Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Аз имам две петици(черна и бяла) :-) ;) и въобще не мисля да си ги сменям! Просто нововъведенията при евентуалния модел 5S са козметични и насочени към хората с абонаментни планове в САЩ! Има Има една такава теза,че половината притежатели на iPhone си сменят устройството на изцяло нов продук и дизайн, а другите на подобрен продукт! Ще рече едните на 3,4,5...6, а другите на S!

Аз съм традиционалист и си признавам,че съм от първите! Това с пръстовите отпечатъци ще бъде толкова използваемо,колкото Siri....Трябва да си тотален олигофрен,за да ползваш подобна "услуга" като Сири! Тя в огромен процент не работи или...работи на собствен ход и разбиране ;) :-) На приятели англичани с бърз и по-диалектен английски въобще не им връзва....ама въобще ;) :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Помня асансьора със шотландците: "Елевен, елевен" :tooth:

Шегата настрана - седи и гледай сеир със сензора, до някой месец ще почнат: "племенникът ми е сложил парола, ресторнах ама не ще" и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сензора си е сензор. Като Сири. Искаш ползваш, не искаш, не ползваш.

Да кажеш обаче, че промените са само козметични е несериозно, още повече преди изобщо да сме го видяли;)

Да, аз ще сменя и двата си телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това за пръстите, ако може да се използва за Хоум бутон не е никак зле, или пък за плъзгане, като тракпад би било супер.

Камерата е нова, също нищо не се знае за дисплея на 5S, който може и да е друг. Заедно със 128GB версията може да се каже, че има промени. Отделно са софтуер опциите, които ако ги има са неизвестни за момента.

Някъде четох за патент на Apple за пръстов + NFC, което не се знае дали е само идея и как и кога ще е в производство.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че всеки нов модел е по-добър от предишният? Правилно си разбрал, така е, но 3Gs не е по-добър от 4, така че не ти схванах логиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сравняваш телефони с напълно различни процесори! Безсмислено е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много ти здраве :) Четворката ми работи незначително по - бавно със седмица, в сравнение с 4с-а. Просто времето си минава, уредите остаряват, а епъл стават по - богати ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всеки телефон си има силни и слаби страни ;) Тук въпросът еструва ли си цялостната подмяна ;) За едни 300/400 лева или 150/200€ мога да си купя супер слушалки,готин аксесоар,който ще бъде използваем за години напред! ;) Който работи с телефони....работата му е свързана с ремонти и продажби и може и да се снабди на сметка....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хайде-всяка година едно и също-едни ще вземат 5S-a, други не.

Аз съм си фен на първите издания,изключая 3GS-а,който работи и до ден днешен-при това във ръцете на майка ми :D

Ще се оборудвам със 6-тата версия,която за мен дава по-голяма промяна,отколкото S версиите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година дъвчим едно и също.

Всичко опира до нужди и потребности и кич.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали резолюцията на екрана ще се запази същата..;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И двете дядо попе, и двете ;)

Ти-маниак. :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година дъвчим едно и също.

Всичко опира до нужди и потребности и кич.

Да видиш след 2-3 дни какво ще става за джейла;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е дали резолюцията на екрана ще се запази същата.. ;)

Според слайдовете които дадох по-рано, екрана и резолюцията остават същите.

Ето и снимка на user guide на 5S, finger print сензора ще се казва Touch ID Sensor.

manuel-iphone-5s.jpg?w=524&h=700

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За какво ви е този телевизор?

След компютърният бизнес Apple се насочи върху музикалния със своя iPod и услугата iTunes, и доста успешно навлязоха. 2007 към друга насока ,телефонния бизнес със своя iPhone,и пак добро постижение. За iPad няма да обЯснявам. Знаете носят се слухове в интернет ,че Apple работи върху друг коренно различен продукт в друга сфера, а имено "Телевизор",който ще замести малката кутийка Apple TV. Това е следващата голяма стъпка на компанията ,а тя е да навлезе във друг нов бизнес. Според мен ще е голямо постижение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За представянето на телевизора трябва да поканят Катя Иванова като почетен гост - най-добре тя да го презентира. :D

1e082f2454064628c38fc684f17b0ec2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@iMan те Apple не купиха ли скоро някакъв телевизионен канал или компания беше или се бъркам с картите ? ТВ от Apple ще излезе рано или късно, но да е точно днес и да си изгърмят патроните в един ден не ми се вярва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо пък хоум бутона да не е просто тъч хоум бутон? От край време механичните дават дефект! И имаше сякаш такава идея по едно време,че може да го заменят с тъч. Верно, че на въпросната "евентуална " опаковка на 5S има ID съкращение но пък...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото от Apple не искат телефона да е прекалено здрав - ако не го сменяш всяка година (или през 2) къде ще им отидат печалбите? ;)

:offtopic:

Няма и двете: "Ти си млад меринджей, 24 се определяш ти"...

Кога!!!!

:tooth:

Вече телевизора ли викаш ти УЕ ЕЕЕЙ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...