Премини към съдържанието
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

  • 0

iPad 1 се рестартира когато си поиска


Zepar

Въпрос

iPad 1 рестартва се през определени периоди от верме. Изведнъж екрана става черен и исгрява логото на Apple. Ресторнал съм го през iTunes

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

9 отговора на този въпрос

Recommended Posts

  • 0

Търся помощ. Изведнъж започна да се изключва. Екрана ства черен и се появява логото на Apple след което се включва и работи около минута след това пак рестарт. Реших, че може проблема да е софтерен и ресторнах iPada с 5.1.1, но проблема си остава. Преди малко се деактивира сам . ??? Не съм джеълвал новия iOS.

Редактирано от Zepar
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Винаги има едно решение, рестор от ДФУ до най-новата версия, без връщане на бекъп, ако не се оправи, проблема е хардуерен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Първо това направих, опит за рестор през ДФУ, но ми даде грешка : iPad cannot be restored: Unknown error -1 и iPada минава в рекавъри.От там се ресторва нормално. Вероятно има проблем с батерията или с флаш паметта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

За да не пускам нова тема ще попитам тук

Моят Айпад 1 версия 5.1.1 от време на време ме изхвърля от приложенията например игри дори аппстор тъй като не разбирам може ли да ме насочите какво да направя да го ресторна ли (и как става) това или нещо друго

благодаря предварително

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Хмм звучи лесно това се прави през айтунс нали първо бекъп после рестор

Редактирано от broth3rh00d
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Айпадът който имаш е със само 256мб рам. Просто се сещай да затваряш по - често отворените приложения и не го кичи с твърде много "екстри" от сидиа. Иначе и ресторът няма да промени нещата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора

Можете да публикувате сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате акаунт, влезте сега да публикувате с вашия акаунт.

Гост
Отговори на този въпрос...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Разглеждащи в момента   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
Ремонт на покриви | Ремонт на покриви цени | Хидроизолация на покриви

×
×
  • Добави ново...