Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

22 Октомври - Очакван Евент


koksibg

Recommended Posts

Все ще минеш на летището с 1 бройка, ако правиш внос на повече вече е по-трудно ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • DreamcatcheR

    12

  • Alxx®

    10

  • Asen_77

    10

  • iPhoneman

    10

Шамана имаше(сигурно)предвид таксите(ДДС),които не са споменати online!За Америка говоря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да това имаше предвид и тези такси можеш да си ги върнеш при излизане от Америка, но пак ако е за 1 устройство ;), което можеш да вкараш спокойно в България след това без ДДС и Мито. Пратят ли ти го легално, отиваш на митница и плащаш таксите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е те тия такси са 5-10%. Пак в САЩ си е доста по-евтино.

Цените в Европа са високи заради ДДС и мито (за второто не съм 100% сигурен как се процедира).

Sent from my iBrain using iFingers

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Над $100 е митото. Друг е въпроса, че във Варненската митница са пичове и не винаги обмитяват нещата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От iStyle ми отговориха (неофициална онформация, разбира се), че цената най-вероятно ще се запази - от 999 за 16WIFI. Очаквали се много огранични количества, така че за продажби онлайн изобщо нямало да се говори на първо време.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали забелязахте, но iPad mini, модела без ретина дисплей вече се предлага в Space Grey и в сребристо(както преди), тоест черния модел от миналата година отпада. Явно Епъл искат да отстранят всички свои продукти с черна оксидация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Странна работа...Продължават да продават ipad2, но спират аксесоарите за него - кавъри и кейсове ще има само за Air.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кое е странното? Целта е да се продава Air, а iPad 2 е варианта, който се предлага на училищата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След като видях разликата в размерите на iPad Mini и Air, нямаше две мнения по въпроса кой да избера. Мини-то прекалено малее. Има някои телефони, с дисплеи доближаващи се по големина до него :) Като ще е таблет, да е таблет. iPhone си върши перфектно работата, която и Мини-то би свършила. Или поне аз така си разсъждавам. Затова реших да не чакам за ретина-мини и още сега да се обзаведа с Air - 32GB WiFi Space Grey. Цената също не е лоша - 1150 лв. За сравнение - в UK e 1130. A тук все пак получаваш 2 г. гаранция и не чакаш 2-3 седмици за доставка... Благодарности на @roll2puff за информацията! Действително iStyle май е единственият магазин, който го има наличен от днес. NovMak приемат само предварително заявки и чакаш 2 седмици доставка.. А в Техномаркет никой не е и чувал, че има нов iPad..

Ето малко снимки направени набързо на новата машинка:

https://www.dropbox.com/sc/60558dcaxokyljn/Va14lZV05h

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз днес не можах да отида до iStyle. Имаш ли идея как са с наличностите и дали имат и бели?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Към 12 ч. днес имаха 16 и 32 гб wifi (мисля, че и от двата цвята). Аз се колебаех м/у 32 и 64, но поради липса на втория, взех 32-ка.. Вече може да са позаминали.. Можеш да им звъннеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж да пуснат онлайн-магазина на Apple и в България и да се сложи край на това. Извън столицата air май няма, няма и да има скоро, istyle пък не приемат поръчки през онлайн-системата за него. В Пловдив в единствения риселър в града ще имат една бройка (мостра) до една седмица.

Искам да си взема бял 32 wifi обаче предлагане няма.

Редактирано от carrot
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз след голямо обикаляне взех iPad Air 32Gb + 4G

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че да, но още не съм ровил достатъчно за да отговоря на 100%

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://buyersguide.macrumors.com

Всички са на just updated... Демек според macrumors скоро няма да има нови.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж да пуснат онлайн-магазина на Apple и в България и да се сложи край на това. Извън столицата air май няма, няма и да има скоро, istyle пък не приемат поръчки през онлайн-системата за него. В Пловдив в единствения риселър в града ще имат една бройка (мостра) до една седмица.

Искам да си взема бял 32 wifi обаче предлагане няма.

Мога да опитам да помогна...

Отивам в магазина им, виждам какво имат, избираш си (ако те устройва), оставям им 50 кинта капаро, превеждаш ми парите по сметка, която ти давам, взимам ти го, мятам го на един куриер и е при теб на другия ден.

Чисто и просто като изкъпан милиционер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За днес беше забранено да се ангажират машини, т.е. капариране не се приемаше, който носи кеш и иска - получава. Не беше тайна, че има общо 15 бройки на магазин. Онлайн доставки ще се изпълняват, при следващи зареждания, няма страшно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това какво е било забранено днес е извън всякакво значение за вида помощ, който предлагам и за да предложа нещо, то съм в пълното съзнание какво пиша.

Немалко хора от форума ме познават и знаят, че е така.

Живи и здрави да сте, аз просто исках да помогна, че и пари не съм искал за услугата.

Знам какво е човек да има горям мерак за нещо и то да е на една ръка разстояние, но да не може да го получи по ред причини.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кажи си къде си, да не се чудят как ще капарираш ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се съмнявам в предложението ти и знам че имаш възможността да го осъществиш.

Понеже споменавате " iStyle пък не приемат поръчки през онлайн-системата за него" Ви казвам как и защо стояха нещата днес.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И как е, заслужава ли си ъпгрейд от тройката?

iPad-ът е супер (и като бързина, и като размери/тегло/дизайн), но iOS7 вървяща на iPad не е! Ще пиша по-подробно след няколко дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз също днес също се сдобих с новия iPad Air 32 GB 4 G от iStyle , благодарение на roll2puff :)

За малкото време ,което го ползвам , мога да кажа , че си заслужава ъпгрейд от iPad 3 към новия iPad Air .( iPad 4 не съм ползвал )

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

При 256GB версия за iPad и поддръжка на тъчпад бих се замислил сериозно да го купя. За момента е една добра *конзола за игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...