Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Spotify


Lyudmil

Recommended Posts

Дали Spotifree работи след последния ъпдейт на Spotify?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    26

  • The Shaman

    12

  • DreamcatcheR

    11

  • profusion

    10

При мен работи без проблем

Редактирано от barabar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеца по-късно...

Мда, вечен трайъл и всеки месец по 5-10 минути изгубено време. А сега се възползвах от коледната промоция за щатите и за 1$ имам 3 месеца премиум.

Редактирано от DreamcatcheR
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За промо-то - важи до 31.12 и е само за нови потребители, нужна е кредитна карта от САЩ. Как да се сдобием с такава съм описал в този пост: http://bgiphone.com/topic/29232-ios-8/page__st__1155#entry242394

Трябва да се влезе в сайта през щатски VPN или proxy.

За вечния трайъл, ето какво правя аз:

1) правя нова регистрация в спотифай с ник напр. ivan1. email - ivan1@mailinator.com (това е електронна поща, за която не е нужна регистрация)

2) записвам се за trial premium (1 месец) чрез пейпал или карта (за пейпал мисля, че имаше ограничение в бройката акаунти, за които можеш да плащаш, но за картата като че ли няма)

3) правя си един ремайндър в календара за аларма след 30-тина дни (преди да ме чарджне за новия месец)

4) когато ми писне календара, влизам в акаунта си в спотифай.ком и му давам да спре премиума.

5) правя нов потребител ivan2, email: ivan2@mailinator.com

6) влизам с него и в търсачката пиша spotify:user:ivan1, излизат ми направените плейлисти и си копирам траковете в нови плейлисти със същите имена.

7) repeat...

Като му свикнеш, целия процес отнема 5-10 мин. Откакто има спотифай в България съм на този хал. Дано не затворят вратичката. :)

Честно казано, ако точка 6) не беше възможна, щях да си плащам, защото именно това е якото на спотифай - да си правиш плейлисти и те да са навсякъде с теб. Още повече в България услугата е по-евтина, дори отколкото в САЩ, а това никога не се случва с други услуги...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм супер доволен. За 10лв на месец е направо супер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И аз, за 10лв си спестявам търсене, сваляне, подреждане, пренасяне, бях на айтюнс Мач, но това ми е най-удобно. Квото ти кефне си пускаш на компа и го имаш и на телефона свалено за път :) а и може да се ползва за няколко телефонаедновременно, като е офлайн свалена музиката.

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това с няколко едновремеммо при мен не става. Пише кой какво слуша , или слушаш неговото или той твоето. Но е супер , цялата музика е в теб за пътуване.

Редактирано от Kery70
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да е офлайн от настройките на спотифай.

via Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ахаа ясно ,мерси!

Редактирано от Kery70
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

а как става врътката с кракнат спорифай на компа и синхронизацията на плейлистите на телефона? :/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Лекарсвото за iPhone се казва Flex 2!В Cydia естествено...4$post-2354-14201141728784_thumb.jpg

Работи до 2.1.0

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

3b301e788ecfafd0381855c4999e7691.jpg

Лекарство за от 2.0 нагоре!Работи перфектно на последната версия;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това ще премахне рекламите и шафъл бутона, така ли? Офлайн режима активира ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Премахва всичко необходимо и работи перфектно!Офлайн режима се активира,показва , че има кеш,но като спра нета и греда..920c830adbc78a11cf3e631b6338e517.jpg6ec3a30163fc0044e5748a7fd0cd7c6c.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Ако му дам да изчисти кеша,ще изтрие ли oфлайн музиката?40be07d157d5ab516385ab2169a200f2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платено!Заради музиката в клуба;)Че едни хора искат по 700-800 кинта на година за права:)))))

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Случайно да има подобно лекарство и за версията за Mac

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Платено!Заради музиката в клуба ;)Че едни хора искат по 700-800 кинта на година за права :smile:))))

Върши ли работа за тези изедници,че ми надуха главата,а не искам да оставям магазините без музика,че са като гробница така?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...