Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Custom 3.1.3 firmware By Atomic Russia


Xband

Recommended Posts

Хаха, при 3G-тата е най-често срещан. На твоя има малко сложен метод за оправяне на таблиците в чипа- ако поровиш из форума, ще намериш темата. Опитай, пък ако не се справиш - търси компетентна помощ.

Edit: Ето ти - Fix за no Wi-Fi

Редактирано от alxx
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще спрере ли да спамите темата!!!!

asenml , при следваща подбна спам инициатива където ти падне, без да си направиш труда да търсиш и четеш, ще имаш личните ми любезни и мили поздравления...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се !!! Просто найстина много ми харесваше апарата докато му работеше WiFi-то. Вече 2-ра седмица се опитвам да го оправя и нищо. Рових в какви ли не теми и форуми, пробвах всякакви методи и нищо.

Отново се извинявам !!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 3 месеца по-късно...

Оправи си профила! Не виждаш ли надписа най-горе във форума?

Докато се намери и се качи и го изтеглиш спокойно можеш да ресторнеш iPhone 2G до 3.1.3, след това да направиш jailbreak чрез redsn0w 0.9.3 или 0.9.4 () като в redsn0w избереш FW 3.1.2, който можеш да изтеглиш от тук ->

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре направих рестор с ъпдейт до 3.1.3 през iTunes , след това пуснах redsnow 0.9.3 и ми искаше боот лоудъри 3.9 и 4.6 намерих някъкви от Pwn понеже в темата никой не се е сетил да ги сложи направих както ми каза зададох на redsnow 3.1.2 Firmware и ми изписа jailbreaking ли ко там , зареди до 2 чертички и до там не мръдна повече и го спрях сега съм със заключен 2Г с фирм 3.1.3 . Какво да правя , явно с тоя redsnow няма да стане ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повтаряш jailbreak-a и вземи пиши в нея тема, а не в тази, тъй като тази няма нищо общо с това което питаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...