Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Spotify


Lyudmil

Recommended Posts

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • gogi6

    26

  • The Shaman

    12

  • DreamcatcheR

    11

  • profusion

    10

Какъв скам, човека е измислил гениална схема и то съвсем чиста. Спотифай са си виновни .

Същото е като да пишеш във форума, моля всички да гласуват за мойта снимка във фейсбук за да спечеля конкурса и после някой да те нарече измамник ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това като идея не е ново, но за първи път ги удрят толкова стабилно. Забележете, че не Спотифай са толкова ощетени от случая, а големите лейбъли - те са открили проблема и са надали вой до небесата. Пари от техния джоб в джоба на Цецо от Козлодуй (примерно)... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Каква полза от спотифаи, като ти пуска произволна музика, а не каквото ти се слуша. Не бих дал една стотинка за този app!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно

Намирам си албум на Бон Джоуви, избирам си песен и ТО ми пуска Мадона. Явно не съм в час☺️

Шафъл плеи и слушаш квот ти пусне/

 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно
Намирам си албум на Бон Джоуви, избирам си песен и ТО ми пуска Мадона. Явно не съм в час

Шафъл плеи и слушаш квот ти пусне/

 

Плати си за един месец и ще разбереш. Как искаш да слушаш желани песни и изпълнители без пари?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно...

Вчера попаднах на това в нета: https://thgdigitalgoods.com/products/spotify?variant=8556180275244

Предлагат спотифай премиум за 5.99$ ако е нов акаунт и 7.98$ ако ъпгрейднат вашия и това е цена за 12 месеца. Не писах преди да проверя за да не прецакам някой друг. 

На посочения линк платих да ъпдейтнат моя акаунт и получих два мейла в единия пишеше, че поръчката е приета, а втория благодарим, че закупихте от нас бла бла и в срок от 24 часа ще ви активираме. Няколко часа по- късно реших, че изгорях. И така до днес на обяд докато дойде мейл с който ми поискаха акаунта и паролата. Рискувах и ги дадох след два три часа акаунта вече е премиум. Рекламите ги няма провах и даунлоуда работи. 

Акаунта става част от голяма група и затова цената е такава.

 

https://www.flickr.com/gp/142786202@N05/45Cc15

 

Редактирано от turieca
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Фликър не дава. Виж си в прайвъси настройките(или както там се казва) дали са публични.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно...

Има ли начин за споделяне на  Спотифай Фемили премиум с познати, или изисква някакви верификации по локация? Питам защото плзвам Апъл Мюзик фемили и за 2ма човека не ми излиза на сметка та ако има желаещи може да шернем фемили акаунт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • arm11 changed the title to Spotify

5 човека ползваме спотифай фемили. При потвърждение на поканата за присъединяване, трябва да посочите същия адрес, като на изпратилия поканата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да са със съществуващи акаунти или трябват нови?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да само, в данните на акаунта всички трябва да са с един и същ адрес.

Вече го ползваме така повече от 3 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако има 3-ма желаещи мога да пусна фемили и да шерваме :) Аз ще зема 2 слота и търся още 3-ма човека :) излиза някъде по 20лв на половин година за човек.

Пишете ми на ЛС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

3 от 5 слота са попълнени :) още 2-ма желаещи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 от 5 слота са попълнени :) 

Редактирано от profusion
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 3 години по-късно...

Spotify обяви по-ниска цена за семеен абонамент.

8057a13de9657ea3beaf04a7c344bf69.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, защото идват нови планове. Някъде четох, а ма къде….

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те се изложиха като обещаха пък не пуснаха хай-фай, а всички други имат, па ся нови планове…..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...