only old boot): http://narod.ru/disk/17554283000/iPhone2%2C1_3.1.3_7E18_VTX_v1_BBUpdate_Restore.ipsw.html

Редактирано от Xband
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ли пак съм скептично настроен към тези custom FW още от предната тема с 3.1.2 :hmmm:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Я напомню, что 3.1.2 я выложил тоже раньше выхода утилиты для джейлбрека.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, это правда, спасибо большое, что не забыл сейчас сделать то–же самое опять.

Давным не был здесь... :)

Добро пожаловать...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кофти , недей така , никой език не е кофти , а е богатство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, и ми мирише, че точно той е Atomic....

И ми е страшно любопитно как винаги изпреварва всички с къстъмите си, които пък е силно засекретено как прави така, че основните големи обикновено след нов инструмент за джейл и ънлок проблеми са решени...

Много ми е съмнителен, че зад този ник се крие някой от известните ни тимове, от които обикновено чакаме....

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвах негов къстъм на 3.1.2 и трябва да кажа, че беше супер!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак - някой да потвърди работят ли адекватно "костюмите"?

Изненадай ни :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм с негов и съм много доволен. Сега го свалям и ще пробвам.

П.П. Работи добре.

Редактирано от borisb
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@The Shaman с удоволствие бих ви "изненадал", но съм останал с впечатление, че има хора, които ползват телефони за експерименти и пробват всичко. Понеже на руснак вяра нямам, питах дали някой вече е пробвал накой FW, защото не искам да си остана с iPod :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а аз да питам ... тъй като вече останах с iPod ... ( ОС 3.1.2, baseband 05.12.01 ) ... това нещо дали би ми помогнало ? мисля че знам отговора но все пак ... ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си с 3Г - обърни се към Aveliky, има спасение но е платено, защото се пипа вътре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

•NO UNLOCK (DO IT BEFORE RESTORE and he's still be on this 3.1.3)

Това би ли ми обяснил някой как става? Сега след всеки рестор трябва да се инсталира yellowsn0w/ultrasn0w/blacksn0w. Как при рестор с този къстъм ще остане отключването със споменатите приложения?

За 2G съм съгласен, че след като си пуснал веднъж BootNeuter след това не винаги е нужно да го пускаш отново и телефона си е отключен след рестор.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си обърал внимание на кореспонденцията при предишния му къстъм, а и това, което писах по–горе, където стана ясно, че този Atomic си има свои начини на хакване, които не споделя с никой, и никой не знае как прави къстъмите си, а това е някаква дълбоко засекретена "държавна" тайна...

Според мен се има предвид да се ресторне с оригинален FW, след което да се ънлокне, и едва тогава да се качва този къстъм, с който се прави джейл... На практика това е "спасителна сламка" за удавниците, дето са се качили на 3.1.3 урбулешката, без да знаят какво правят, или за ентусиазираните авантюристи, дето бързат да пипнат най–новото веднага...

Предполагам...

Ако се появи пак Xband, ще попитаме...

Редактирано от Sladichuk®
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

mupo,Sladichuk,то си е написано че този къстам е само за ФО телефони т.е. не отключва... има само джалбрейк...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно не си обърал внимание на кореспонденцията при предишния му къстъм, а и това, което писах по–горе

Руски не разбирам....

Според мен се има предвид да се ресторне с оригинален FW, след което да се ънлокне, и едва тогава да се качва този къстъм, с който се прави джейл...

Като сложиш оригинален 3.1.3 ти се качва baseband-а и няма начин за отключване!!!

На практика това е "спасителна сламка" за удавниците, дето са се качили на 3.1.3 урбулешката, без да знаят какво правят, или за ентусиазираните авантюристи, дето бързат да пипнат най–новото веднага...

Никаква сламка не е тъй като няма как да отключат телефоните си ако са качили оригинален 3.1.3. Не говоря за ФО, те са ясни, на тях само jailbreak им трябва

dika, къде пише, че това е за ФО телефони?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

•NO UNLOCK (DO IT BEFORE RESTORE and he's still be on this 3.1.3)

Аз го превеждам така: БЕЗ ЪНЛОК(НАПРАВЕТЕ ГО ПРЕДИ РЕСТОРА и той все още ще е на този 3.1.3)

Демек ънлок с блексноу и после качвате този "костюм".

Така го разбирам.

И dika, оправи си профила!

Редактирано от pe6o666
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш линка горе и виждаш това:

iPhone2,1_3.1.3_7E18_VTX_v1_BBUpdate_Restore.ipsw

Firmware with baseband upgrade! For officially unlocked devices ONLY! --- Прошивка с апгрейдом модема! ТОЛЬКО для официально разлоченных устройств!

Този къстъм се слага само върху джалбрейкнат 3.1.2.Официалният 3.1.3 не може да се джалбрейкне с него.

Редактирано от dika
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ми който го разбере най-добре нека оправи шапката, че току виж са хукнали да отключват. Аз разбрах само това за 2G, че е с активация и го редактирах.:)

п.п. dika, оправи профила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...