Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Стив Возняк: Apple трябва да произвежда и смартфони с Android


Asen_77

Recommended Posts

Хахаха това със снимката на колегата ми се случи веднъж още не съм го забравил xD.

Минах през AppleStore било е около излизането на SGN. Купих нещо и си лафиме с някакъв продавач, на излизане вадя телефона да щракна снимка и продавача ми казва, че забранено, но ми разреши една. Щракам панорамна мисля със сток камерата и със сигурност бе стоков ром без руут и Нексуса крашна точно на обработката на снимката и не я запази, много му се ядосах щот щракам малко снимки, а те и не стават. Добре, че бе Линаро да им фиксне яко бъгавият ICS.

пп. Самсунг същите маймуни с тоз Андроид, онзи ден обикалям за подарък и беха изпокапали повечето им сервитьорски принадлежности, особено едно Ноте, на което демото си движеше, но не знаеше, какво му се случва xD

8wnn.jpg

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 288
  • Created
  • Последен отговор

Топ автори в тази тема

  • JVV

    54

  • Anthony

    29

  • kal1ch

    27

  • iPhoneman

    27

Въййй, с к'во го снима тоя телефон, че извади такова качество? :D

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата използвам Андроид и смело мога да заявя, че по-глупава мобилна система НЯМА. Крашове, крашове, писна ми. Вчера се качих на Царевец, откри се прекрасна гледка, извадих си телефона и реших да направя панорамна снимка. Два пъти крашна по време на обработването и се отказах (Използвах оригиналната камера). Това е съвсем пресен пример, случаите са много, повярвайте ми. Колкото и да я хвалят някой хора, мнението ми няма да се промени!

Съвет:

Ако нямате средства за Айфон, недейте да правите същата грешка като мен - не си купувайте Андроид!

С този пост не целя да засегна никой, това е собственото ми мнение. Няма да навлизам в по-задълбочени дискусии.

Хубав ден и се надявам много скоро да съм отново в отбора. :smile:

Ами хубав телефон с Андроид струва колкото iPhone. Ти ако си си купил някое китайче за 200 лв и си очаквал да работи като iPhone, ми няма как да стане. На такъв телефон и iOS да можеше да му се сложи, резултатът пак щеше да е плачевен. Както вече многократно се каза, Андроид е свободен за сваляне от всеки, тъй че и ти ако решиш да си направиш сам телефон, може да му инсталираш Андроид, а всички ще обвиняват операционната система, че е боклук, а не гаражната ти сглобка.

  • Харесвам 3
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз чистите стокови Нексуси без никакви интервенции като руут, къстъм кернели и прочие... ами не е каквото трябва да бъде.

Редактирано от newabv
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е с никак евтин телефон, само това мога да ви кажа, просто не е последен модел. Преди него е бил с четворка и за да прави такова сравнение - направете си извода.

П.П. От първа ложа вкъщи, гледам перфектно работещо(почти) SGSIII. Стана такова след 3-4 месеца усилено разучаване на ром-ове, кърнъл-и и т.н. Въпреки всичко е бъгаво, а не ме карайте да казвам какво беше със сток ром-а. И това телефон за 1400лв???!!!

  • Харесвам 7
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SGSIII вървеше 2012, сега вече не въри, така би отговорил първият Андроид фен. SIV и той се износи, за 5ка чакаме xD.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, де…не върви. На хартия е по - мощен от петица, а върви под нивото на 4S. Разликата е, че 4S се ползва и днес с удоволствие и получава текущите ъпдейти без забавяне, а жалъкси…жалка работа. Като всеки "продукт" от самсунг...

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, де…не върви. На хартия е по - мощен от петица, а върви под нивото на 4S. Разликата е, че 4S се ползва и днес с удоволствие и получава текущите ъпдейти без забавяне, а жалъкси…жалка работа. Като всеки "продукт" от самсунг...

