Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

Игри на Макбук


sarsema

Recommended Posts

От 2 дена използвам Макбук Про 13'3 и се опитвам да си инсталирам Need for speed Rivals и незнам как.Има ли някой които може да ми помогне.Свалих си също Need for speed Most wanted за мак специялно и тръгна без проблеми.Моля някой да сподели как става.Ако може без да инсталирам Уиндоус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Там почти нищо няма проверявал съм.Други идеи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А след като я няма за Мак, как очакваш да я подкараш по нормален път?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако толкова искаш да играеш игри си инсталирай Win7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На 13 инчов новите игри, които ги има за мак трудно ще те вървят. Ако искаш да играеш игри опциите са две: xbox или playstation :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Извинявам се за офтопика, обаче да кажеш, че големите заглавия не излизат за РС е смешно.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Имам плейстейшън3 , чуден е за игри от типа на състезания с коли но не става ако ти се играе някоя "гърмялка" (shooter). Заради Бордърландс2 си наритах джойстика и отидох до плесио да си купя подобаващ комп и да спра да се мъча с глупости.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

+1 все едно аз съм го писал.

Sent from my iBrain using iFingers.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абе като играя Assassin-a на WIN7 не сече, а на PS3 сече, а и компютърната графика е 5 пъти по-добра. Да да да да, знам, че компютър за игри струва повече от PS3 и XBOX!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Що пък на мен за 4 години нито една не ми е секла и на двете конзоли? Това е истината няма какво да се лъжем , ама като те кефи на компа- цъкай си на него. Аз предпочитам на телевизора и канапето , и да не ми се налага да се занимавам номстоп с ъпдейт на драйвъри и видео карти. Да не говорим за великолепната поддръжка за онлайн игра и най - вече без хакери. Но това си е мое мнение!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво предпочиташ си е твоя грижа! Сега се върнете към темата!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Доста сте се отклонили от темата :-) Аз питам как и от къде да свалям игри за мак.Конзола имам и не ме кефи да играя.Имам доста добри компютри за игри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...