Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

iPhone 5C & iPhone 5S - мнения и коментари


Alxx®

Recommended Posts

  • Отговори 1,4k
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • The Shaman

    132

  • Alxx®

    104

  • Asen_77

    73

  • Veselin Minchev

    63

Със сигурност за "наша сигурност" ще качат отпечатъка в някакъв облак уж за да може само ние да си го активираме, но със сигурност достъп до това ще имат фбр и темподобни.

На презентацията казаха, че отпечатъка се съхранява в защитен чип на телефона (мисля boot memory) до който няма достъп нито един компонент от хардуера освен четеца. Също казаха, че отпечатъка не се качва в iCloud или където и да било.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще започнат едни рязания на пръсти:)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Прав си, но пак опираме до:

Който го гони параноята, просто да не ползва функцията :)

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам разликата дали ще имат достъп до банковата сметка чрез пръстов отпечатък или парола. Едното е по-сигурна защита срещу нежелан опит за достъп…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е най-добрия iPhone, откакто има iPhone.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А при рестор и зададен като нов телефон, това инфо дали ще се пази в този чип. Всмисъл, това дали ще е някаква защита за крадени апарати. (Щом няма да се пази в клауда). Става въпрос за сензора за пръстовия отпечатък

Редактирано от drjivago
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се пази. За рестор има допълнителна защита - когато е включен find my iphone не може да се ресторне, без да се въведе apple id парола.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кой би избрал да си купи 5С 32GB пред 5S16GB след като цената им е една и съща!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се пази. За рестор има допълнителна защита - когато е включен find my iphone не може да се ресторне, без да се въведе apple id парола.

Мисля, че на 5S ще се пази отпечатъка и след рестор, за да може да ползваш пръста си вместо да въвеждаш iCloud паролата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@ xtratime, 16gb изчезват за отрицателно време, та ще се намерят хора, които да вземат 32 C пред 16 S.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много въпросителни и винаги ще се намерят фенове, който ще кажат, че сме песимисти, защото форума е такъв и всичко ябълково е фундамент в очите им, но новия модел не си струва завишената цена. Дори и козметичните промени по него не отговарят на търсенето на пазара.

Стилен телефон в ужасно грозна шарена обвивка :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хора всякакви, свят голям. На мен лично ми харесва 5С. Ако съм пред избора кой от двата бих се замислил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се пази. За рестор има допълнителна защита - когато е включен find my iphone не може да се ресторне, без да се въведе apple id парола.

Тцъ. Ресторва се, но ID и отпечатъкът са вече е в отделен чип, който се манипулира(записва, трие) само при работеща ОС. След рестор, ако не въведеш исканото е за боклука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А какво ще стане ако си изгоря палеца на котлона ? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще си добавиш и показалеца за всеки случай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е какво да стане!? — освен, че ще те боли, имаш и Password ID.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна "изгореният палец" е решен като първоначално софтуера иска да ти сканира всичките налични пръсти по ръцете. Между другото истински случай с IBM с пръстови отпечатъци и приятел който е с един пръст по-малко ...така и не успя да намери начин как да обясни на софтуера, че има 9 а не 10 пръста. Та се наложи да спира пръстовите отпечатъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 + един от крака :)

Майтапа настрана ама не знам кво се оплаквате от шарения 5С и белия ли е шарен според вас?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 5с му липсва само черния цвят. Нямам обяснение защо няма черен. Гаранция щеше да държи поне 25-30 % от продажбите на 5с. Сега в тази им конфигурация според мен ще се продават поне 40 % бели. За останалите цветове малко ще са клиентите който ще влезнат и ще кажат искам точно този цвят. В тази им разцветка аз единствено бих имал мисли дали да е бял или син и белия е доста напред в избора ми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То остава и червен да вземеш:))))С този Левски:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах - за петицата дадох 679 евро в немския стор, сега за 5S искат 699 евро. Деликатно още 20 еврака отгоре, а уж запазвали старите цени... Правилно пускат c-серията, ако не им пипат цената няколко години може и да стане "бюджетен". :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цветните са за различни таргет групи, не всички са сухари, като нас и залагат на класическото :D , точно това е целта на 5С, , различен тип потребители ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега погледнах - за петицата дадох 679 евро в немския стор, сега за 5S искат 699 евро. Деликатно още 20 еврака отгоре, а уж запазвали старите цени... Правилно пускат c-серията, ако не им пипат цената няколко години може и да стане "бюджетен". :smile:

А каква е схемата да си го купиш от немския стор?

Живял си там или може от тука да се регистрираш и да го поръчаш на немски адрес? Приемат ли БГ кредитни карти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...