Затова съм на път да разменя SGSIII за някой iPhone 4S. След година ползване на Самсунг и общо 3 на Андроид. Ама ценово едвам намирам хора за чист бартер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами хубав телефон с Андроид струва колкото iPhone. Ти ако си си купил някое китайче за 200 лв и си очаквал да работи като iPhone, ми няма как да стане. На такъв телефон и iOS да можеше да му се сложи, резултатът пак щеше да е плачевен. Както вече многократно се каза, Андроид е свободен за сваляне от всеки, тъй че и ти ако решиш да си направиш сам телефон, може да му инсталираш Андроид, а всички ще обвиняват операционната система, че е боклук, а не гаражната ти сглобка.

Samsung Galaxy Nexus. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де, стига преувеличавахте, изкарахте андроида по-зле от симбияна на Нокия.

Имам Galaxy Nexus и единственото оплакване ми е, че му е малко рам паметта и не мога да му сложа толкова уиджети колкото на мен ми е кеф.

Alxx къде го видя тоя SGS3 за 1400лв. ?

С брат ми обиколихме към 20 магазина когато излезе S3 остави, че никъде го нямаше накрая в един магазин на Глобул взехме първата и единствена пристигнала бройка и много добре знам колко струваше.

Ти ако си го взел на изплащане нормално да ти се оскъпи.

Тези пък които питат какво търсят собственици на андроид във форум на айфон ще им отговоря: не виждате ли, че 90% от новините са свързани с андроид устроиства ?

Спрете всички новости около андроид и пишете само за айфони и повече няма да ни видите.

Тогава ще си останете петимата и ще ви стане скука, точно тия петима които си мислят, че не мога да ги черпя по една бира.

Ако размера на тазгодишния топ модел бъде по-голям от 4" вие ще ме черпите ли по бира ?

Gorgior не е нужно да казваш нещо на айфон собственик в прав текст, щом ти си с андроид устройство а той е с айфон е нужен само един поглед за да те разбере, че е тъп, че ОС те ограничава, че му обясняваш как се е пре*бал, че му е малък и се кьорави, че Епъл гледа само да му вземе парите и т.н и т.н. при това пак повтарям само с един поглед.

Като е толкова добра иОС защо не мога да си сваля любима песен в mp3 и да си я задам като тон на позвъняване ?

Защо трябва да си джейлбрейквам телефона за да си инсталирам кракната програма... ааа вече има приложение с което не е нужно да джейлваш... китайско ли е, стабилно ли работи ?

Защо трябва да си връзвам телефона всеки път към компа когато искам да върна бекъп, ако съм на море и искам да ресторна ще си нося десктоп компютъра ли ако нямам лаптоп ?

Айде стига, и едната ОС има плюсове и минуси и другата също.

Въпрос на вкус и потребности е човек да избере това което на него му върши по-добра работа и разбира се го кефи.

Сега чакам да се преброят тези които ще ме черпят по бира ако екрана е по-голям от 4", ако остане 4" аз ще черпя тези които се преброят, всички останали не пожелали да участват в преброяването остават без претенции и бира.

На следващата сБирка ще стане черпенето.

Sent from my SM-N9005

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с последните три реда :)

П.П. Жалъкси ФО и без субсидия от оператор струваше 1370лв при излизането. Ти за 30лв ли си? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е стига де, стига преувеличавахте, изкарахте андроида по-зле от симбияна на Нокия.

Имам Galaxy Nexus и единственото оплакване ми е, че му е малко рам паметта и не мога да му сложа толкова уиджети колкото на мен ми е кеф.

Alxx къде го видя тоя SGS3 за 1400лв. ?

С брат ми обиколихме към 20 магазина когато излезе S3 остави, че никъде го нямаше накрая в един магазин на Глобул взехме първата и единствена пристигнала бройка и много добре знам колко струваше.

Ти ако си го взел на изплащане нормално да ти се оскъпи.

Тези пък които питат какво търсят собственици на андроид във форум на айфон ще им отговоря: не виждате ли, че 90% от новините са свързани с андроид устроиства ?

