Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

Питане за Ipad A1337 и A1395


Aevan

Въпрос

Значи решил съм да взема един от двата модела и главното, което искам да попитам е струва ли си да взема a1337 само, защото има 3g и е 64gb, или да взема A1395 само със wifi 64gb.До сега съм имал само Iphoni-ни нямам представа какво е положението със ipad.Ipad 1-цата няма поддръжка вече това ми е ясно програмите правят ли проблеми заради това да изискват по-нова версия от тая на която е той.Има ли проблем със игрите насичане и тн.. и главното, ако избера Ipad2 това 3g ще е проблем ли ? ако съм разбрал правилно wifi модела без 3g няма GPS.Ако можете да ми дадете някакво мнение, защото от няколко дни не мога да избера кой да купя.

Редактирано от Aevan
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

14 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Това са демо модели. Кой ти ги предлага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Моето мнени е,че е безсмислено да си купуваш iPad (1gen.)A1337

Ако вземеш двойката,няма да имаш GPS и съответно 4G.Събери още малко кинти и си вземи с 3G,разликата в цената не е голяма!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Имам първият Tab 64gb,но без 3G.

На мен си ми върши чудна работа-ползвам го за четене на книги и AirVideo към AppleTV-то.

За игри и тем подобни глупости няма да ти свърши работа.

Прецени си,за какво ще го ползваш.

П.П.

Предполагам знаеш,че таблета,който мислиш да взимаш е със шест месечна гаранция и втора употреба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Какво ще рече, че са демо модели просто не ми се пишеше цялото име а използвах инфото от тук http://support.apple.com/kb/ht5452 и аз се усетих, че изобщо няма да ми свърши работа ipad 1, да искам да ползвам таблета за игрички и тн... не само за web. Ако трябва ще намеря ipad 2 32gb с 3g гледам ги има просто 16gb е прекалено малко. Сега се сетих, че имам флашка за интернет, а вътре в нея има data карта като я отрежа мога да я ползвам в ipad-а.Предполагам, че ipad 2 няма да има проблем с игри и тн.. след като видях, че е на 7.0.4.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Не, аз се обърках нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Здравейте, малко е стара темата, ама за да не пускам нова - да питам. Взех на дъщеря ми - 6г. един Айпад 1337 , който главно ще се ползва за Ютуб и някоя друга игра. Има ли смисъл от Джейлбрейк, заради игрите и какъв да му сложа. Извинявам се , ако ми звучи тъпо въпроса , но съм нов в ИОС и доста неща сега ги уча.Благодаря предварително на отзовалите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Това не е потребителското име на модела iPad. Нужен е и фирмуера, с който е в момента!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Той е последния, да. Ето в този инструмент попълни данните за твоето устройство и ще ти даде начините и линкове към приложенията за джейл:
https://www.jailbreak-me.info/

Ръководства за всеки джейл има тук във форума. Ако има проблеми, питай в съответната тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря за отговора , но май ще го върна  - имам такава опция. Не става да се свалят игри, а за малката това е от значение. Може само ютуб да се гледа, а това не е достатъчно за нея. Иначе айпада е супер 64ГБ , и картинка и звук вади, ама засега ще кара на стария самсунг. Благодаря още веднъж за мнението.:cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Всичко може, но реално е старичък модел и ще е ограничен от към подръжка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Благодаря, аз го върнах вече. А евентуално какъв iPad да търся в случая - да е корав и да няма проблем с поддръжката (и все пак да не е от най - скъпите) :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

iPad Air 1 ( iPad 5 ) би трябвало да ти свърши работа. Всеки следващ модел ще е и по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...