Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Моля , колеги и съфорумници за мнение по един странен казус


Alxx®

Recommended Posts

"Имаме участник, познал(почти) точните килограми" :smile:

Довечера Aveliky ще си каже тежката дума и някой ще стане "лилав", не от бой де :tooth:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Значи довечера ще ни кажеш какво точно му се е случило,нали :p

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм доста любопитен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам какво толкова да му е странното на тоя капак...

Или е някакво намачкано тиксо (не виждам нищо, а ипри мен идват много често олепени телефони), или са го чукнали в някой ръб (често срещано - не е нужно да се е пръснало цялото стъкло).

kehy5z.jpg

345lxxf.jpg

Силното натискане на копчето не води до нищо освен да избута винта от другата страна.

mtnl8n.jpg

A въпрос за гаранционнен проблем... няма смисъл от коментар.

П.п. А това става като се натисне копчето за звука със засилка от 6-ия етаж...

2zebjes.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам, че батерията е дала дефек и се е издула и от там под натиска й се е пукнало задното стъкло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

koksibg и mariankata единствени стоплиха какво се опита да твърди собственичката: че стъклото се е спукало ей така, от само себе си. Да беше през целия панел, хайде, да речем напрежение в материала или нещо подобно, но с този удар в ъгъла е ясно, че е удар, за който тя упорито не признава. Същата госпожа, до сега си е чупила телефона два пъти(!!!), а сега се опита да мине метър с обяснението "ей така, както си седеше на масата". Коментарите оставям на вас...

По решение на Aveliky, утре следобед ще получите и двамата годишен VIP абонамент, че сега нямам достъп.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И к'во, цялата дандания за 20 кинта, толкова струва заден панел на айфона, аз съм го трошил три пъти.......СрАмОтА

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На тази трябва да и се изкупят всички i-устройства и да и се подари CAT-B25 или Nokia 3301.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма такива като тази дама няма да има и сервизи.

Редактирано от zaioristu
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдам. А, като ти тупне wi-fi, ще ходиш при семкаджията на ъгъла.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не разбрах ( както обикновенно) кой е точния отговор ,защото ако е твърдението за бутона , то доста народ го казаха като предположение , включая и мен.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз първи го споменах копчето да е натискано зверски но май не било това :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът е бил чукнат леко в някой ръб (на маса най-вероятно). От натискане на бутон няма как да се случи нещо на стъклото (предно или задно). От надуване на батерията също не става такава малка пукнатина (обикновено стъклото почва да се цепи от центъра или просто се повдига задният панел, ако се счупи някой от пластмасовите щифтове, които го държат - предполагам затова смениха горния на 4s с желязо - при 4-ки често се чупеше).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...