Спрете всички новости около андроид и пишете само за айфони и повече няма да ни видите.

Тогава ще си останете петимата и ще ви стане скука, точно тия петима които си мислят, че не мога да ги черпя по една бира.

Ако размера на тазгодишния топ модел бъде по-голям от 4" вие ще ме черпите ли по бира ?

Gorgior не е нужно да казваш нещо на айфон собственик в прав текст, щом ти си с андроид устройство а той е с айфон е нужен само един поглед за да те разбере, че е тъп, че ОС те ограничава, че му обясняваш как се е пре*бал, че му е малък и се кьорави, че Епъл гледа само да му вземе парите и т.н и т.н. при това пак повтарям само с един поглед.

Като е толкова добра иОС защо не мога да си сваля любима песен в mp3 и да си я задам като тон на позвъняване ?

Защо трябва да си джейлбрейквам телефона за да си инсталирам кракната програма... ааа вече има приложение с което не е нужно да джейлваш... китайско ли е, стабилно ли работи ?

Защо трябва да си връзвам телефона всеки път към компа когато искам да върна бекъп, ако съм на море и искам да ресторна ще си нося десктоп компютъра ли ако нямам лаптоп ?

Айде стига, и едната ОС има плюсове и минуси и другата също.

Въпрос на вкус и потребности е човек да избере това което на него му върши по-добра работа и разбира се го кефи.

Сега чакам да се преброят тези които ще ме черпят по бира ако екрана е по-голям от 4", ако остане 4" аз ще черпя тези които се преброят, всички останали не пожелали да участват в преброяването остават без претенции и бира.

На следващата сБирка ще стане черпенето.

Sent from my SM-N9005

Объркал си се нещо:

Не ти трябва компютър за да си ресторнеш телефона от бекъп.

Нищо не трябва да носиш. Тайната се казва iCloud.

Не ти трябва джейл (нито китайка) за да си инсталираш програма. Трябва само да извадиш змията от кесията си.

Може да си сложиш любима песен за звънене, ама е за по интелигентни.

Малък, малък, но досега никоя не е отказвала че ми е малък.

Айде наздраве. Аз ще те почерпя без значение колко ще е. (Инча)

  • Харесвам 8
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма с кой да пиеш бири, намери си някоя кака, приятели, а не да се моташ по форумите и да търсиш някой да почерпи.

Съшо не се прави на остроумен, че не ти прилича никак, особено що се отнася до Apple. Последните поддържат винаги по няколко големини на дисплеите при всички продукти, като изключения са правили няколко от тях и всички сa touch. Причината, която и да е тя си я знаят само Apple, но това няма да е завинаги така, вероятно. На първо време, ако намерят добри дисплеи и производител за тях съмнява ме да закъснеят с няколко модела, за да печелят повече, а не да ти доставят на теб удоволствието да избиваш комплекси по форумите.

  • Харесвам 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ша ва замоля без персонификации. ММJ е голямо момче, при това омъжен. Пардон, оженен :tooth: На различни мнения сме за много неща, но си пием бирата с кеф. Разликата между него и останалите спорещи е, че той не го взима толкова навътре, аз също. Давайте си парите за каквото ви е кеф, аз казвам само кому НЯМА да дам моите ;)

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася за SGNexus, проблемите му бяха свързани с брутално бъгавият ICS, а не с паметта. Идея нямаш какви ги драскаш. С ъпдейта на Линаро, ако си спомням добре бе април/май месец, проблемите свършиха. Моят до днес е с първата Бета и движи неимоверно много по-добре, отколкото с предишни версии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само на андроид ултрас може да му хрумне да изслуша 5 минутна mp3-ка при входящо повикване. :)

  • Харесвам 4
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само да не чакаме инчовете за следващата сбирка, че много далече преставянето ;)

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А бе и аз споменах че нямат значение.... Амаааа. Пусти километри.

  • Харесвам 2
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.



Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...