Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Как да понижим версията на iPhone 4 от iOS 7 към iOS 6.1.2/6.1.3 под Windows


zdravko hristov

Recommended Posts

Хах-поредният измислен сайт...

Само като видя - посетете сайта през вашото устройство и ми става ясно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да все още е невъзможен.

И най-вероятно никога няма да е възможен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Моля Ви някои да ми изпрати от неговите - SHSH за 6.1.3 и за SHSH за 6.0.1 да пробвам да върна моят от 7.1.1 на енда предните които посочих. Имах сим на Gevey, но синът ми си е поиграл ,изтрил е старите SHSH-та и сега седи само това на 7.1.1-то. :( Благодария предварително за разбирането. С пожелания за приятна и успешна седмица.

п.п- ако някой има желание да ми прати - SHSH за 6.1.3 и за SHSH за 6.0.1 нека ги прати на този e-mail: medulla68@mail.ru /. И отново благодария , темата е стахотна.

Забравих да пиша за модела е: Iphone 4 GSM 3,1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гевей няма да работи ако си повишил ББ веднъж, няма как да даунгрейднеш модема. С чужди схсх нищо не правиш, предполагам си прочел по - горе какво се случва?

Ако ти трябват за версията, която е в телефона - свали си iFaith и ги "изсмучи" от телефона. Синът ти може да ги изтрие локално, но не и от сървърите на cydia или iAqua.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Alxx - ще пробжам но със iFaith ми показва само това - 000001970908BD2E_4.3.5-8L1_cydia.shsh - което предполагам че , е от последнот инсталиране. Незнам блъскам си главата 2 дни изчетох сумати информация и незнам :(

Межддругото - Alxx от iFaith като му дам, щото гледам че , има възможност за сваляне на IOS , тръгва сваваля някакво - ipsw но не мога да видя каква версия е...Защото - 000001970908BD2E_4.3.5-8L1_cydia.shsh ми го отчита и предполагам за това SHSH но незнам предполагам довечера преди лягане ще го пусна да се свали и ще го пробвам..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само 4.3.5 имаш в iAqua(сървърите на iFaith). Какво има в сървърите на Сидиа можеш да провериш с tiny umbrella или redsn0w 09.15b3. Там каквото има, това ще е, нямаш други възможности. Телефонът на коя версия е в момента?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...