Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

FIFA 14 by EA SPORTS


iPhoneman

Recommended Posts

FIFA 14 by EA SPORTS

By Electronic Arts

r5ai.png

View in iTunes

  • Free
  • Category: Games
  • Released: 15 September 2013
  • Version: 1.0.1
  • Size: 1.16 GB
  • Languages: English, Dutch, French, German, Italian, Japanese, Korean, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish
  • Seller: EA Swiss Sarl
  • © 2013 Electronic Arts Inc. All Rights Reserved.

Description

REAL PLAYERS. REAL TEAMS. REAL LEAGUES. Welcome to the most authentic football game on the App Store. Feel the excitement of every pass, shot, and tackle with new touch controls. Plus, live every moment of real-world football mastery with EA SPORTS™ Football Club Match Day. Get in there!

** This is a highly detailed game of superior quality. Please make sure you have at least 1.35GB of free space on your device. **

FEEL THE PASSION

Featuring 33 leagues, over 600 licensed teams, and more than 16,000 players. From the English Premier League and La Liga to the German Bundesliga and beyond. March toward glory in 34 authentic stadiums. Plus, for the first time on mobile, listen to commentaries in English, French, German, Italian and Spanish!

MATCH DAY MADNESS

EA SPORTS™ Football Club Match Day lets you follow the heartbeat of your favorite club. Play along with real-world fixtures from top leagues. Every injury, suspension, and change in team form is reflected in-game – keeping you connected wherever you are!

BUILD YOUR ULTIMATE TEAM

Earn and trade, or buy and sell FIFA players to create your own fantasy team. Choose your play style, formation, kits, and more. Compete in tournaments to earn coins, then spend them on new players and items to improve your team. Play for free or purchase packs. The choices are endless!

INUITIVE NEW TOUCH CONTROLS

Hold and drag players to move them around the field, tap to pass, swipe to shoot – and more! FIFA 14’s new Touch Flow Controls put the excitement of playing the world’s most popular sport at your fingertips – literally.

CHALLENGE YOUR FRIENDS WITH ONLINE MULTIPLAYER

Compete with friends anytime, anywhere. Rise to the top of the Leaderboards and use superstars like Lionel Messi and Gareth Bale to crush your competitors around the world. Then, share your most glorious moments online – straight from Instant Replay!

WANT MORE?!

Upgrade your game to unlock three extra modes: Manager, Tournament, and Kick Off!

The game you love. The game you live for. WE ARE FIFA 14!

i60c.jpg

exz2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За сега само Нова Зеландия поне аз не знам за друг. Ако не е soft launch, обикновено при мен излизат точно в 1:00AM, значи в България в 2 часа сутринта.

Някой има ли проблем с ритането на топката и тази дъга, че нещо ми куца и не знам дали е от мен или барса са невменяеми ?

едит: Има опции за настройки и сега по-добре, да видим как ще е.

Редактирано от iPhoneman
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, само че е съсипана. Менюто е гадно и каквото и да искаш да направиш трябва да си платиш.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достъпно, но само, че в New Zealand store, в US store я няма. Може би някой ден ще се появи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И защо въобще са я пуснали free в стора? Жалкари! Хубаво че след 3 дена ми идва за Xbox-a :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Щото самата игра е фрий, но после имаш in-app purchases ;)

Това in-app purchases какво ще рече? Че мога да я сваля, но за да я играя ще трябва да си я платя или ?

Редактирано от peppu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не, означава, че ще можеш да я играеш безплатно, но за някоИ неща ще трябва да си платиш.

2yjyjapy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно само приятелски мачове ще мога да цъкам, сезон и кариера само срещу пари :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По-лошо и приятелските мачове са в пакета от $4.99 заедно с tournament и manager. Online мачовете пък изискват Origin account, който аз имам, но ми казва, че в момента не е available. В общи линии като свалиш играта "безплатно" играеш един демо мач и след това нищо повече не можеш да цъкаш, трябва да си платиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В опцията "GAMES OF THE WEEK" чрез интернет ти се обновяват най-актуалните футболни мачове и можеш да ги играеш безплатно.

Редактирано от Donchew
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Новото управление е доста куцо. Добре, че може да се настрои старото. На мен играта ми се струва същата като графика и геймплей, не мисля отново да им кихам пари. И без това и 13-ката почти не съм я играл.. За сметка на PS3 версията :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

от къде нагласяте старото управление,че това малко изнервящо ми се струва ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е как откъде - от настройките :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска, мога да намеря и готови файлове за заместване.

saty4y5a.jpg

1. Свалете играта, отворете я и я затворете от мултитаск бара.

2. Свалете файла: http://cleanfiles.net/?mSZJRA8

3. Екстрактвате го

4. Поставете го в /var/mobile/Application/FIFA14.app/data/gui/data/xml/ScreensLayouts/MainMenu/

може да използвате DiskAid или iFunBox например.

6. Стартирайте играта и се наслаждавайте ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...