Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Неработещи приложения с новите iOS


Марк

Въпрос

С iPhone 4S съм. След като си инсталирах iOS 7 някои от приложенията спряха да функционират. Някои просто премигват и загасват, а други изобщо не се отварят. След това си инсталирах iOS 7.02 и проблемът си остана абсолютно същият. За сравнение - на айпада 3, на който нарочно не си инсталирах новите операционни системи, същите приложения продължават да си работят най-нормално. (Имам предвид няколко вида камери.) Пробвах няколко неща - изтрих си всички снимки и клипове от айфона, тъй като беше доста пълен, но това не помогна с нищо. Изтрих си приложенията, качих ги отново от Апстора, отново същият резултат... Опитах рестор. Отначало ми даде, че в айфона няма достатъчно място. Пак опитах, този път ми излезе, че в компютъра няма достатъчно място, за да се запишат файловете... Има ли някакъв начин неотварящите се приложения да се отварят и да заработат отново и ако има, какъв е той? Благодаря предварително!

Редактирано от Марк
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Начин има.

И той е developer-ите да си обновят приложенията и няма да имаш проблеми. (ProTube, примернo, също още не работи на iOS 7).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за отговора! Ок, но от мен нещо зависи ли в случай или - чакане...?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

При мен, въпреки, че съм с 4S и последната версия на iOS нямам такъв проблем с едно изключение - Fibank, но след нова активация и 0,10 лв. си тръгна. Вероятно не съм попаднал на подобно приложение. Това, което ми прави впечатление е, че има сериозни разработчици, които не са направили повече от това приложението им да работи с новата версия. Имам предвид, например Gmail, Viber, WhatsApp са с абсолютно непроменена визия, дори клавиатурата изглежда, както при предишната версия.

:scratch:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Разбира се, бих си източил други подобни, но в случая точно такива няма. Изглежда ще трябва да почакам доста. Но ми прави впечатление, че едната от камерите,която проработва частично от време на време е значително осакатена в сравнение с предишната варсия. Имаше ефекти, които сега са спестени...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Другия път като ти се появи ъпдейт на приложение в тюнса, ъпдейтни го и веднага бръкни в коша да си извадиш старата версия, която запази някъде ;) Като не те кефи новата - вярвам, се сещаш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Много добра идея. Но нямам представа как да бръкна в коша. Не съм го правил до сега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Колегата има впредвид, че когато едно приложение се ъпдейтне, старата версия на приложението се изтрива автоматично и отива в "кошчето"(Recycle Bin) на Windows. От там можеш да си го запазиш или да го изтриеш завинаги.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...